Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: VeloBank kod polecenia

750 zł od mBanku1200 zł za kartę Citi700 zł od Santandera620 zł od BNP Paribas600 zł od Millennium

VeloBank kod polecenia

Jaki kod polecenia wpisać we wniosku o konto osobiste w VeloBanku? I co daje taki kod polecenia osobie podającej go podczas zakładania VeloKonta?

VeloBank: kod polecenia
VeloBank we wniosku o konto osobiste, w rubryce "Polecam VeloKonto" udostępnił pole, w którym podać można kod polecenia. Jeśli chcesz dowiedzieć się, co to jest kod polecenia i po co ten kod polecenia we wniosku o VeloKonto albo potrzebujesz kodu polecenia w celu otwarcia konta w VeloBanku, to tu znajdziesz to, czego szukasz. Uzyskasz też wiarygodny i sprawdzony kod polecenia.

VeloBank: kod polecenia 


VeloBank udostępnia program poleceń VeloKonta (pod nazwą "Doceniam Velo - Polecam Velo - edycja 1/2023"). Ten program poleceń pozwala uzyskać gwarantowaną nagrodę na start.

Dla osób, które we wniosku o konto w VeloBanku wpiszą kod polecenia, VeloBank przygotował premię pieniężną na start. Do wzięcia jest 50 zł za otwarcie VeloKonta z kodem polecenia. Co trzeba zrobić, by taką premię otrzymać? 

 • najpóźniej do 31.05.2023 r. we wniosku o VeloKonto podaj kod polecenia i zawrzyj umowę z VeloBankiem;
  Jaki kod polecenia podać w VeloBanku? Jeśli potrzebujesz taki kod, możesz podać mój wiarygodny i sprawdzony kod polecenia: MMEN88
 • nie zgłaszaj sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych w celach marketingowych banku, a także wyraź zgody:
  "1) na użycie przez bank telekomunikacyjnych urządzeń końcowych oraz automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego [4]
  2) zgodę na otrzymywanie od banku informacji handlowych drogą elektroniczną [5],
  3) zgodę na prezentację ofert marketingowych spółek powiązanych z bankiem i podmiotów z nim współpracujących (...) w tym opartych na profilowaniu oraz przesłanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w tym poczty elektronicznej [5] oraz za pomocą urządzeń telekomunikacyjnych [4], w tym telefonu,
  4) zgodę na możliwość prowadzenia marketingu (zgoda na marketing [6] lub prawnie uzasadniony interes administratora danych [7])";
 • w każdym z trzech pierwszych kolejnych miesięcy kalendarzowych po otwarciu konta, zasil swe VeloKonto jednorazowym wpływem w wysokości min. 2 000 zł - wpływ musi pochodzić z rachunku w innym banku (może być to nawet przelew z Twego konta z innego banku) lub z konta firmowego w VeloBanku; nie może to być przelew z konta dla klientów indywidualnych w VeloBanku; na potrzeby promocji bank uwzględni tylko wpływ w wysokości min. 2 000 zł - nie może być to suma mniejszych wpływów, nawet jeśli łącznie uzbierałoby się 2 000 zł.

Zasilenie konta oznacza wpływ na to konto, który zostanie odnotowany w historii rachunku - nie ma konieczności utrzymywania tych środków przez jakikolwiek określony czas.

Przykładowo: jeśli konto założysz w lutym, to wpływy należy zapewnić w marcu, kwietniu i maju. 

Wypłata premii za otwarcie konta w VeloBanku z kodem polecenia 


Zgodnie z regulaminem promocji "Doceniam Velo - polecam Velo - edycja 1/2023" wypłata premii (za kod polecenia podany podczas zakładania konta osobistego w VeloBanku) przewidziana jest do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków promocji przez osobę zakładającą konto. Zatem pozostając przy powyższym przykładzie - w przypadku konta otwartego w lutym - gdy warunki (tj. wpływy) zostały spełnione w marcu, kwietniu i maju, to premia wpadnie do 30.06.2023 r. 

Do momentu odbioru nagrody nie zamykaj konta, ani nie składaj wypowiedzenia, nie wycofuj zgód marketingowych oraz nie zmieniaj konta na wspólne - wymóg dotyczy zarówno osoby poleconej, jak i polecającej.

Gdzie wpisać kod polecenia we wniosku o konto osobiste w VeloBanku?


Kod należy podać na drugim etapie składania wniosku o VeloKonto, w rubryce "Polecam VeloKonto", w polu "Kod polecenia" (pod miejscem wyboru karty do konta, a przed zgodami):

Gdzie wpisać kod polecenia we wniosku o VeloKonto w VeloBanku

Jak zyskać jeszcze więcej z VeloKontem?


VeloBank dla osób otwierających VeloKonto udostępnia też moneyback - to 10-procentowy zwrot za płatności kartą wydaną do konta lub Blikiem, z którym łącznie można zyskać do 600 zł. Więcej na temat tej promocji piszę tutaj.


7 komentarzy:

 1. Super! Podobno w regulaminie nie ma wzmianki o limicie liczby poleceń - czy to prawda?

  OdpowiedzUsuń
 2. Czy powyższy kod jest pewny?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. MMEN88 to aktualny kod polecenia.

   Usuń
  2. Próbowałam tego kodu, ale nie działa!

   Usuń
  3. Powyższy kod jest z poprzedniej edycji programu poleceń. Nową edycję (2/2023) opisuję tutaj (w podlinkowanym wpisie udostępniam aktualny kod polecenia).

   Usuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 700 zł za Konto Santander (krótsza karencja!)

Nowa edycja przynosi dwie zmiany na lepsze.  To wyższa premia pieniężna oraz skrócony okres wykluczenia dla byłych posiadaczy konta w Santan...