Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Wielkanocny bonus dla pasażerów komunikacji miejskiej od BZ WBK

750 zł od mBanku1200 zł za kartę Citi700 zł od Santandera620 zł od BNP Paribas600 zł od Millennium

16.04.2014

Wielkanocny bonus dla pasażerów komunikacji miejskiej od BZ WBK

Bonusy oferowane przez banki bez okazji są dodatkowym zyskiem bankobiorcy. I dobrze, gdy - jak ten poniższy - kierowane są bez wyjątku do wszystkich klientów.

Jeśli ze swoją święconką chcesz dumnie przejechać przez miasto, możesz wsiąść do tramwaju, autobusu (lub warszawskiego metra) i pojeździć po jednym z 29 miast. W dodatku zupełnie za darmo. Wystarczy posiadać konto w Banku Zachodnim WBK i skorzystać z aplikacji mobilnej.

Za jej pośrednictwem wystarczy kupić bilety komunikacji miejskiej w okresie od 19 do 21.04.2014 r. Do połowy maja bank dokona zwrotu wydanej kwoty - maksymalnie 50 zł.

Promocja obejmuje bilety komunikacji miejskiej w następujących miastach:
Biała Podlaska, Bydgoszcz, Dębica, Gniezno, Gorlice
, Inowrocław, Jasło, Jelenia Góra, Kraków, Lubin, Lublin, Łódź, Olsztyn, Pabianice, Piła, Płock, Poznań, Puławy, Radom, Rzeszów, Słupsk, Stalowa Wola, Suwałki, Szczecin, Warszawa,
Wrocław, Zamość, Zduńska Wola, Zgierz


By skorzystać z oferty nie potrzeba dodatkowej rejestracji. W pobranej na telefon lub tablet aplikacji BZ WBK mobile wystarczy wybrać opcję "Zakupy Mobilne" i dalej "Komunikacja Miejska".

To kolejny przykład intensywnego promowania bankowości mobilnej przez bank. Moim zdaniem, w chwili obecnej bank jawi się zdecydowanym liderem na tym polu, wziąwszy pod uwagę, że to niejedyna promocja banku promująca bankowość mobilną. Dla nieposiadających konta osobistego w BZ WBK, ciągle aktualna jest promocja, w której można zyskać nawet 700 zł za założenie Konta Godnego Polecenia. Z tej promocji zamierzam skorzystać osobiście i w jednym z najbliższych podsumowań mego bankobrania zapewne pojawią się premie z od BZ WBK.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 700 zł za Konto Santander (krótsza karencja!)

Nowa edycja przynosi dwie zmiany na lepsze.  To wyższa premia pieniężna oraz skrócony okres wykluczenia dla byłych posiadaczy konta w Santan...