Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: VISA premiuje kupujących na Allegro

480 zł od Santanderatelefon Motorola od Citi400 zł od BNP Paribas550 zł od Aliora650 zł od mBanku

25.03.2014

VISA premiuje kupujących na Allegro

Przy okazji zakupów w największym polskim serwisie aukcyjnym można zaoszczędzić. Wystarczy mieć w portfelu kartę wydaną przez organizację VISA.


Najkorzystniejszym rozwiązaniem dla kupujących w Internecie jest aktualnie moneyback oferowany przez Alior Sync. Choć o tym pięcioprocentowym zwrocie od każdej internetowej płatności (dokonanej także na Allegro) trzeba już raczej mówić w czasie przeszłym. Bank zapowiedział likwidację zwrotów wraz z końcem marca. 

Dla bolejących z powodu utraty powyższego moneybacku, czasową - bo wyłącznie w okresie 25.03-30.04.2014 - rekompensatą może być propozycja przygotowana przez Allegro i wydawcę kart VISA.

Aby skorzystać z promocji wystarczy zarejestrować się w dedykowanym serwisie na stronach Allegro. Po dokonaniu zakupu na Allegro za kwotę min. 50 zł i opłaceniu go kartą VISA, uczestnik promocji otrzyma kod rabatowy w wysokości 20 zł do wykorzystania przy kolejnych zakupach w serwisie aukcyjnym, a konkretnie w wybranych sklepach na Allegro (katalog sprzedawców akceptujących rabaty jest całkiem obszerny).


Trzeba zwrócić uwagę, że rabat można wykorzystać jedynie w tych ofertach sklepu, w których minimalna 

cena towaru wyniesie 50 złotych brutto. Rabaty nie kumulują się w momencie ich wykorzystywania.

Moim zdaniem tego typu propozycje są świetną okazją do zaoszczędzenia. Ale oczywiście ważne by nie stawały się one pokusą do niepotrzebnych wydatków.

Szczegóły promocji w regulaminie.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij 480 zł w bonusach za konto osobiste w Santander Banku

Oto najnowsza edycja promocji konta osobistego  w Santander Banku. Na uczestników czeka gwarantowana premia pieniężna 300 zł, bon o wartości...