Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Przewodnik po blogu Bankobranie - czyli zarabianie na bankach w pigułce

800 zł od Santandera610 zł od BNP Paribas600 zł od Millennium7% + 300 zł od Pekao1200 zł za kartę Citi

Przewodnik po blogu Bankobranie - czyli zarabianie na bankach w pigułce

Chcę byś na moim blogu Bankobranie czuł(a) się jak najlepiej. Tak byś miał(a) poczucie, że jest to Twoja ulubiona strona internetowa od lat 😉

Na początek witam Cię serdecznie! Cieszę się, że udało Ci się trafić na mój blog po raz pierwszy (a może już po raz kolejny, ale dopiero teraz zaglądasz do niniejszego przewodnika).

Promocje bankowe


Bankobranie to blog, który pokazuje zarabianie na bankach nie tylko w teorii, ale i w praktyce. Znajdziesz tutaj wszystkie nowe promocje bankowe i okazje w bankach na gwarantowane nagrody (może być to premia za konto osobiste, nagroda za kartę kredytową lub inne nagrody od banków za spełnienie określonych warunków).

Bankobranie w filmowym skrócie


Jak uniknąć 3 podstawowych błędów, które często popełniają klienci w relacjach z bankami?

Zarabianie na bankach praktykuję od kilku lat. Co to dokładnie jest, dowiesz się z filmu, który swego czasu zamieściłem na Youtube. Dziś na bankach możesz zarobić nawet więcej, niż wyliczyłem wtedy, przygotowując ten film, ale idea Bankobrania wciąż jest ta sama. Zobacz, poświęcając na to 3 minuty:


Teoria ale też praktyka: moje raporty


Co miesiąc na blogu publikuję moje osobiste raporty. Dzięki nim dowiesz się, ile faktycznie przynosi mi zarabianie na bankach, co dają poszczególne promocje bankowe, z jakich kont i kart korzystam oraz ile przy tym wydaję. 

Jak Bankobranie może Ci pomóc zyskiwać?


Chcę by blog był Twym przewodnikiem i poradnikiem w tematyce zarabiania na bankach. W związku z tym znajdziesz tu kilka przydatnych narzędzi (pasek z zakładami widoczny jest u góry przez cały czas, gdy blog przeglądasz na komputerze lub w rozwijalnym menu na niebieskim pasku, jeśli odwiedzasz mobilną wersję bloga):
 • Raporty - jedno z ważniejszych miejsc na tym blogu, z uwagi na jego osobisty i praktyczny charakter. Tu, jak już wspomniałem nieco wyżej zamieszczam miesiąc w miesiąc skrupulatne podsumowania moich własnych zarobków na bankach. Raportuję, ile zyskałem i za co, jak wygląda w danym momencie stan produktów bankowych "w moim portfelu" i jaką dają mi korzyść. Pokazuję, że blog Bankobranie to dla mnie nie tylko teoria, ale też jak można zarabiać na bankach na co dzień w praktyce.
 • Kalkulator odsetek - proste narzędzie, które pozwoli na szybkie wyliczenie zysku z lokaty na podstawie okresu jej trwania, oprocentowania oraz planowanej do ulokowania kwoty
 • Najlepsze lokaty, konta oszczędnościowe - propozycje dla tych, którzy już mają oszczędności i chcą je jak najkorzystniej ulokować. Rankingi aktualizuję na bieżąco.

Newsletter i eBook w prezencie


Blog tworzę w oparciu o swą wiedzę, a także o doświadczenia, którymi dzielą się Czytelnicy. A przez lata zebrało się tego bardzo dużo. Jeśli Ty dopiero zaczynasz zarabianie na bankach i chcesz bardziej zrozumieć promocje bankowe, gorąco polecam Ci przewodnik "Jak zyskiwać dzięki bankom?". To dość obszerny (bo ponad 60-stronicowy) eBook, napisany przystępnym językiem, w którym znajdziesz wyjaśnienia, porady, wskazówki oraz triki, które ułatwiają zarabianie na bankach. Ten poradnik otrzymują osoby zapisujące się na bezpłatny newsletter dla Czytelników:


Do zapisu na ten newsletter zachęcam Cię szczególnie, bo oprócz powyższego prezentu w postaci praktycznego przewodnika, będziesz też na bieżąco śledzić promocje w bankach. A rękę na pulsie zawsze warto trzymać. Bo o ile promocje bankowe dostępne są zazwyczaj przez określony czas i nie są limitowane, to jednak zdarzały się "perełki", w których ograniczona pula nagród rozchodziła się np. w ciągu 1 lub 2 dni (a rekordowa promocja z pulą 1 500 sztuk bonów po 150 zł na zakupy w sklepach Biedronka rozeszła się po... 7 godzinach). Zapis na newsletter zajmuje chwilę (tak samo proste jest wypisanie ze subskrypcji, jeśli kiedyś tak z jakiejkolwiek przyczyny postanowisz). A ja ze swej strony obiecuję Ci zero spamu (wiadomości wysyłam do 2 razy w tygodniu).

Rating ofert. To moja indywidualna punktacja, którą przyznaję większości promocji bankowych. Oceniam wysokość gratyfikacji i biorę pod uwagę warunki, które trzeba spełnić, by premię, czy nagrodę uzyskać. Szczegóły ratingu znajdziesz tutaj. Jednak pamiętaj, że moja ocena to jedynie wskazówka, każda promocja bankowa powinna być dopasowana do Ciebie, tj. Twoich wydatków, potrzeb i możliwości.

Komentarze. Gdy czytasz o danej promocji, a jakieś kwestie są dla Ciebie niejasne, zapytaj w komentarzu. Znasz uczciwy sposób na ułatwienie zysków przy okazji konkretnej promocji, podziel się nim w komentarzu. Masz pytania? Napisz w komentarzu. Być może inni Czytelnicy też mają takie pytanie, a jakoś nie odważyli się napisać? Wtedy odpowiedź innych czytelników Bankobrania lub moja dotrze do szerszego grona odbiorców i ułatwi im korzystanie z możliwości jakie daje zarabianie na bankach. Komentować możesz bez logowania (wystarczy wybrać opcję "Anonimowy"). Ale możesz też być użytkownikiem rozpoznawalnym - korzystaj wówczas z konta Google. Komentarze na blogu są moderowane (zgodnie z Zasadami komentowania) - to zapobiegliwość, która ma ustrzec przed spamem czy niezweryfikowanymi linkami do wniosków. Na blogu nie będą też publikowane wypowiedzi kogokolwiek atakujące lub obrażające, jak również takie które odbiegają od tematyki wpisu. Ma to na celu zachowanie porządku - komentarze pod danym wpisem służą do dzielenia się uwagami, spostrzeżeniami oraz do wymiany doświadczeń w związku z daną promocją.

Polecenia. Jeśli mój blog Ci się spodoba, będę wdzięczny za jego polecanie rodzinie lub znajomym. Niechaj i oni również dowiadują się o Bankobraniu i o tym, że zarabianie na bankach jest możliwe, a promocje bankowe są opłacalne. Będzie to korzystne dla nich, ale i dla Ciebie - wszak część promocji dotyczy polecania produktów.

Afiliacja. Wszystkie treści, które pojawiają się na blogu są wynikiem mojej obserwacji ofert banków albo promocji znalezionych i zgłoszonych przez Czytelników. Przyglądam się nim, porównuję, analizuję. Nie są to wpisy sponsorowane - banki nie płacą mi za publikowane treści (a jeśli taki wpis miałby się pojawić, to na pewno zostanie on odpowiednio oznaczony jako treść sponsorowana). Bezpłatnie udostępniam wszystkie treści na blogu, darmowa jest również subskrypcja newslettera. Jedyny sposób w jaki mogę zarobić to sytuacja w której wniosek o dany produkt złożysz za pośrednictwem udostępnianego przeze mnie linku (to tzw. link afiliacyjny). Twoje dane i tak trafią wtedy bezpośrednio do banku, a ja zyskam z tytułu polecenia. Dlatego zachęcam do korzystania z tej formy. Wybór oczywiście należy jednak do Ciebie.

Kontakt. Jeśli zechcesz do mnie napisać, zrób to śmiało i po prostu wyślij wiadomość na bankobranie@gmail.com.

I jeszcze jedna ważna sprawa. W układaniu relacji z bankami chyba najważniejsza! Na blogu dzielę się moją wiedzą, doświadczeniem. Lata praktyki w bankobraniu i do tego tysiące przeczytanych regulaminów zrobiły swoje ;) Ale w końcowej fazie, tzn. tuż przed podjęciem jakiejkolwiek decyzji zawsze powinieneś to zrobić w odniesieniu do własnej indywidualnej sytuacji. Treści zawarte na tym blogu są wyłącznie wyrazem osobistych poglądów autora i nie stanowią “rekomendacji” w rozumieniu przepisów Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, lub ich emitentów (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715).

Pozostańmy w kontakcie. Zapisz się, proszę, na newsletter (zero spamu!), zajrzyj na Bankobranie na Facebooku, Bankobranie na Twitterze oraz Bankobranie na Instagramie by na bieżąco śledzić promocje w bankach. Możesz subskrybować też kanał Bankobranie na Youtube, by w ten sposób zgłębiać wiedzę dotyczącą promocji bankowych.

A teraz już nie zabieram Ci czasu, zapraszam na stronę główną Bankobranie, gdzie znajdziesz najświeższe promocje bankowe.

Źródło grafiki: freedigitalphotos.net

42 komentarze:

 1. Witam
  Widziałem Pana dzisiaj w TVN-ie i tak trafiłem na ten blog. Sam też sprawdzam oferty różnych banków i korzystam z ich ofert. Może nie tak aktywnie jak Pan, ale parę groszy też zyskałem. Patrząc na pana osiągnięcia prezentowane na tej stronie zastanawiam się ile miesięcznie musi pan wydać. Nie jest prosto "zarobić" miesięcznie 500, 600 zł nie wydając fortuny. Jeszcze jedno, w TVN-ie powiedział Pan, że większość banków (80-90%) nie wiąże ze sobą na dłuższy okres, lub nie stawia dodatkowych warunków w postaci systematycznych wpływów i aktywnej działalności. Niestety jest chyba odwrotnie, ok 10-20% nie wymaga dalszej aktywnej działalności. Nie chcę, aby Pan myślał, że chcę tu coś udowodnić, czy wykazać błędy, ale przy zarobkach miesięcznych w wysokości 3-4 tys. i tylko jednego źródła dochodu nie ma możliwości uzyskania takich kwot. Jadnak zarabianie na bankach jest możliwe w pełni popieram Pana działalność i ten blog. Pozdrawiam Radek

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki za miłe słowa. A jeśli chodzi o te 80-90% banków to dotyczy braku klauzuli lojalnościowej, czyli posiadania konta po okresie wypłat moneybacku czy po premii. Z aktualnych promocji nie ma ich w ING, Inteligo, PKO, Citi, Getin Online, BNP Paribas. Są w Getin Banku (stacjonarnym). W moich comiesięcznych podsumowaniach bankobrania od 2 miesięcy publikuję informacje ile zarabiam i ile przy tym wydaję. Zgadzam się, nie każdy może tyle zarobić. Ktoś wydaje mniej, ale ktoś więcej. Pewna proporcja się jednak utrzyma :)

   Usuń
 2. Dlaczego nic nie ma o T- Mobile Usługi Bankowe?:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Pisałem o T-Mobile Usługi Bankowe jakoś w połowie ubiegłego roku, a o lokacie w tym banku można poczytać na mym blogu odsetkobranie.

   Usuń
 3. Witam Jest oferta Noble Banku czy to się opłaca? https://bankowoscprywatna.noblebank.pl/lp/kontakt/main/lok_pakiet_gold_macbook_53_112014/index.php?gnbaffid=sm&ctype=fb&affId=1694344&tdpeh=I4K*YG8l*8EDlaoOW932B5E8nPYBoVHY3JX6VPG4hEf2_rbe9sIrKh9idRRCZ99aTyqK080UbuA

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Informacja na stronie banku jest dość enigmatyczna, bo nawet brakuje regulaminu promocji. Jest to jednak premiowana sprzedaż produktów inwestycyjnych i tego typu promocjami z założenia nawet nie zajmuję się na blogu bankobranie. Inwestowanie zawsze wiąże się z (mniejszym lub większym) poziomem ryzyka oraz kosztami związanymi z opłatami (często niemałymi). Poza tym w przypadku inwestycji z samych założeń produktu lub z rekomendacji wskazywany jest dłuższy horyzont inwestycyjny - czasem bliżej nieokreślony. Wymagałoby to również doradztwa inwestycyjnego, więc skupiam się wyłącznie na promocjach bankowych z konkretnymi warunkami.

   Usuń
 4. Dzięki, trfiłam na pana blog dzięki telewizji. Dobra reklama. Myślę, że będę korzystała z pana wskazówek.I może zagłosuję na pana blog. pozdrawiam.
  Zofia

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Witam, cieszę sę, że trafiłaś na mój blog. Zachęcam do jak najczęstszych odwiedzin. Pozdrawiam również

   Usuń
 5. Dziś pierwsza wizyta tutaj i już 3 wnioski złożone. A w ramach podziękowań za wskazówki i dodatkowe złotówki ;) wysyłam sms-a na Blog Roku.
  Serdecznie pozdrawiam
  Agata

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Cieszę się z Twej wizyty i Twego potencjalnego zarobku! I życzę dalszego owocnego bankobrania :) A co do głosowania to ono się już niestety zakończyło. Dzięki jednak. Pozdrawiam również serdecznie

   Usuń
 6. Witam bardzo fajny i pomocny blog gratulacje! Tylko nie znalazłem nic na temat kont oszczędnościowych to znaczy gdzie najlepiej opłaca się trzymać oszczędności, gdzie jest najwyższe oprocentowanie itp.? Może warto też coś o tym wspomnieć. Pozdrawiam!!!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jeśli chodzi o konta oszczędnościowe to polecam zajrzeć na blog Odsetkobranie. Zestawienie najlepszych kont pochodzi z marca, ale na dniach pojawi się aktualny ranking.

   Dzięki serdeczne za miłe słowa o blogu. Pozdrawiam

   Usuń
 7. Cześć, blog przeglądam już od kilku miesięcy, ale tu zajrzałem dziś po raz pierwszy. I myślę, że to najlepsze miejsce by napisać, że blog ten to świetna robota! Wielkie dzięki!

  OdpowiedzUsuń
 8. Mr. Złotówa, zaglądam na Bankobranie już od kilku miesięcy i dziś (w piątek 13-ego) poczułem, że muszę to napisać. Wielkie dzięki za dobrą robotę! Szczególnie doceniam wysoki poziom merytoryczny wpisów (są obiektywne, rzetelne, rzeczowe, bez zbędnej publicystyki). Podoba mi się możliwość zamieszczania komentarzy bez konieczności rejestrowania się i to, że nie podlegają one cenzurze (sam wielokrotnie zamieszczałem komentarze dość "krytyczne" wobec banków serwujących opisywane tu promocje), a jedyne, co trzeba by poprawić, to czas ich moderacji (bywa, że na długo przepadają bez wieści, by w końcu - czasem po interwencji komentującego - pojawić się we właściwym miejscu). Wielki plus za błyskawiczne odpisywanie na maile.
  Serdecznie pozdrawiam i życzę "oby tak dalej"!
  PS. Wielkie dzięki i pozdrowienia także dla tych, którzy chętnie odpowiadają na zamieszczane w komentarzach pytania, dzieląc się wiedzą opartą na własnym doświadczeniu (czyli tą najcenniejszą dla pytającego).

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki serdeczne :) Za sugestie, oceny, miłe słowa i przede wszystkim za to, że jesteś Czytelnikiem Bankobrania! :)

   Usuń
 9. Raiffeisen do 18.01.2016 nie wypłacił jeszcze podwojonych odsetek biorącym udział w promocji konta wymarzony cel , taką informację uzyskałem na infolinii, gdzie Pani nie potrafiła podać przyczyn takiego stanu rzeczy, stwierdziła tylko, że bank pracuje nad problemem. Chciałbym zapytać czego można żądać od banku w ramach reklamacji i czy wiadomo coś Panu na temat w/w problemów klientów z rzetelnością tego banku .
  Z góry dziękuję za zajęcie się problemem.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Podwojenia zostały już wypłacone. Pracownicy infolinii Raiffeisena są niezbyt wyedukowani więc należy zgłosić reklamację na brak bonusowych odsetk

   Usuń
 10. Witam i ja dzisiaj pierwszy raz z polecenia koleżanki. Świetne miejsce, będę tutaj wracała.
  W tym wszystkim boję się tylko, czy nie będzie problemów w odejściu z banku... Obecnie biorę udział w promo mBanku: "Zarabiaj z eKontem mobilnym–III edycja” Nie umiem doczytać jak długo będą mi zwracali % za zakupy. CZy tutaj, gdzieś przerabialiście tą promocje?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Witam! Bardzo mi miło, że zajrzałaś i zamierzasz zaglądać częściej :)

   Oczywiście promocja była prześwietlana - wpis tutaj. Zwroty wypłacane są przez 5 miesięcy. Ich koniec zależy od tego kiedy konto zostało założone (promocja była dostępna w okresie 9-11.2015 r.).

   Co do odejść z banków. Do tego trzeba się przyzwyczaić ;) I konsekwentnie zamykać konto gdy jest już niepotrzebne (aby uniknąć zbędnych kosztów, ale też by nie blokować sobie możliwości skorzystania z nowej promocji, która kiedyś może się pojawić - a są to jednak przede wszystkim promocje dla nowych klientów). Więcej o skutecznym i wygodnym zamykaniu kont przeczytasz tutaj. W przypadku niektórych banków wypowiadanie umowy nawet się opłaca (np. klienci wypowiadający umowę karty kredytowej Citibanku lub BZ WBK otrzymywali zwolnienie z opłaty i moneyback).

   Usuń
 11. Witam! Bardzo interesujący blog! Jestem jeszcze początkująca i na razie się przyglądam :) Czy spotkał Pan może w czasie swoich wędrówek w sieci blogi bądź strony poświęcone siostrzanej tematyce kredytów i rachunków maklerskich (porównanie prowizji np.)?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki za miłe słowa :) Skupiam się na tematyce związanej stricte z promocjami i gwarantowanymi zyskami za założenie produktów bankowych. Tematyka kredytów i rachunków maklerskich jest mi dość daleka, więc trudno mi o rekomendacje.

   Usuń
 12. Mr. Złotówa, a dlaczego właściwie "Mr.", a nie "Pan"? Przecież "Pan Złotówa" brzmi nawet dostojniej ;)

  OdpowiedzUsuń
 13. @Mr.Złotówa
  Chciałam Pana ciepło pozdrowić i podziękować za pomysł i wskazówki. Śledzę blog i działam. Nieco pluję sobie w brodę, że nie zrobiłam tego wcześniej, a, co gorsza, trzymałam przez x lat konto, które nie dawało mi nic, za to dawało prezenciki nowym klientom. Na szczęście bank postanowił zarobić moim kosztem, wskutek czego stał się byłym bankiem, a ja odkryłam Pana blog i zmądrzałam. Robi Pan świetną robotę. Pięknie dziękuję i pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję za miłe słowa! Życzę dalszego owocnego bankobrania :)

   Usuń
 14. Dzień Dobry, własnie otrzymałam kartę Simplicity z banku. Na karcie mam przylepioną nalepkę z kodem QR i napisem jak aktywować kartę. Czy mogę ja odkleić. Nie zamawiałam żadnej nalepki na telefon.Trochę się w tym gubię. A kartę aktywowałam bez problemu.

  OdpowiedzUsuń
 15. Witam. Jaki bank polecacie do założenia konta?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Witam. Generalnie nie ma jakiegoś konta, które poleciłbym jako absolutny nr 1, który przebija wszystkie. Bo różne są potrzeby, różne oczekiwania i preferencje. Ktoś potrzebuje darmowych bankomatów, ktoś oczekuje dobrego oprocentowania dla oszczędności, a ktoś inny łatwego dostępu do oddziału. Do tego dochodzą oczekiwania dotyczące bezpłatności podstawowych usług i funkcjonalności, a także pożądane różne korzyści (premia na start, zwroty za płatności itp.). Dopiero wtedy można coś dobrać. Polecam przejrzeć aktywne promocje kont (biorąc pod uwagę popularność promocji wśród Czytelników, szczególnie warto przyjrzeć się Millennium, BZ WBK i BGŻ BNP Paribas).

   Usuń
 16. Witam. Na wstępie pragnę serdecznie podziękować i przekazać wyrazy uznania za to co Pan robi. Wygląda to na super sposób na dodatkowe przychody i zamierzam to wykorzystać.
  Dopiero od niedawna zainteresowałem się tematem "bankobrania" stąd moje pytanie:
  jak radzić sobie z zarządzaniem kont założonych na dane członków rodziny?
  Czy w jednym banku mogę mieć założone przykładowo 4 rachunki i w każdym z nich podany swój numer telefonu do autoryzacji hasłami sms?
  Czy na jednym telefonie w aplikacji bankowej można się logować do kilku kont?
  Czy niestety hasła sms przy przelewach będą przychodziły na telefon członka rodziny i dopiero on będzie musiał mi je przekazać w celu zatwierdzenia operacji?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki za miłe słowa :)

   Co do podawania tego samego numeru telefonu, to może być to uciążliwe, gdy w procesie otwierania konta jest kontakt ze strony konsultanta banku. Ale nie spotkałem się z sytuacją, by podanie takiego samego numeru blokowało możliwość złożenia wniosku (tym samym hasła SMS przychodziłyby na ten sam nr telefonu).

   Z aplikacjami różnie bywa. W przypadku PKO BP (w tym Inteligo) jedno urządzenie (aplikacja na nim) może być powiązane tylko z jednym kontem. Ale już w Santander Banku można swobodnie logować się na różne konta za pomocą tej samej aplikacji (bez potrzeby jakiejkolwiek dezaktywacji czy ponownego pobierania).

   Usuń
 17. Dzięki za kod z polecenia do gettina, konto założone, czekam na zyski. Jak zagłosować na pana blog?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Życzę owocnego zarabiania na promocjach! Co do głosowania (rozumiem, że chodzi o wątek z komentarzy) to już nieaktualna sprawa ;)

   Usuń
 18. witam. czy gdy otrzymujesz juz jakies "dodatki" do danego z konta czyli gdy juz skorzystaełeś z promocji. to od razu zamykasz te konta bankowe czy je trzymasz otwarte?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Różnie z tym bywa. Gdy bank coś oferuje (dobre oprogramowanie dla oszczędności, promocje na zatrzymanie albo bonusy dla obecnych klientów) , to zostaję. Ale gdy tych plusów brakuje, to uznaję, że przetestowałem konto i z bankiem się rozstaję.

   Usuń
 19. Witam czy dostaliście już premie za szybki przelew z mbanku?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zachęcam do zadania pytania pod właściwym wpisem (poświęconym danej edycji promocji) - tam jest większa szansa, że zainteresowane osoby odpowiedzą na komentarz.

   PS. Generalnie jeśli chodzi o czas na wypłatę premii, to mBank daje sobie do końca miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu spełnienia warunków.

   Usuń
 20. Witam mam pytanie bo ja do tej pory nie dostalem zadnej premi chociaz spelnilem wszystkie warunki gdzie zlozyc reklamacje w tej sprawie?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. O jaką promocję i o jaki bank chodzi? Na przyszłość zachęcam do zadawania pytań pod wpisami dedykowanymi dla danej promocji. Komentarz przeczyta więcej osób, będących w temacie i zainteresowanych daną promocją, co na pewno sprawi, że odpowiedź pojawi się wcześniej :)

   Usuń
 21. Karta kredytowa CitiBank , czy do wysokości dochodu zalicza się świadczenie emerytalne , bo nie wiem czy mogę składać wniosek o kartę ,proszę o szybką informację pozdrawiam Tadek

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Nie 700, a 800 zł za Konto Santander. Specjalnie dla Czytelników bloga Bankobranie!

Oto aktualna odsłona popularnej i sprawdzonej promocji konta w Santanderze. Wraz z nią świetna wiadomość.  Standardowo do wzięcia czekałyby ...