Po dłuższej przerwie bank z żubrem w logo wznowił promocję swej Karty Kredytowej z Żubrem.
Do wzięcia czeka gwarantowana premia 500 zł oraz promocyjne mile w programie Miles & More. Wszystko to przy bardzo krótkim okresie wykluczenia dla byłych posiadaczy karty.💳 Promocja "Ekstra mile i bonus z kartą" w Banku Pekao
Dla kogo promocja? Udział wziąć może osoba pełnoletnia z polskim obywatelstwem, zamieszkała w Polsce, która na dzień 12.05.2026 r. nie miała żadnej karty kredytowej wydanej przez Bank Pekao.
Wykluczenie obejmuje tylko ten jeden, konkretny dzień. Zatem jeśli ktoś już miał kartę kredytową w Pekao, ale zdążył z niej zrezygnować przed wyżej wskazaną datą, to teraz może wyrabiać kartę ponownie, bo łapie się na promocję.
🎁 Nagrody. Na każdego uczestnika czeka:
- 500 zł premii oraz
- powitalne 1 000 mil + 5 000 mil w programie Miles & More, dzięki niniejszej promocji (teoretycznie można zdobyć nawet 10 000 mil, ale ta opcja dostępna jest tylko dla posiadaczy Konta Premium - to jednak konto kosztujące 50 zł miesięcznie, a żeby uniknąć opłaty, należy zdeponować na rachunkach w Pekao co najmniej 200 tys. zł; by zdobyć 5 000 punktów, już nie ma wymogu posiadania tego konta).
🧐 Zasady promocji "Ekstra mile i bonus z kartą"
By wziąć udział w promocji:
- złóż wniosek o kartę kredytową w Pekao, wpisując w nim kod BONUS oraz zaakceptuj regulamin promocji;
po wejściu na stronę promocji, a przed wysłaniem wniosku, zaakceptuj zgodę na pliki cookies - z doświadczenia wiem, że to gwarantuje prawidłowe zapisanie się wniosku (tak by karta brała udział w promocji); - wyraź zgodę dla banku na przesyłanie informacji handlowej za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej;
- najpóźniej do 31.07.2026 r. zawrzyj umowę z bankiem.
- najpóźniej do końca miesiąca następującego po miesiącu zawarcia umowy o kartę: dołącz kartę do programu Miles & More.
- w miesiącu dołączenia karty do programu Miles & More lub w miesiącu następnym: wykonaj płatności kartą na sumę min. 1 000 zł.
💸 Każdą z nagród otrzymasz do końca miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu spełnienia warunków jej uzyskania.
"transakcji wycofanych lub anulowanych oraz transakcji szczególnych, tj. transakcji bezgotówkowych wykonanych kartą w punktach oznaczonych jako kasyna, kasyna internetowe, gry losowe, zakłady bukmacherskie, loterie i totalizatory oraz zasilenia portfeli elektronicznych i transfery pieniężne".
🔎 Karta kredytowa z Żubrem - szczegóły oferty Pekao
Wyrabiając kartę kredytową z Żubrem w Pekao, wybrać należy jeden z pakietów (w czasie trwania umowy pakiety można zmieniać).
Wybrany pakiet (Standard, Złoty lub Platynowy) przekłada się na zakres dodatkowych korzyści, jakie można uzyskać z kartą kredytową. Jednakże na potrzeby powyższej promocji wystarczy wybrać kartę w pakiecie Standard, która jest wówczas bezwarunkowo za 0 zł (bez wymogu spełniania jakichkolwiek warunków).
A czym różnią się te pakiety? Oto porównanie:
- pakiet Standard to:
- 1 mila w programie Miles&More za każde wydane 20 zł,
- 3 x więcej punktów w programie Bezcenne Chwile (tu chodzi o standardowe punkty zbierane za płatności kartą np. u partnerów programu Mastercard),
- 0 zł za kartę (opłata miesięczna nie jest pobierana - bez konieczności spełniania jakichkolwiek warunków);
- pakiet Złoty to:
- 1 mila w programie Miles&More za każde wydane 10 zł,
- 4 x więcej punktów w programie Bezcenne Chwile (także dotyczy tylko standardowych punktów w programie lojalnościowym Mastercard),
- 0/19 zł - z opłaty miesięcznej za kartę kredytową w tym pakiecie zwalnia wykonanie płatności kartą na sumę min. 2 000 zł miesięcznie;
- pakiet Platynowy to:
- 1 mila w programie Miles&More za każde wydane 6 zł,
- 5 x więcej punktów w programie Bezcenne Chwile (to mnożnik dla punktów standardowych),
- 0/39 zł - z opłaty miesięcznej za kartę kredytową w tym pakiecie zwalnia wykonanie płatności kartą na sumę min. 3 000 zł miesięcznie.
Pamiętaj: by złożyć wniosek o kartę, nie możesz mieć zastrzeżonego numeru PESEL.
Choć na stronie promocji znajdziesz informację o tym, że RRSO (czyli rzeczywista roczna stopa oprocentowania) wynosi 15,11%, to pamiętaj, że jest to jedynie wyliczenie na podstawie ustawowo narzuconego wzoru i zakłada spłacanie wykorzystanej kwoty w ratach. Trzymając się jednak zasady spłacenia karty w okresie bezodsetkowym, nie poniesiesz takich kosztów i oddasz dokładnie tyle, ile zostało przez Ciebie wydane. A oprócz tego, że da się uniknąć odsetek, to kartę można utrzymywać za 0 zł (zwłaszcza gdy wybierzesz pakiet Standard).
Jeżeli dotąd nie było Ci dane korzystać z karty kredytowej, zapoznaj się z poradnikiem: Karta kredytowa - 12 kluczowych zasad, które musisz znać. Przybliży Ci on zasady działania karty oraz wyjaśni, czym jest okres bezodsetkowy.

Czyli wezmę udział trzeci raz. Pięknie 😊
OdpowiedzUsuńO jaki najniższy limit kredytowy należy wystąpić, aby załapać się na promocje (czy jest jakikolwiek ustalony), bo standardowo pojawiło mi się 8000,00 zł.
OdpowiedzUsuń2.000 zł to minimalny limit.
Usuń2000 najmniej można i wystarczy
UsuńMozna skorzystac z tej promocji nie majac konta osobistego w Pekao ?
OdpowiedzUsuńTak. Ja tak zrobiłem
UsuńOgólnie promocje kart kredytowych praktycznie nigdy nie wymagają posiadania konta i to dotyczy wszystkich banków. Karty kredytowe są obsługiwane całkiem niezależnie. Wyjątkiem mogą być promocje celowane - nie ogólnodostępne, tylko skierowane wyłącznie do wybranej grupy klientów banku, którzy już np. mają konto osobiste.
UsuńCzy żeby otrzymać 500 zł trzeba dołączyć do programu Miles & More ? Czy wystarczy tylko płatność kartą na 1tys. ?
OdpowiedzUsuńMusisz dołączyć. To warunek by dostać 500zł.
UsuńJest napisane:
Usuń"Z kolei dla zgarnięcia 500 zł premii:
w miesiącu dołączenia karty do programu Miles & More lub w miesiącu następnym: wykonaj płatności kartą na sumę min. 1 000 zł"
No ale można np dzisiaj wydać 1 tys a jutro dołączyć do programu i będzie ok. Nie ma warunku zachowania kolejności, tak?
UsuńW każdym innym banku byloby ok, ale poniewaz to pekao radze zachować kolejnosc mile a potem 1000 zl :-)
UsuńTen płatności na 1000 zł muszą być w ciągu jednego miesiąca? I to wszystko?
OdpowiedzUsuńW jednym miesiącu kalendarzowym. Albo w maju albo w czerwcu, jak bierzesz kartę w maju
UsuńCzyli tak. Wyrabiam kartę w pakiecie standard bo wtedy jest za 0 zł. Wydaje 1000 zł w miesiąc i dostaję połowę (500 zł) z powrotem?
OdpowiedzUsuńDokładnie tak.
UsuńI mogę potem zamknąć kartę? Czy muszę ją jakiś czas trzymać?
UsuńNie mogę dokończyć wniosku. Skanuję kod QR, otwiera się aplikacja PeoPay, ale nic dalej. Czy ktoś ma podobny problem?
OdpowiedzUsuńtak, w apce mam tak samo, a banki nie działają - w dwóch dostaję błąd że dane się nie zgadzają z wpisanymi we wniosku, a trzeci w ogóle nie otwiera formatki do logowania - błąd jest "techniczny"
Usuńtrzeba odinstalować apkę. Tylko wtedy zadziała
UsuńCo jeśli jestem już w programie Miles&More, ale nie posiadam karty kredytowej. Czy mogę skorzystać z promocji?
OdpowiedzUsuńRejestrujesz teraz kartę.
UsuńWymarzona karencja w każdej promocji :)
OdpowiedzUsuńPłatności na 1000zł mogę wykonać już w maju, w tym samym miesiącu co wydanie karty kredytowej?
OdpowiedzUsuńI dalej, by otrzymać promocyjne mile:
Usuńnajpóźniej do końca miesiąca następującego po miesiącu zawarcia umowy o kartę: dołącz kartę do programu Miles & More.
Z kolei dla zgarnięcia 500 zł premii:
w miesiącu dołączenia karty do programu Miles & More lub w miesiącu następnym: wykonaj płatności kartą na sumę min. 1 000 zł.
Spoko.
UsuńTak
UsuńWyrzuca wniosek bo pesel jest juz w bazie Pekao, ktos dal rady zalozyc karte jesli tez mial juz kiedys u nich jakis produkt? Zalozyliscie online, na infolinii czy w placowce?
OdpowiedzUsuńOnline sie nie da, jak nie masz u nich konta, na pewno placowka, moze infolinia, dzwon to się dowiesz
UsuńMam to samo, na infolinii mi powiedzieli, że muszę udać się do placówki. Z tego co pamiętam to ostatnio miałem to samo przy zakładaniu konta.
UsuńMam tak samo. Miałem kontakt z banku i tylko oddział. Niestety trzeba też konto założyć - tak stwierdził konsultant...
OdpowiedzUsuńdiego
konta nie trzeba. pracownik niekompetentny.
UsuńCzy macie karty juz dostepne w aplikacji? Ja wciaz nic nie mam pomimo pozytywnego rozpatrzenia wniosku.
OdpowiedzUsuńTo zawsze trwa długo u nich. Pojawi się jak wyślą kartę.
UsuńJa też nadal nie mam dostępnej karty w aplikacji a babka na infolinii mi mówiła że powinna po 24 godzinach być już dostępna
UsuńMi powiedzieli ze za kilka dni będzie
UsuńKarta pojawiła się w aplikacji dziś rano
UsuńU mnie karta pojawiła się w aplikacji nieco po ponad 2 dniach
UsuńWitam. Mam pytanie odnośnie tych 1000zł do wydania... Jak rozumiem może to być kilka płatności na sumę łącznie powyżej 1000zł ? I czy spłata allegro pay zaliczy się do tego limitu ?
OdpowiedzUsuńNie. Allegro Pay nie liczy sie
UsuńA dlaczego nie liczy???
Usuńwłaśnie nie widzę nigdzie takiego obostrzenia. Cytat z regulaminu promocji: "bezgotówkowe transakcje płatnicze (płatność za towary lub usługi, w tym również
Usuńbez fizycznego użycia karty), z wyłączeniem transakcji wycofanych lub anulowanych
oraz transakcji szczególnych, tj. transakcji bezgotówkowych wykonanych kartą w
punktach oznaczonych jako kasyna, kasyna internetowe, gry losowe, zakłady
bukmacherskie, loterie i totalizatory oraz zasilenia portfeli elektronicznych i transfery pieniężne"
Co do programu bezccenne chwile to wiem że allegro pay się nie zalicza, ale w tej promocji bezcenne chwile mozna pominąć....
Czyli można skorzystać z promocji zwrotu 500 zł i po odebraniu bonusu zrezygnować z karty ?
OdpowiedzUsuńTak
UsuńCo zrobic jesli wniosek nie przechodzi, wyskakuje komunikat, ze pesel juz jest w bazie. Nie mialam nigdy u nich karty kredytowej, a konto zamknelam 11.2025. Czy promocja tez liczy sie przy skladaniu wniosku poprzez konsultanta?
OdpowiedzUsuńOddział albo infolinia
Usuńjaki prosty sposób na wydanie 1k w maju? najlepiej zakup i zwrot
OdpowiedzUsuńInfolinia odsyła do oddziału. Oczywiście uparcie wmawiając, że musi być konto, kabaret.
OdpowiedzUsuńRzecz w tym wszystkim właśnie, że konsultanci twierdzą, że nie ma u nich (czyt. w tym banku) innych rachunków do kart kredytowych jak tylko normalny rachunek bankowy, tyle że bez konieczności posiadania/podpinania do niego karty debetowej. Pytanie, jak jest naprawdę, bo ogólnie konsultanci w bankach (i nie tylko) kłamią naciągając „pacjentów”.
UsuńOczywiście, że w tym banku czyli Pekao nie ma wymogu otwierania konta wraz z kartą kredytową. Sam posiadałem kartę w ten sposób w ubiegłym roku. Natomiast prawdą jest, iż pracownicy banku w pierwszej kolejności „wciskają” dodatkowo otwarcie konta u nich twierdząc że jest to wymagane do działania karty kredytowej …
UsuńW Oddziale skorzystałem z promocji karty kredytowej i nie otwierałem konta. Właśnie dzisiaj otrzymałem kartę kredytową.
UsuńCzy płatności za Allegro PayU wejdą w rozliczenie?
OdpowiedzUsuńCi konsultanci w oddziale oszukują. Mnie gościu oszukał w dwóch sprawach.
OdpowiedzUsuń1. Autorytatywnie stwierdził że nie posiadają żadnego innego rachunku do karty kredytowej jak tylko ROR i mi taki rachunek założył.
2. Na samym początku tej wizyty wyraźnie zaznaczałem że to chodzi o promocję i podałem kod promocji który jest tu dostępny w opisie, a nie mam żadnego potwierdzenia że ta karta jest założona w promocji.
Wnioskowałem o kartę z podanego linku, po czym musiałem zainstalować aplikację i tam po przejściu wszystkiego były 3 opcje z których ta która mnie dotyczyła, to kontynuacja wniosku. Niestety to nie działało i musiałem - jak się okazało po telefonie do banku - udać się do oddziału. No i tu zaczął się ten cyrk matactw.
Ogólnie w oddziale to dramat. Najpierw czekanie na umówionego na konkretną godzinę podczas rozmowy telefonicznej konsultanta. Potem te matactwa i nieprawdopodobnie długo trwające procedury wklepywania jakichś danych, drukowania stosów różnych umów, regulaminów, informacji, formularzy, oświadczeń i jeszcze innej makulatury (gdzie po to żeby to wszystko jakoś chociaż trochę przyspieszyć sugerowałem że sam mogę sobie niektóre z tych rzeczy pobrać) gdzie jak w przypadku regulaminu dotyczącego tej promocji, MUSIAŁEM KONIECZNIE dostać też regulamin promocji która zupełnie nie jest związana z tą promocją. Już nawet samo uwierzytelnianie się konsultanta przy każdym takim wydruku to był koszmar, bo identyfikator nie był za każdym razem zaraz po przyłożeniu odczytywany i musiał po kilka razy podejmować takie próby.
Przestrzegam przed wizytami w oddziale. Chyba że ktoś już - tak jak ja - musi tam się udać. Kiedy jednak już ktoś tam trafi, to ostrzegam przed tymi konsultantami. Mogę się też zastanawiać i nad tym, czy ten proces zakładania karty online nie przebiega celowo właśnie z takim skutkiem, że kończy się to w oddziale.
Nadmienię jeszcze i o tym, że w oddziale twierdzą że nie można kontynuować tego rozpoczętego wniosku o kartę kredytową z podanego linku i potem widocznego komunikatu w aplikacji bo podobno go nie widzą, tylko założono mi wszystko na nowo.
Myślę, że to istotne info dla afiliacji. Reklamę i afiliację mają za darmo, a z tego co tu czytam, nie jestem odosobniony w tych poczynaniach bankowców Pekao S.A. Ciekawe jak duża jest skala tych działań.
czy wiadomo do kiedy program Miles&More będzie aktywny? Gdzieś wyczytałem, że do 30.06.26
OdpowiedzUsuńrewelacyjna karencja! inne banki powinny brać przykład! wydajesz 1k, który i tak wydajesz i dostajesz 500zł, to się nazywa money back :) a nie wydawanie kupę kasy żeby dostać max 100zł/mc. Jak masz już konto osobiste, to da radę zdalnie otworzyć kredytówkę, a jak nie masz, to trzeba podpisać umowę w oddziale, ale konta nie trzeba zakładać.
OdpowiedzUsuńPromocja dotyczy między innymi punktów w programie Miles & More. Z tekstu jasno wynika, że otrzymuje się "powitalne 1 000 mil + 5 000 mil w programie Miles & More, dzięki niniejszej promocji" i jest to zrozumiałe. Tylko, za co konkretnie przyznawane są te mile. 1 000 mil powitalnych - jest jasne, że za przystąpienie do promocji i programu, ale te 5 000 mil - ?, za co i kiedy?
OdpowiedzUsuń5000 mil jest jak sie zapiszesz w ramach tej promocji. 1000 mil byloby nawet bez romocji.
UsuńOki, a kiedy te 5000 mil?
Usuńg Karta otwarta, konto w miles&more także. Jak rozumieć:
OdpowiedzUsuń" w miesiącu dołączenia karty do programu Miles & More lub w miesiącu następnym: wykonaj płatności kartą na sumę min. 1 000 zł."
Jak dołączyć kartę kredytową PEKAO do programu miles@more?
W aplikacji, klikasz karte i tam jest opcja zapisania się
UsuńByłam wczoraj w banku - próbowałam wcześniej przez Internet, ale nie przeszło (były klient). Po nieudanej próbie online zadzwoniono do mnie z Pekao, że mogę dokończyć wniosek tylko w placówce. Zostałam umówiona nawet na konkretną godzinę w wybranej placówce. Ostatecznie w placówce spędziłam godzinę otwierając kartę z panią z oddziału - ona bardzo się męczyła, żeby to przeprocesować i cały czas miała jakieś błędy. Ostatecznie mam otwartą kartę. I mam nadzieję, że biorę udział w promocji, bo w sumie żadnego potwierdzenia nie dostałam🤷🏻♀️.
OdpowiedzUsuńNawet jak bierzesz karte online, to nie ma potwierdzenie
Usuń4 x więcej punktów w programie Bezcenne Chwile (także dotyczy tylko standardowych punktów w programie lojalnościowym Mastercard)- co to oznacza? Bo ostatnio dostałam info „ Od 1 czerwca 2026 r.:
OdpowiedzUsuń• nie będziesz zbierać już punktów za zakupy poza Partnerami programu, chyba że oferty specjalne lub promocje przewidują taką możliwość” czyli to już nie działa?
To juz zamkna 31.05, ale ponoc będzie coś nowego, zobaczymy 1.06
UsuńNa chwilę obecną nie mam żadnego produktu Pekao (a więc nie korzystam z bankowości czy apki). Czy poza samą kartą kredytową (oczywiście w przypadku zgodny banku) otrzymam jakiś login i hasło do bankowości internetowej/ mobilnej (chociażby po to, żeby móc dołączyć do tego programu Milex & More) czy też będę musiał przy tej okazji założyć również konto osobiste aby uzyskać dostęp do bankowości?
OdpowiedzUsuńZapewne i tak nadal możesz sie logowac do aplikacji czy ebankowosci, wiec masz dostęp do tego. Karte mozna wziac w oddziale, teoretycznie bez konta, ale w praktyce nalegaja, żeby zakładać konto, zależy na kogo się trafi. W apce raczej nie uda sie wyklikac tej karty, jak nie masz konta
UsuńWitam. Założyłem na szybko karte pod koniec maja i zrobiłem kilka zakupów za więcej niż 1000 zł. W historii widnieje jednak jedna płatność 1 czerwca zaksięgowana. W szczegółach płatności jest 31.05. Wie ktoś czy data płatności zalicza się do promocji, czy jednak data zaksięgowania?
OdpowiedzUsuńCzy są jakieś opłaty za tą kartę? Miesięcznie za "standard" nie ma. Ale może jakaś roczna?
OdpowiedzUsuńStandard całkowicie bezplatna takze rocznie, chyba ze wypłacisz pieniadze z bankomatu lub zrobisz przelew z rachunku karty, wtedy spore oplaty
Usuńteż dostaliście voucher na obrączke płatniczą ? to dodatkowa promocja związana z tą kartą czy inny rodzaj promocji?
OdpowiedzUsuńTo w promocji ktora sie skonczyla pare miesiecy temu...nie wiadomo o co chodzi
UsuńTez dostałam voucher, ale ile on warty, bo obrączka najtańsza 517 zł. O co chodzi? Mąż też dostał. Niech ktoś odpowie??? Pozdrawiam
UsuńZ innego forum:
UsuńDodatkowo w oddziale dowiedziałem się o promocji „Pekao karta kredytowa z obrączką edycja II". Aby uzyskać voucher obniżający koszty obrączki płatniczej o 500 zł (czyli miałbym ją za darmo), wystarczy abym zarejestrował się w programie Miles&More w trakcie dwóch tygodni od założenia KK.
Ja też dostałem dzisiaj takie powiadomienie o otrzymaniu vouchera w promocji
UsuńDzwoniłem do banku i to jest dodatkowa promocja.
OdpowiedzUsuńDlaczego "środki z karty najlepiej wydać, wykonując płatności kartą (w dowolnym miejscu), niż wypłacić w bankomacie czy zrobić przelew. Takie działanie w przypadku karty kredytowej jest kosztowne." - czy przelewy z karty są płatne?
OdpowiedzUsuńTak, kosztowne, dodatkowo odsetki lecą od razu, bez okresu bezodsetkowego.
UsuńTraksjakcje x-pay (portfel google, apple pay itp.) nie są wyłączone? Można płacić telefonem?
OdpowiedzUsuńMożna.
Usuńczy aby spełnić warunek wykonania transakcji na sumę 1000 zł w m-cu dołączenia karty do programu lub w m-cu następnym wystarczy, że we wskazanym okresie dokonam płatności (blokada na rachunku) czy transakcja powinna być w danym okresie rozliczona?
OdpowiedzUsuńZazwyczaj parę dni zajmuje, zanim status transakcji z "blokady" zmieni się na "rozliczoną" w historii karty.
Jako jedyny bank z tych kart które mam pobiera prowizje 7% za doładowanie revolut przez Apple pay
OdpowiedzUsuń