Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Tablet od Citibanku na Groupon.pl

750 zł od mBanku ⭐ Citi: 1200 zł za kartę + 700 zł za konto700 zł od Santandera600 zł od Millennium

11.03.2014

Tablet od Citibanku na Groupon.pl

Aby skutecznie zarabiać na bankobraniu warto śledzić aktualności na stronach bankowych – przeglądać promocje, uczestniczyć w konkursach, na bieżąco korzystać z najbardziej dochodowych ofert moneybacku czy z programów rekomendacyjnych – tak sowicie opłacanych jak chociażby program poleceń w ING. Ale tym razem prawdziwą perełkę znalazłem w serwisie Groupon.

Grupowa oferta karty kredytowej 


Tablet z citihandlowy
Swoją ofertę w tym serwisie zakupów grupowych wystawił Citibank. Klientom, którzy zdecydują się na kartę kredytową (kupując wcześniej kupon o wartości 5 zł), bank prezentuje tablet. Nie jest to tandetny gadżet firmy „No name”, ale Samsung Galaxy Tab3 Lite, który aktualnie kosztuje ok. 450-500 zł. A zdobyć go wcale nie jest trudno. Groupon jest ważny od 10.03.2014 do 31.03.2014 r. Warto się jednak pośpieszyć, bowiem oferta jest limitowana, a w ciągu niecałych dwóch dni rozeszła się prawie połowa z dostępnych kuponów (na moment niniejszego wpisu sprzedano ponad 1200 z 2500 dostępnych).

Zdolność kredytowa i kilka innych warunków…


By zapewnić sobie multimedialny gadżet wystarczy, że posiadacz Grouponu:

- otrzyma pozytywną decyzję o wydaniu karty, bo oczywiście zdolność kredytowa jest tu niezbędna

- od 1.01.2012 roku nie miał żadnej głównej karty kredytowej Citibanku;

- do 31.03.2014 złoży wniosek o wydanie karty kredytowej. Bank daje spory wybór: Citibank Visa Silver, Citibank MasterCard Silver, Citibank Visa Gold, Citibank MasterCard Gold, Citibank Visa Platinum, Citibank MasterCard Platinum. Decyzja należy do klienta. Miłym prezentem jest również to, że zgodnie z regulaminem promocji bank zwalnia z opłaty rocznej za wydanie i możliwość korzystania z karty głównej (niezależnie od jej rodzaju) w pierwszym roku.
-dokona bezgotówkowych transakcji nowo wydaną kartą na łączną kwotę min. 500 zł w ciągu 30 dni od dnia podpisania przez Bank umowy o Kartę i w czasie 30 dni od otrzymania karty zaloguje się chociażby raz w serwisie transakcyjnym Citibank Online 

- w dniu przyznania nagrody (a powinno to nastąpić w ciągu miesiąca od spełnienia powyższych warunków) nadal będzie posiadaczem Karty. 

Starczy dla wszystkich?


Zaskakującym jest fakt, że Citibank nie zabezpieczył się jakimkolwiek okresem lojalnościowym, w którym nie należałoby likwidować karty i być zobowiązanym do zwrócenia prezentu. Teoretycznie z karty można więc zrezygnować zaraz po otrzymaniu tabletu.

Przy spełnieniu warunków promocji warto się uwinąć – grouponów jest 2500, a tabletów… 1750. Zgodnie z regulaminem zgarną je ci, którzy najszybciej spełnią wszystkie warunki. Na pocieszenie można przyjąć, że pewnie nie wszyscy groupon ostatecznie wykorzystają, a i na przeszkodzie może stanąć badanie zdolności kredytowej. Oby mnie się udało. Wniosek złożony.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 700 zł za Konto Santander (krótsza karencja!)

Nowa edycja przynosi dwie zmiany na lepsze.  To wyższa premia pieniężna oraz skrócony okres wykluczenia dla byłych posiadaczy konta w Santan...