Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: VeloBank kod polecenia

750 zł od VeloBanku900 zł za kartę Pekao580 zł od Santandera450 zł od BNP Paribas400 zł od Millennium

VeloBank kod polecenia

Jaki kod polecenia wpisać we wniosku o konto osobiste w VeloBanku? I co daje taki kod polecenia osobie podającej go podczas zakładania VeloKonta?

VeloBank: kod polecenia
VeloBank we wniosku o konto osobiste, w rubryce "Polecam VeloKonto" udostępnił pole, w którym podać można kod polecenia. Jeśli chcesz dowiedzieć się, co to jest kod polecenia i po co ten kod polecenia we wniosku o VeloKonto albo potrzebujesz kodu polecenia w celu otwarcia konta w VeloBanku, to tu znajdziesz to, czego szukasz. Uzyskasz też wiarygodny i sprawdzony kod polecenia.

VeloBank: kod polecenia 


VeloBank udostępnia program poleceń VeloKonta (pod nazwą "Doceniam Velo - Polecam Velo - edycja 1/2023"). Ten program poleceń pozwala uzyskać gwarantowaną nagrodę na start.

Dla osób, które we wniosku o konto w VeloBanku wpiszą kod polecenia, VeloBank przygotował premię pieniężną na start. Do wzięcia jest 50 zł za otwarcie VeloKonta z kodem polecenia. Co trzeba zrobić, by taką premię otrzymać? 

 • najpóźniej do 31.05.2023 r. we wniosku o VeloKonto podaj kod polecenia i zawrzyj umowę z VeloBankiem;
  Jaki kod polecenia podać w VeloBanku? Jeśli potrzebujesz taki kod, możesz podać mój wiarygodny i sprawdzony kod polecenia: VD7JD2
 • nie zgłaszaj sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych w celach marketingowych banku, a także wyraź zgody:
  "1) na użycie przez bank telekomunikacyjnych urządzeń końcowych oraz automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego [4]
  2) zgodę na otrzymywanie od banku informacji handlowych drogą elektroniczną [5],
  3) zgodę na prezentację ofert marketingowych spółek powiązanych z bankiem i podmiotów z nim współpracujących (...) w tym opartych na profilowaniu oraz przesłanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w tym poczty elektronicznej [5] oraz za pomocą urządzeń telekomunikacyjnych [4], w tym telefonu,
  4) zgodę na możliwość prowadzenia marketingu (zgoda na marketing [6] lub prawnie uzasadniony interes administratora danych [7])";
 • w każdym z trzech pierwszych kolejnych miesięcy kalendarzowych po otwarciu konta, zasil swe VeloKonto jednorazowym wpływem w wysokości min. 2 000 zł - wpływ musi pochodzić z rachunku w innym banku (może być to nawet przelew z Twego konta z innego banku) lub z konta firmowego w VeloBanku; nie może to być przelew z konta dla klientów indywidualnych w VeloBanku; na potrzeby promocji bank uwzględni tylko wpływ w wysokości min. 2 000 zł - nie może być to suma mniejszych wpływów, nawet jeśli łącznie uzbierałoby się 2 000 zł.

Zasilenie konta oznacza wpływ na to konto, który zostanie odnotowany w historii rachunku - nie ma konieczności utrzymywania tych środków przez jakikolwiek określony czas.

Przykładowo: jeśli konto założysz w lutym, to wpływy należy zapewnić w marcu, kwietniu i maju. 

Wypłata premii za otwarcie konta w VeloBanku z kodem polecenia 


Zgodnie z regulaminem promocji "Doceniam Velo - polecam Velo - edycja 1/2023" wypłata premii (za kod polecenia podany podczas zakładania konta osobistego w VeloBanku) przewidziana jest do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków promocji przez osobę zakładającą konto. Zatem pozostając przy powyższym przykładzie - w przypadku konta otwartego w lutym - gdy warunki (tj. wpływy) zostały spełnione w marcu, kwietniu i maju, to premia wpadnie do 30.06.2023 r. 

Do momentu odbioru nagrody nie zamykaj konta, ani nie składaj wypowiedzenia, nie wycofuj zgód marketingowych oraz nie zmieniaj konta na wspólne - wymóg dotyczy zarówno osoby poleconej, jak i polecającej.

Gdzie wpisać kod polecenia we wniosku o konto osobiste w VeloBanku?


Kod należy podać na drugim etapie składania wniosku o VeloKonto, w rubryce "Polecam VeloKonto", w polu "Kod polecenia" (pod miejscem wyboru karty do konta, a przed zgodami):

Gdzie wpisać kod polecenia we wniosku o VeloKonto w VeloBanku

Jak zyskać jeszcze więcej z VeloKontem?


VeloBank dla osób otwierających VeloKonto udostępnia też moneyback - to 10-procentowy zwrot za płatności kartą wydaną do konta lub Blikiem, z którym łącznie można zyskać do 600 zł. Więcej na temat tej promocji piszę tutaj.


1 komentarz:

 1. Super! Podobno w regulaminie nie ma wzmianki o limicie liczby poleceń - czy to prawda?

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Aż 600 zł do wzięcia za konto w VeloBanku [AKTUALIZACJA: + 50 zł na start + 100 zł na zakupy]

VeloBank oferując nowe konto osobiste, odpalił promocję z moneybackiem. Do wzięcia czeka nawet 600 zł w postaci wysokiego, bo 10-procentoweg...