Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Przewodnik "Jak zyskiwać dzięki bankom?"

900 zł do Allegro od Citi⭐ 500 zł od: Millennium, BNP Paribas , ING i Aliora7% + 200 zł od Pekao

Przewodnik "Jak zyskiwać dzięki bankom?"

Ponad 60 stron praktycznej wiedzy na temat zarabiania na promocjach bankowych. Od podstaw po triki i porady dla najbardziej wtajemniczonych.


Być może jesteś na moim blogu Bankobranie pierwszy raz, albo zaglądasz tu od jakiegoś czasu, ale wciąż nie wiesz, z czym to się "je". I po co... Tyle różnych dostępnych promocji, konta, karty, lokaty. Jak to pogodzić? Co wybrać? Jak się nie pogubić? No i najważniejsze: czy na tym naprawdę da się zyskiwać?

Nie obiecuję, że z publikacji poznasz klucz do tego, jak stać się milionerem. Ale otrzymasz porcję solidnej wiedzy, udokumentowanej przykładami z życia wziętymi, odnośnie zdobywania realnych i regularnych zysków, które dzięki promocjom bankowym da się osiągać. Zajrzyj, by przekonać się jak i ile.

A może odwiedzasz bloga Bankobranie regularnie? I zarobiłeś już na bankach nie jedną złotówkę? Świetnie! Ten przewodnik to sposób na to, by usystematyzować wiedzę, uzupełnić ją o kilka praktycznych pomysłów. Być może zyskujesz, ale nie "wyciskasz" jeszcze "maksimum"? Sprawdź. Dowiedz się, jakich błędów nie warto popełniać i zoptymalizuj swoje zarabianie na bankach.Promocje bankowe bez obaw


Bariera przed wejściem w zyskiwanie na bankach czasem jest spora, choć wynika głównie z obaw co do procedur, sposobu organizacji. Czasem też z oczywistych wątpliwości pod hasłem: "Jak to, dlaczego bank miałby dawać mi to wszystko za darmo?!". Prowadzę tego bloga już od kilku lat, zyskuję na promocjach bankowych od ponad 10-ciu. Tysiące razy zdarzyło mi się więc odpowiadać na takie lub podobne pytania. Najpierw znajomych, potem Czytelników. Tu nie ma tajemnic i miejsca na niedomówienia. Wszystko musi być jasne, klarowne, bo przecież chodzi o pieniądze. W eBooku, w jednym miejscu udało mi się zebrać to, co powiedziałem i napisałem przez lata.

Z przewodnikiem zyskasz więcej


eBook "Jak zyskiwać dzięki bankom?" to elementarz, od którego warto zacząć przygodę z osiąganiem zysków na bankach, ale też do którego warto wracać, bo pytania i wątpliwości mogą przecież pojawiać się na każdym etapie. Publikację warto mieć też pod ręką, gdy trzeba przekonać do udziału w promocji bankowej innych domowników, krewnych czy znajomych. By zyskiwać więcej, dzięki dodatkowym kontom i kartom oraz na programach poleceń. Ten przewodnik pomoże - dostarczy argumentów, posłuży jako "ślad" zostawiony po rozmowie, tak by była jeszcze okazja wrócić do tematu i owocnie sfinalizować sprawę. Przekaż go dalej, zachęcając do lektury także innych. Być może zyskacie w ten sposób wspólnie.

Triki i porady, których nie ma na blogu


Ale to nie wszystko. Bo w przewodniku znajdziesz także triki i porady, o których na blogu nigdy dotąd nie wspominałem. Przy codziennym analizowaniu promocji bankowych trudno po prostu znaleźć dla nich miejsce. Prześwietlenia muszą być jasne, klarowne, skondensowane. Czasem bywają też w promocjach niuanse, o których przy okazji oficjalnych wpisów wspominać po prostu nie wypada 😉 Tym razem znalazło się miejsce, gdzie o niektórych istotnych niuansach mogłem napisać więcej. Zajrzyj do środka, a dzięki graficznym ułatwieniom zastosowanym w publikacji dotrzesz do nich bardzo szybko.


Dlaczego za darmo?


Ten przewodnik po promocjach bankowych powstawał przez wiele tygodni (a w głowie kiełkował przez miesiące). Mimo ogromu pracy, którą włożyłem w jego przygotowanie, udostępniam go całkowicie bezpłatnie. To mój prezent dla Czytelników w zamian za zaangażowanie i aktywność na co dzień. Dostaję masę sygnałów od uczestników promocji o zyskach, które udało im się osiągnąć. Słowem, blog wciąga coraz liczniejsze grono. I to jest dla mnie najlepsza nagroda. Mam nadzieję, że dzięki opublikowanemu przewodnikowi ten krąg będzie jeszcze większy a zyskiwanie na promocjach bankowych okaże się całkiem proste, przyjemne i co najważniejsze - owocne ;)

Zmień finansową stronę życia!


Bankobranie&#x2122 to nie tylko blog o zyskiwaniu na bankach. To opowieść o filozofii życia, która pozwala zyskiwać tam, gdzie inni po prostu wydają ciężko zarabiane pieniądze lub wręcz je tracą. Zapraszam zatem do zapoznania się z eBookiem i zrobienia pierwszego kroku w stronę lepszej organizacji finansowej strony życia. Tak, by poczuć się panem i panią własnych pieniędzy i własnego czasu. To uczucie, za którym tęskni wielu, ale niestety niewielu udaje się je osiągnąć.

... i poznaj lepiej Złotówę ;)


Mam też cichą nadzieję, że dzięki tej publikacji poznamy się lepiej. Zdradzam w niej kilka szczegółów z mojego życia, piszę na temat osobistego podejścia do finansów, piszę także o rodzinie. To wszystko są ważne elementy, które składają się na codzienność. Na blogu rzadko o nich wspominam. Tu nie mogło ich zabraknąć. Zapraszam zatem do świata wg. Mr. Złotówy!

Zapisz się na newsletter. Odbierz eBook!


Jak otrzymać darmowy przewodnik pt. "Jak zyskiwać na bankach?". To proste! Zapisz się na bezpłatny newsletter od Mr. Złotówy. Wraz z mailem powitalnym otrzymasz ode mnie porcję solidnej wiedzy na temat promocji bankowych w postaci tego eBooka, jak i dwóch dodatkowych, z nieco bardziej skondensowaną już wiedzą dla bardziej wtajemniczonych. Ale to nie wszystko, bo newsletter, który dzięki zapisowi będziesz otrzymywać regularnie na swoją skrzynkę e-mail to wartość sama w sobie, bo daję tą drogą znać o najlepszych, często limitowanych czasowo promocjach:

2 komentarze:

 1. Dzień dobry Mr Złotówa :)
  zapisałam się ponownie do newslettera, aby móc skorzystać z przewodnika "Jak zyskiwać dzięki bankom?". niestety, mimo potwierdzenia subskrypcji w linku, nie otrzymałam maila zwrotnego i nie mam dostępu do tego eBooka.
  Co zmam zrobić aby otrzymać przewodnik?

  Pozdrawiam
  N.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Przed chwilą przetestowałem. Newsletter z eBookiem przyszedł. Napisz proszę na kontakt@bankobranie.pl - postaram się szybko wyjaśnić.

   Usuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Rekordowe 500 zł premii za konto w ING Banku Śląskim

Aż tyle do wzięcia za konto osobiste w ING jeszcze nigdy nie było. Do wzięcia czeka gwarantowana premia pieniężna 500 zł. Względem poprzedni...