Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Tablet od Citibanku na Groupon.pl

550 zł od Aliora480 zł od Santanderatelefon Motorola od Citi400 zł od BNP Paribas200 zł od PKO BP

11.03.2014

Tablet od Citibanku na Groupon.pl

Aby skutecznie zarabiać na bankobraniu warto śledzić aktualności na stronach bankowych – przeglądać promocje, uczestniczyć w konkursach, na bieżąco korzystać z najbardziej dochodowych ofert moneybacku czy z programów rekomendacyjnych – tak sowicie opłacanych jak chociażby program poleceń w ING. Ale tym razem prawdziwą perełkę znalazłem w serwisie Groupon.

Grupowa oferta karty kredytowej 


Tablet z citihandlowy
Swoją ofertę w tym serwisie zakupów grupowych wystawił Citibank. Klientom, którzy zdecydują się na kartę kredytową (kupując wcześniej kupon o wartości 5 zł), bank prezentuje tablet. Nie jest to tandetny gadżet firmy „No name”, ale Samsung Galaxy Tab3 Lite, który aktualnie kosztuje ok. 450-500 zł. A zdobyć go wcale nie jest trudno. Groupon jest ważny od 10.03.2014 do 31.03.2014 r. Warto się jednak pośpieszyć, bowiem oferta jest limitowana, a w ciągu niecałych dwóch dni rozeszła się prawie połowa z dostępnych kuponów (na moment niniejszego wpisu sprzedano ponad 1200 z 2500 dostępnych).

Zdolność kredytowa i kilka innych warunków…


By zapewnić sobie multimedialny gadżet wystarczy, że posiadacz Grouponu:

- otrzyma pozytywną decyzję o wydaniu karty, bo oczywiście zdolność kredytowa jest tu niezbędna

- od 1.01.2012 roku nie miał żadnej głównej karty kredytowej Citibanku;

- do 31.03.2014 złoży wniosek o wydanie karty kredytowej. Bank daje spory wybór: Citibank Visa Silver, Citibank MasterCard Silver, Citibank Visa Gold, Citibank MasterCard Gold, Citibank Visa Platinum, Citibank MasterCard Platinum. Decyzja należy do klienta. Miłym prezentem jest również to, że zgodnie z regulaminem promocji bank zwalnia z opłaty rocznej za wydanie i możliwość korzystania z karty głównej (niezależnie od jej rodzaju) w pierwszym roku.
-dokona bezgotówkowych transakcji nowo wydaną kartą na łączną kwotę min. 500 zł w ciągu 30 dni od dnia podpisania przez Bank umowy o Kartę i w czasie 30 dni od otrzymania karty zaloguje się chociażby raz w serwisie transakcyjnym Citibank Online 

- w dniu przyznania nagrody (a powinno to nastąpić w ciągu miesiąca od spełnienia powyższych warunków) nadal będzie posiadaczem Karty. 

Starczy dla wszystkich?


Zaskakującym jest fakt, że Citibank nie zabezpieczył się jakimkolwiek okresem lojalnościowym, w którym nie należałoby likwidować karty i być zobowiązanym do zwrócenia prezentu. Teoretycznie z karty można więc zrezygnować zaraz po otrzymaniu tabletu.

Przy spełnieniu warunków promocji warto się uwinąć – grouponów jest 2500, a tabletów… 1750. Zgodnie z regulaminem zgarną je ci, którzy najszybciej spełnią wszystkie warunki. Na pocieszenie można przyjąć, że pewnie nie wszyscy groupon ostatecznie wykorzystają, a i na przeszkodzie może stanąć badanie zdolności kredytowej. Oby mnie się udało. Wniosek złożony.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij 480 zł w bonusach za konto osobiste w Santander Banku

Oto listopadowa edycja promocji konta osobistego  w Santander Banku. Na uczestników czeka gwarantowana premia pieniężna 300 zł, bon o wartoś...