Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: BZ WBK płaci nawet 700 zł za Konto Godne Polecenia

650 zł + 7% od mBanku625 zł od BNP Paribas800 zł za kartę Pekao

Bądź na bieżąco. Korzystaj z bezpłatnego newslettera

26.03.2014

BZ WBK płaci nawet 700 zł za Konto Godne Polecenia

Bankobiorcy, którzy nie mają konta w Banku Zachodnim WBK już mogą zacierać ręce. Bez dużych zobowiązań mogą zgarnąć sowite premie - łącznie do 700 zł w przeciągu 10 miesięcy. 


Bank, reklamowany aktualnie przez Kevina Spacey, włącza się do wiosennej ofensywy bankowców premiujących za skorzystanie ze swoich produktów. W ostatnim czasie Citi Handlowy daje tablet dla tych, którzy skorzystają z karty kredytowej. Z kolei dla nowych klientów, którzy założą lokatę, bonus w wysokości 100 zł dorzuca BGŻ Optima. O wiele dalej idzie Bank Zachodni WBK - jeden z prekursorów moneybacku w Polsce i prawdopodobnie najszczodrzej płacący za korzystanie z produktów bank.

W aktualnej promocji ("Mobilni zyskują więcej – nawet 700 zł dla Ciebie"), która obowiązuje od 24.03 do 18.05.2014 wystarczy założyć Konto Godne Polecenia - konto internetowe. Z premiowania wyłączeni są jedynie klienci BZ WBK, którzy posiadali tam konto osobiste w ciągu ostatnich 12 miesięcy. Jeśli zamknęli je wcześniej, choćby rok i kilka dni temu, bank przyjmie ich z otwartymi ramionami. 

Podczas zakładania rachunku trzeba pamiętać by:

 • nie składać sprzeciwu wobec działań marketingowych Banku
 • wyrazić zgodę na otrzymywanie informacji handlowej drogą elektroniczną
 • podać numer telefonu komórkowego do kontaktu
Moim zdanie to ewidentny przykład, w którym widać, że klient nie ustrzeże się marketingu ze strony banku i pewnie nie raz otrzyma ofertę kredytu, karty kredytowej lub jakiegoś ubezpieczenia, ale czego nie robi się dla zysków. A te są nie małe:

Po 40 złotych przez 10 miesięcy

Premie w postaci przelewu 40 zł na konto otrzyma klient, który:  
 • zapewni wpływ wynagrodzenia od pracodawcy (lub emeryturę, rentę) w wysokości minimum 1000 zł 
 • zapłaci kartą lub naklejką zbliżeniową wydaną do konta na łączną kwotę min.300 zł 
 • zrealizuje z konta 3 przelewy w systemie BZWBK24 lub jeden przelew mobilny, który będzie zaksięgowany w miesiącu złożenia dyspozycji
Trzeba przyznać, że wymogi nie są zbyt wyśrubowane. A to nie koniec bonusów.

Dla mobilnych kolejne 30 złotych

Wchodząc chociażby na stronę internetową BZ WBK od razu można zauważyć, że bank stawia na nowe technologie i dość namiętnie promuje swą bankowość mobilną. Wciągnął ją również do powyższej promocji. 
Dla tych, którzy spełnią warunki uprawniające do zdobycia nagrody głównej w wysokości 40 zł jest też szansa na nagrodę dodatkową: 30 zł, również w każdym z 10 kolejnych miesięcy.

Wystarczy by uczestnik promocji w danym miesiącu kalendarzowym za pomocą aplikacji BZWBK24 mobile wykonał minimum dwie z wymienionych poniżej transakcji:
 • zakupy mobilne
 • wypłata z bankomatu bez karty
 • przelew na komórkę 
 • doładowanie telefonu komórkowego (gdzie pojedyncza transakcja wyniesie min. 30 zł)
 • zakup ubezpieczenia turystycznego
Zważywszy na to, że Konto Godne Polecenia i wydana do niego karta płatnicza są bezwarunkowo bezpłatne, oferta ta powinna zachwycić każdego bankobiorcę. Oby tylko świetne warunki prowadzenia konta szybko się nie zmieniły. 


3 komentarze:

 1. Oferta jest chyba nadal aktualna ? Bo widze ja wciaz na ich stronie :)

  Mam pytania :

  1. Czy jest jakas lojalka ?
  2. Wplyw 1000 zl to musi byc wynagrodzeni ? Nie moze to byc przelew z innego mojego konta ?
  3. Jaka karte wydaja ?
  4. Co oznaczaja dokladnie zakupy mobilne ?
  5. Doladowanie telefonu - czy moze byc doladowanie karty PLAY ON LINE zapewniajacej dostep do netu, bedacej de facto karta SIM pre paid.
  6. Czy warunki mobilne, trzeba spelnic 2 po jednym wybranym z prezentowanych czy moze to byc np. 2 x doladowanie telefonu ?

  Z gory dziekuje za odpowiedz :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Promocja jest już nieaktualna - obowiązywała do 8.05.2014 r.

   Usuń
  2. Szkoda :( Zmylilo mnie ze konto i promocja wciaz wisi na ich stronie. Nie zerknalem tylko na regulaminy gdzie daty sa podane ... Trudno. Szukam dalej :)

   Usuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Hit! 650 zł w bonusach za eKonto osobiste w mBanku + 7% dla oszczędności

Na takie okazje warto czekać. W mBanku właśnie pojawiła się kumulacja promocji. W skład powitalnego pakietu nagród wchodzi premia 450 zł (do...