Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: BZ WBK płaci nawet 700 zł za Konto Godne Polecenia

750 zł od mBanku1200 zł za kartę Citi700 zł od Santandera620 zł od BNP Paribas600 zł od Millennium

26.03.2014

BZ WBK płaci nawet 700 zł za Konto Godne Polecenia

Bankobiorcy, którzy nie mają konta w Banku Zachodnim WBK już mogą zacierać ręce. Bez dużych zobowiązań mogą zgarnąć sowite premie - łącznie do 700 zł w przeciągu 10 miesięcy. 


Bank, reklamowany aktualnie przez Kevina Spacey, włącza się do wiosennej ofensywy bankowców premiujących za skorzystanie ze swoich produktów. W ostatnim czasie Citi Handlowy daje tablet dla tych, którzy skorzystają z karty kredytowej. Z kolei dla nowych klientów, którzy założą lokatę, bonus w wysokości 100 zł dorzuca BGŻ Optima. O wiele dalej idzie Bank Zachodni WBK - jeden z prekursorów moneybacku w Polsce i prawdopodobnie najszczodrzej płacący za korzystanie z produktów bank.

W aktualnej promocji ("Mobilni zyskują więcej – nawet 700 zł dla Ciebie"), która obowiązuje od 24.03 do 18.05.2014 wystarczy założyć Konto Godne Polecenia - konto internetowe. Z premiowania wyłączeni są jedynie klienci BZ WBK, którzy posiadali tam konto osobiste w ciągu ostatnich 12 miesięcy. Jeśli zamknęli je wcześniej, choćby rok i kilka dni temu, bank przyjmie ich z otwartymi ramionami. 

Podczas zakładania rachunku trzeba pamiętać by:

 • nie składać sprzeciwu wobec działań marketingowych Banku
 • wyrazić zgodę na otrzymywanie informacji handlowej drogą elektroniczną
 • podać numer telefonu komórkowego do kontaktu
Moim zdanie to ewidentny przykład, w którym widać, że klient nie ustrzeże się marketingu ze strony banku i pewnie nie raz otrzyma ofertę kredytu, karty kredytowej lub jakiegoś ubezpieczenia, ale czego nie robi się dla zysków. A te są nie małe:

Po 40 złotych przez 10 miesięcy

Premie w postaci przelewu 40 zł na konto otrzyma klient, który:  
 • zapewni wpływ wynagrodzenia od pracodawcy (lub emeryturę, rentę) w wysokości minimum 1000 zł 
 • zapłaci kartą lub naklejką zbliżeniową wydaną do konta na łączną kwotę min.300 zł 
 • zrealizuje z konta 3 przelewy w systemie BZWBK24 lub jeden przelew mobilny, który będzie zaksięgowany w miesiącu złożenia dyspozycji
Trzeba przyznać, że wymogi nie są zbyt wyśrubowane. A to nie koniec bonusów.

Dla mobilnych kolejne 30 złotych

Wchodząc chociażby na stronę internetową BZ WBK od razu można zauważyć, że bank stawia na nowe technologie i dość namiętnie promuje swą bankowość mobilną. Wciągnął ją również do powyższej promocji. 
Dla tych, którzy spełnią warunki uprawniające do zdobycia nagrody głównej w wysokości 40 zł jest też szansa na nagrodę dodatkową: 30 zł, również w każdym z 10 kolejnych miesięcy.

Wystarczy by uczestnik promocji w danym miesiącu kalendarzowym za pomocą aplikacji BZWBK24 mobile wykonał minimum dwie z wymienionych poniżej transakcji:
 • zakupy mobilne
 • wypłata z bankomatu bez karty
 • przelew na komórkę 
 • doładowanie telefonu komórkowego (gdzie pojedyncza transakcja wyniesie min. 30 zł)
 • zakup ubezpieczenia turystycznego
Zważywszy na to, że Konto Godne Polecenia i wydana do niego karta płatnicza są bezwarunkowo bezpłatne, oferta ta powinna zachwycić każdego bankobiorcę. Oby tylko świetne warunki prowadzenia konta szybko się nie zmieniły. 


3 komentarze:

 1. Oferta jest chyba nadal aktualna ? Bo widze ja wciaz na ich stronie :)

  Mam pytania :

  1. Czy jest jakas lojalka ?
  2. Wplyw 1000 zl to musi byc wynagrodzeni ? Nie moze to byc przelew z innego mojego konta ?
  3. Jaka karte wydaja ?
  4. Co oznaczaja dokladnie zakupy mobilne ?
  5. Doladowanie telefonu - czy moze byc doladowanie karty PLAY ON LINE zapewniajacej dostep do netu, bedacej de facto karta SIM pre paid.
  6. Czy warunki mobilne, trzeba spelnic 2 po jednym wybranym z prezentowanych czy moze to byc np. 2 x doladowanie telefonu ?

  Z gory dziekuje za odpowiedz :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Promocja jest już nieaktualna - obowiązywała do 8.05.2014 r.

   Usuń
  2. Szkoda :( Zmylilo mnie ze konto i promocja wciaz wisi na ich stronie. Nie zerknalem tylko na regulaminy gdzie daty sa podane ... Trudno. Szukam dalej :)

   Usuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 700 zł za Konto Santander (krótsza karencja!)

Nowa edycja przynosi dwie zmiany na lepsze.  To wyższa premia pieniężna oraz skrócony okres wykluczenia dla byłych posiadaczy konta w Santan...