Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Premia za wynagrodzenie III edycja

900 zł za kartę od Citi480 zł od Santandera400 zł od Millennium600 zł od VeloBanku400 zł od BNP Paribas

Premia za wynagrodzenie III edycja

Poniżej opisuję warunki uzyskania premii 150 zł za zapewnienie wpływów na konto w Santander Banku w ramach promocji "150 zł za konto z wynagrodzeniem III edycja" (dostępnej do 31.07.2019 r.). Oto fragment przeniesiony z dotychczasowego wpisu (znajdziesz go tutaj):

"Jeszcze do końca lipca dostępna jest promocja, w której załapać się można na premię pieniężną w wysokości 150 zł. Do tej promocji można przystąpić jednocześnie zakładając konto z bonami do Biedronki (i premią pieniężna 80 zł za otwarcie konta z polecenia).

Tutaj okres wykluczenia dla byłych posiadaczy konta w Santanderze jest nieco inny niż w dwóch wcześniej opisanych promocjach, bo konta w Santander Banku (wcześniej BZ WBK) nie można posiadać co najmniej od 1.04.2018 r.

Na promocję z premią 150 zł załapiesz się, jeśli konto osobiste w Santander Banku założysz najpóźniej do 31.07.2019 r. (liczy się podpisanie umowy). Aby otrzymać nagrodę:
  • w miesiącu podpisania umowy o konto złóż dyspozycję przeniesienia wynagrodzenia na konto w Santander Banku (można to zrobić za pośrednictwem infolinii lub poprzez bankowość internetową - wg ścieżki: Twoje Sprawy => Przenieś do nas wynagrodzenie); 
  • począwszy od pierwszego lub drugiego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu przystąpienia do promocji (a więc od sierpnia lub od września), przez 3 kolejne miesiące: 
    • zapewnij wpływ wynagrodzenia na konto w jednorazowej wysokości min. 1 000 zł miesięcznie oraz 
    • wykonaj 5 płatności kartą wydaną do konta - transakcje można wykonać na dowolne kwoty i w dowolnym miejscu (wykluczone są jedynie transakcje w punktach prowadzących działalność sklasyfikowaną jako zakłady bukmacherskie, kasyna – kod MCC 7995 oraz kod MCC 6540) - warunek jest o tyle prosty, że jego spełnienie zwolni jednocześnie z opłaty za kartę, ale o tym nieco niżej.

Spełniając warunki promocji, pamiętaj, że zgodnie z regulaminem:
"przez wynagrodzenie rozumiemy wpływ na konto osobiste z tytułu wynagrodzenia, renty, emerytury, świadczenia ZUS/KRUS lub od innego świadczeniodawcy z siedzibą na terenie Polski w okresie trwania promocji, w jednorazowej wysokości min. 1000 zł miesięcznie.  
Nie będą brane pod uwagę przelewy pomiędzy rachunkami tego samego klienta, wpłaty własne realizowane w oddziałach lub wpłatomatach banku oraz wpływy na inne konto niż konto podane w dyspozycji przekazywania wynagrodzenia"

Premia 150 zł wpłynie na Twe konto do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia powyższych warunków.

Przebieg tej promocji bank zobrazował za pomocą tabeli umieszczonej w regulaminie:

Jeśli więc w lipcu otworzysz konto i złożysz dyspozycję przeniesienia wynagrodzenia do Santander Banku, to wpływ wynagrodzenia oraz po 5 płatności kartą miesięcznie będzie należało zapewnić od lipca do września lub (najpóźniej) od sierpnia do października. Premia 150 zł wpłynie na Twe konto do końca października (dla tych którzy warunki promocji spełnią wcześniej) lub do końca listopada (w przypadku zapewnienia wpływów na konto i płatności kartą dopiero od sierpnia do października)."

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij 400 zł łatwej premii za konto w Millennium (+ 100 zł za konto dla dziecka + 8% dla oszczędzających)

Po dłuższej przerwie powraca promocja konta osobistego w Millennium z premią pieniężną. Do wzięcia czekają gwarantowane bonusy pieniężne o ł...