Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: VISA premiuje kupujących na Allegro

800 zł od Santandera610 zł od BNP Paribas600 zł od Millennium7% + 300 zł od Pekao1200 zł za kartę Citi

25.03.2014

VISA premiuje kupujących na Allegro

Przy okazji zakupów w największym polskim serwisie aukcyjnym można zaoszczędzić. Wystarczy mieć w portfelu kartę wydaną przez organizację VISA.


Najkorzystniejszym rozwiązaniem dla kupujących w Internecie jest aktualnie moneyback oferowany przez Alior Sync. Choć o tym pięcioprocentowym zwrocie od każdej internetowej płatności (dokonanej także na Allegro) trzeba już raczej mówić w czasie przeszłym. Bank zapowiedział likwidację zwrotów wraz z końcem marca. 

Dla bolejących z powodu utraty powyższego moneybacku, czasową - bo wyłącznie w okresie 25.03-30.04.2014 - rekompensatą może być propozycja przygotowana przez Allegro i wydawcę kart VISA.

Aby skorzystać z promocji wystarczy zarejestrować się w dedykowanym serwisie na stronach Allegro. Po dokonaniu zakupu na Allegro za kwotę min. 50 zł i opłaceniu go kartą VISA, uczestnik promocji otrzyma kod rabatowy w wysokości 20 zł do wykorzystania przy kolejnych zakupach w serwisie aukcyjnym, a konkretnie w wybranych sklepach na Allegro (katalog sprzedawców akceptujących rabaty jest całkiem obszerny).


Trzeba zwrócić uwagę, że rabat można wykorzystać jedynie w tych ofertach sklepu, w których minimalna 

cena towaru wyniesie 50 złotych brutto. Rabaty nie kumulują się w momencie ich wykorzystywania.

Moim zdaniem tego typu propozycje są świetną okazją do zaoszczędzenia. Ale oczywiście ważne by nie stawały się one pokusą do niepotrzebnych wydatków.

Szczegóły promocji w regulaminie.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Nie 700, a 800 zł za Konto Santander. Specjalnie dla Czytelników bloga Bankobranie!

Oto aktualna odsłona popularnej i sprawdzonej promocji konta w Santanderze. Wraz z nią świetna wiadomość.  Standardowo do wzięcia czekałyby ...