Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: 200 zł za założenie konta w Inteligo

720 zł od mBanku650 zł od VeloBanku ⭐ 600 zł od: Millennium i BNP Paribas ⭐ 500 zł od: ING i Santandera900 zł od Citi

9.04.2014

200 zł za założenie konta w Inteligo

Banki chętnie korzystają z serwisów zakupów grupowych. Jest to nie lada gratka dla bankobiorców. Zyski mogą przyjść łatwo i szybko.

Aktualna oferta Inteligo w serwisie Groupon daje zarobić nawet 200 zł. Wystarczy założyć konto osobiste i wykazać się minimalną aktywnością w płaceniu kartą.


Udział w promocji "200 zł na start w Inteligo" mogą wziąć osoby, które w okresie ostatnich 3 lat liczonych, tj. od 9.04.2011 roku nie posiadały żadnego rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego w PKO BP i w dniu przystąpienia do promocji nie posiadają też konta Inteligo, ani złożonego już wniosku o otwarcie konta Inteligo (indywidualnego czy wspólnego), będącego w trakcie rozpatrywania przez bank. Jeśli te warunki są spełnione wystarczy za jedyne 5 zł kupić groupon [AKTUALIZACJA: pula dostępnych grouponów została wyczerpana] w okresie 9-20.04.2014 r. i w tym samym czasie złożyć wniosek internetowy o otwarcie konta indywidualnego lub wspólnego z kartą debetową Inteligo Visa payWave lub Inteligo Visa payWave „Dobro procentuje” - ważne by to zrobić za pośrednictwem linku z zakupionego kuponu.


Źródło: www.groupon.pl

Umowę o konto z kartą należy zawrzeć do 21.07.2014 r. W kolejnych miesiącach od kwietnia do lipca użytkownik powinien wykonać min. dwie płatności miesięcznie - co ważne, muszą one obciążyć rachunek w tym samym miesiącu kalendarzowym, w którym zostały wykonane. W związku z tym, że kwota transakcji może być dowolna, a wymagane są zaledwie 2 płatności to warto z ich wykonaniem nie zwlekać do końcówki miesiąca.

Premia wypłacana jest w transzach - po 50 zł do 14. dnia miesiąca kalendarzowego po miesiącu w którym warunki zostały spełnione. Suma premii maksymalnie może wynieść 200 zł. Zgodnie z zapisami regulaminu promocji od uzyskanej nagrody należy zapłacić podatek. Bank na adres uczestnika promocji oraz urzędu skarbowego prześle Informację PIT-8C w terminie do końca lutego 2015 roku.

Dobrą informacją jest to, że konto w Inteligo jest bezwarunkowo prowadzone bezpłatnie. Karta płatnicza kosztuje 4 zł, ale w przypadku gdy w poprzednim miesiącu dokonano płatności za min. 100 zł wówczas opłata się nie naliczy.

Moim zdaniem tak atrakcyjnej promocji z aż tak banalnie prostymi do spełnienia warunkami nie było od dawna. Dodatkowo bank nie obwarował regulaminu zapisami o lojalności wobec banku po wypłaceniu premii. Oznacza to, że możesz w każdym momencie konto zamknąć w każdej chwili bez konsekwencji. Szkoda tylko, że tak atrakcyjna oferta dostępna jest tylko czasowo, w ograniczonej liczbie. Zapewne dostępny limit kont w promocji zostanie szybko wyczerpany, więc z założeniem konta nie ma co czekać.

Promocja Inteligo to kolejna oferta bankowa, która powoduje, że warto zaglądać na groupon.pl. Niedawno w dość łatwy sposób można było zdobyć tablet od Citibanku. Inną z szans na niemałe zyski było skorzystanie z oferty założenia konta w Toyota Banku z 10-procentowym moneybackiem, z którego skorzystałem w lutym.

1 komentarz:

  1. Ten komentarz został usunięty przez administratora bloga.

    OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Hit powraca: rekordowe 500 zł premii za konto w ING Banku Śląskim

Promocja konta w ING z historycznie rekordową premią ponownie jest dostępna. Jest to więc okazja dla tych, którzy zapomnieli, zastanawiali s...