Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Santander Bank: kod polecającego

400 zł od Nest Banku650 zł od VeloBanku ⭐ 500 zł od: Citi, Millennium i Santandera1200 zł od Citi

Santander Bank: kod polecającego

Santander bank kod polecającego

Jaki kod polecającego wpisać we wniosku o konto w Santander Banku? Skąd wziąć taki kod polecenia i w końcu co daje taki kod polecający osobie podającej go podczas zakładania konta w Santanderze?

Santander Bank we wniosku o Konto Jakie Chcę udostępnia pole, w którym można wpisać kod polecającego. To kod polecenia, który służy do polecania konta w Santanderze w ramach programu poleceń "Polecam mój Bank". Ten program daje zarobić zarówno obecnemu (polecającemu) klientowi, jak i osobie otwierającej konto, o ile we wniosku poda kod polecającego (a więc osoby już obecnie posiadającej konto osobiste, która zapisała się do programu "Polecam mój Bank").

Jeśli nie znasz nikogo, kto mógłby Ci udostępnić swój kod polecającego w Santander Banku, to taki kod polecający możesz uzyskać ode mnie - podaję go nieco niżej.

Santander Bank: kod polecającego

Jeśli w wniosku o Konto Jakie Chcę wpiszesz kod polecającego, otworzy Ci to drogę do zdobycia bonusu 50 zł właśnie za otwarcie konta z polecenia. By tak się stało:

 • do 28.02.2022 r. złóż wniosek o Konto Jakie Chcę wraz z wydawaną do niego kartą i z dostępem do bankowości internetowej, podając we wniosku kod polecenia od obecnego klienta banku;

  Jaki kod polecający wpisać we wniosku o konto w Santanderze? Możesz podać mój sprawdzony i aktualny kod polecającego: 1002096747 

 • ww. terminie zawrzyj umowę z bankiem; 
 • nie zgłaszaj sprzeciwu wobec przetwarzania danych w celach marketingowych banku;
 • wyraź zgody na: otrzymywanie informacji handlowych drogą telefoniczną i elektroniczną, elektroniczną formę przekazywania korespondencji (tzw. EKK, czyli Elektroniczny Kanał Kontaktu) oraz na ujawnienie tajemnicy bankowej (wyłącznie w zakresie poinformowania przez bank osoby polecającej, że warunki do wypłaty premii zostały spełnione przez osobę poleconą); 
 • we wniosku o konto podaj adres mailowy oraz numer telefonu komórkowego; 
 • zainstaluj i do dnia wypłaty premii posiadaj aktywną aplikację mobilną Santander Banku; 
 • do końca miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu otwarcia konta: 
  • zaloguj się do aplikacji mobilnej lub bankowości internetowej Santander Banku oraz 
  • wykonaj płatności kartą wydaną do konta na dowolną kwotę (nie wliczą się do tego wypłaty z bankomatów, cashback, ani transakcje Blikiem).


Bonus 50 zł za otwarcie konta z podaniem kodu polecenia wpłynie na Twe konto do końca miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu spełnienia powyższych warunków (do tego czasu nie zamykaj konta). W tym samym czasie bonus 50 zł dostanie także osoba polecająca (której kod polecenia został podany we wniosku o Konto Jakie Chcę).

Dodam, że zakładając konto na stronie promocji, oprócz bonusu 50 zł za otwarcie konta z polecenia, możesz też zgarnąć dodatkowo do 300 zł premii. Sprawdź opis promocji tutaj.

Gdzie wpisać kod polecającego we wniosku o konto w Santander Banku?


Kod polecającego we wniosku o konto w Santander Bank należy wpisać na etapie wyboru karty płatniczej do konta - na dole strony znajdziesz pole, w które można wpisać kod polecenia:

Gdzie wpisać kod polecający we wniosku o konto w Santander Banku

Kod polecający zapewnia zdobycie 50 zł za konto w Santander Banku otwarte z polecenia. Jeśli we wniosku nie znajdzie się kod polecenia, to nie otrzymasz bonusu.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

OSTATNIE CHWILE na 400 zł moneybacku + bonus 100 zł z NestKontem