Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Lokata w BGŻ Optima z ekstra bonusem 100 zł

480 zł od Santanderatelefon Motorola od Citi400 zł od BNP Paribas450 zł od mBanku

23.03.2014

Lokata w BGŻ Optima z ekstra bonusem 100 zł

Bankier.pl sowicie premiuje tych, którzy za jego pośrednictwem założą konto oszczędnościowe oraz lokatę w BGŻ Optima.


Zyskać można sporo – zarówno konto oszczędnościowe jak i lokata internetowa są przyzwoicie oprocentowane. Na rachunku Klient uzyska 3,5%, a na Lokacie Bezkarnej (bo tak brzmi jej właściwa nazwa, która odnosi się przede wszystkim do tego, że bezkarnie można ją zerwać każdej chwili bez utraty odsetek) da się zarobić 4% w skali roku. 

Lokata jest dedykowana jedynie dla nowych klientów i można ją założyć na okres 3 miesięcy w kwocie od 1000 do 20 000 zł. Co prawda podobne oprocentowanie można zyskać na niektórych kontach oszczędnościowych. Jednak największą zachętą do skorzystania z oferty jest przede wszystkim premia 100 zł.


Ścieżka prowadząca do skorzystania z promocji wiedzie przez stronę www.bankierstarter.pl. Za jej pośrednictwem należy w okresie od 19 marca do 15 kwietnia br. wniosek internetowy o założenie Lokaty Bezkarnej. Wszystko odbywa się on-line, bez fatygowania się do placówek bankowych czy przyjmowania wizyt kuriera ze stertą dokumentów do podpisania. W maksymalnym terminie do 30 dni należy zasilić lokatę kwotą minimum 1000 zł.

Zgodnie z regulaminem stuzłotowa premia zostanie przekazana na rachunek uczestnika, który został otwarty podczas założenia Lokaty Bezkarnej, w terminie 14 dni roboczych od dnia rozstrzygnięcia promocji tj. od dnia 25.06.2014 r.

Moim zdaniem to propozycja niezwykle kusząca. Brak zobowiązujących umów, brak wymagających większego zaangażowania warunków do spełnienia, wysokie oprocentowanie, możliwość zerwania lokaty w każdej chwili bez utraty odsetek, no i ta premia. Nic tylko brać. Jedynym mankamentem, o którym należy jednak wspomnieć, jest "sprzedaż" danych osobowych na potrzeby promocji nie tylko bankowi, ale i zewnętrznej firmie, która w tym przypadku współorganizuje promocje. Po zakończeniu promocji i odebraniu premii warto cofnąć swe zgody marketingowe, by ustrzec się na przyszłość niechcianych telefonów czy maili.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zyskaj 400 zł za konto w BNP Paribas w promocji "Projekt: Mikołajki"

Oto najnowsza promocja konta osobistego w BNP Paribas. Gwarantowanymi nagrodami są tutaj: bon 50 zł do Allegro (w praktyce już za samo otwar...