Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Na czym zarabiać w 2023 roku?

400 zł od Nest Banku650 zł od VeloBanku ⭐ 500 zł od: Citi, Millennium i Santandera1200 zł od Citi

Na czym zarabiać w 2023 roku?

Nowy rok to nowe nadzieje, nowe plany i nowe postanowienia. A gdyby tak na starcie zyskać od 400 do nawet 1000 zł od banku? Albo i więcej...

Niektórzy rzucają nałogi, a inni zamierzają zrobić coś więcej niż dotąd - także w kwestii zarabiania, więc dziś podpowiadam na czym zarabiać w 2023 roku? Które spośród promocji bankowych wybrać?

A w pakiecie z Bankobraniem na Nowy Rok znajdziesz poniżej:

  • 650 zł od mBanku
  • 580 zł od Santandera
  • 450 zł od BNP Paribas
  • 750 zł od Velobanku
  • 900 zł za kartę Pekao
  • i nawet 1000 zł za kartę Citi Simplicity
Wszystko do zdobycia osobno lub w połączeniu, które najbardziej zaangażowanym dać może nawet solidne 3000 zł zysku.

Na czym zarabiać w 2023 roku? Odpowiadam: bankobranie


Tu konsekwentnie od lat omawiam promocje bankowe przygotowywane przez banki, w których do wzięcia czekają gwarantowane bonusy za konto lub kartę (najczęściej to premie pieniężne i bony na zakupy), które są do wzięcia za spełnienie określonych - często całkiem prostych - warunków. Zazwyczaj udział w takiej promocji bankowej sprowadza się do tego, by założyć konto osobiste i wykazywać się wymaganą aktywnością, która przeważnie nie wykracza poza standardowe korzystanie z takiego konta. Wystarczy miesięcznie np. zapewnić wpływ (gdzie najczęściej wystarczy przelew z własnego konta w innym banku) i wykonać płatności kartą (w określonej liczbie lub czasem na określoną sumę) - to więc można spełnić przy okazji codziennych zakupów, w miejscach które i tak odwiedzasz, a więc w dowolnych sklepach, marketach czy na stacjach paliw.

To tyle jeśli chodzi o korzystanie z promocji bankowych w pigułce. Na końcu niniejszego wpisu znajdziesz jeszcze coś, co bardziej pozwoli Ci wgryźć się w temat bankobrania, czyli takiego zarządzania kontami bankowymi i kartami, by dzięki nim jak najwięcej zarabiać.

Na czym zarabiać w 2023 roku? Oto najlepsze bankowe okazje na zarobek


W nowy rok wchodzimy z dużym wyborem promocji. Jest sporo możliwości i - co ważne - często są to promocje z łatwymi warunkami, od których zacząć mogą nawet nowicjusze.

Zasady są proste: z uwagą przeczytaj opis promocji i skrupulatnie spełniaj wszystkie wytyczne. To gwarancja uzyskania obiecanych przez bank bonusów. W tego typu promocjach banki dają zarobić klientom, ale pod warunkiem zrealizowania warunków stawianych w promocji. Oto na czym zarabiać w 2023 roku:

650 zł za eKonto osobiste w mBanku


650 zł za eKonto osobiste w mBanku
To promocja, która wystartowała niedawno, bo w grudniu i cieszy się olbrzymią popularnością. Daje bowiem bonusy o rekordowej wartości - w skład powitalnego pakietu nagród gwarantowanych wchodzi premia pieniężna do 450 zł oraz bon o wartości 200 zł - do wyboru - do Allegro lub do Biedronki.

Sprawdź prześwietlenie promocji >>

480 zł w bonusach za konto w Santander Banku


480 zł w bonusach za konto w Santander Banku
Patrząc na statystyki całego ubiegłego roku, to promocje tego banku cieszyły się największym zainteresowaniem wśród Czytelników bloga Bankobranie. Tu aktualnie do wzięcia czeka premia do 300 zł na start oraz do 180 zł w bonach na zakupy... ale to nie wszystko, bo są jeszcze dodatkowe gratyfikacje, dzięki towarzyszącym promocjom.

Sprawdź prześwietlenie promocji >>

400 zł premii za konto w BNP Paribas


400 zł premii za konto w BNP Paribas
Tutaj do wzięcia czekają wyłącznie bonusy pieniężne. Konkretnie są 3 takie nagrody w wysokości 70 oraz 2 x 165 zł, co w sumie daje tytułowe 400 zł. To jedna z prostszych okazji do bankobrania. W niżej podlinkowanym wpisie znajdziesz praktyczną rozpiskę warunków, którą możesz pobrać, wydrukować i odhaczać na niej realizację kolejnych kroków zbliżających do pełnej puli nagród.

Sprawdź prześwietlenie promocji >>

600 zł z kontem w VeloBanku


600 zł z kontem w VeloBanku
To propozycja dla najbardziej aktywnych, bo tu tym więcej zyskasz, im więcej płatności wykonasz. VeloBank (dawny Getin Bank) zwraca bowiem aż 10% od sumy wartości płatności wykonywanych kartą i/lub Blikiem. Miesięcznie można w ten sposób zgarnąć do 100 zł, a taki przywilej można sobie zapewnić na 6 miesięcy.
Jako że bankobiorca nie samymi promocjami kont osobistych żyje, to na koniec mam jeszcze jedną z okazji do bankobrania - tym razem z kartą kredytową w roli głównej (którą jednak łatwo utrzymać za 0 zł - o tym jak to zrobić, szczegółowo piszę w niżej podlinkowanym wpisie na temat tej propozycji).

900 zł w bonusach za kartę Citi Simplicity


900 zł w bonusach za kartę Citi Simplicity
Aż tyle do wzięcia za kartę kredytową Citi Simplicity jeszcze nie było. Tym razem Citibank zaserwował pakiet nagród powitalnych, w skład którego wchodzą: premie pieniężne do 600 zł oraz nagrody do wyboru - np. bony na zakupy - o wartości 300 zł. Aktualnie to promocja nr 1 jeśli chodzi o te z kartą kredytową w roli głównej.


Bankobranie od A do Z


Bankobranie od A do Z
Jeśli tym na czym chcesz zarabiać w 2023 roku są promocje bankowe, a chcesz bardziej wgryźć się w temat, to najlepiej zacząć od praktyki - wybrać jedną z wyżej wymienionych promocji i po prostu zgarniać bonusy.

Dla początkujących - od strony teoretycznej - z pomocą przyjdzie przewodnik "Jak zyskiwać dzięki bankom?". To wyczerpujący zbiór przydatnych objaśnień jak zarabiać na bankach, porad, wskazówek i sposobów na uporządkowanie oraz ułatwienie korzystania z promocji bankowych. 

Ten przewodnik, to mój prezent dla osób, które zapisują się na bezpłatny newsletter dla Czytelników bloga - dzięki niemu , żeby regularnie zyskiwać na najlepszych promocjach, nawet nie musisz zaglądać co dzień na bloga. Wystarczy bowiem śledzić wiadomości, które wysyłam od czasu do czasu, przesyłając w nich przegląd najbardziej zyskownych okazji z gwarantowanymi nagrodami od banków:

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

OSTATNIE CHWILE na 400 zł moneybacku + bonus 100 zł z NestKontem