Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Podsumowanie bankobrania za styczeń 2014

800 zł od Santandera600 zł od Millennium500 zł od ING7% + 300 zł od Pekao1200 zł za kartę Citi

16.02.2014

Podsumowanie bankobrania za styczeń 2014

Jeśli cały rok miałby być jak jego początek to życzę sobie tego jak najbardziej. Podsumowanie stycznia dało świetny bilans zarobków, na który złożyły się moneyback, bonusy, premia za założenie rachunku, a także… nagroda w wysokości 10 zł.

Stary skład - nowe zyski

W porównaniu do poprzedniego miesiąca do bankobrania przystąpiłem z niezmienionym składem kont i kart. Można się upierać, że zwycięskiego składu się nie zmienia. Ale bankobranie stagnacji nie znosi, dlatego z częścią poniższego „zespołu” rozstałem się w początkach lutego. Ale o tym napiszę wkrótce.


Na styczniowy wynik zapracowały zatem:

  • 2 karty do kont Tanie Zakupy w Getin Online dające 10% zwrotu od zakupów spożywczych i w supermarketach
  • 3 karty debetowe dla kierowców ze zwrotem od tankowanego paliwa oraz konta z bonusem za transakcje – w Getin Banku
  • karta do Konta Rozsądnego w Aliorze dającego 5% od zakupów w sklepach spożywczych i supermarketach
  • karta do Konta Prestiż w Eurobanku dającego 1% zawsze i wszędzie
  • konto 123 w BZ WBK, które oddaje do 3% za opłacone rachunki za media
  • konto Direct w ING Banku Śląskim

i wypracowały łącznie: 347,57 zł. Jeśli taką samą kwotę chciałbym „wycisnąć” z oszczędności, mając na uwadze aktualne oprocentowanie kont oszczędnościowych, musiałbym na takie konto oszczędnościowe wrzucić i zamrozić na cały miesiąc kwotę: 172 149 zł. Szczerze powiem: tyle nie mam. Porównując powyższy wynik z podsumowaniem zarobków za grudzień 2013, kiedy cieszyłem się, że dużo wydaję na święta i sporo z tego zyskam, trzeba przyznać, że teraz jest jeszcze lepiej o ponad 86 zł. Przekłada się to na wzrost moich wirtualnych oszczędności na koncie o 40 tysięcy :)

Udokumentowaniem wpływów jest poniższa grafika:


Podsumowanie wygląda następująco:
- Getin Online: 50,00, 40,00 zł i nagroda w wysokości 10,00 zł (ot, taki szczęśliwy traf. Bank nagradza płatności dowolną kartą w kwocie powyżej 10 zł – wygrywa co setna płatność. Rejestracja nic nie kosztuje, do niczego nie zobowiązuje, a jak widać wygrać można)
- GetinBank: 3 razy po 40,20 zł oraz 9 zł
- Alior Bank: 13,27 zł
- Eurobank: 1,21 zł
- BZ WBK: 3,49 zł
- ING Bank Śląski: 100 zł - nagroda za konto założone w listopadzie 2013 r.. Aby ją zdobyć nie trzeba było spełnić nazbyt wyśrubowanych warunków: nowy klient, zapewniający wpływ 1000 zł na konto i płatności kartą za łączną kwotę 500 zł. Chociaż konto nie posiada moneybacku, nie zamierzam z niego rezygnować. Już niebawem aktywnie zacznę korzystać z solidnie opłacanego programu poleceń w ING

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Nie 700, a 800 zł za Konto Santander. Specjalnie dla Czytelników bloga Bankobranie!

Oto aktualna odsłona popularnej i sprawdzonej promocji konta w Santanderze. Wraz z nią świetna wiadomość.  Standardowo do wzięcia czekałyby ...