Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Wielkanocny bonus dla pasażerów komunikacji miejskiej od BZ WBK

720 zł od mBanku650 zł od VeloBanku ⭐ 600 zł od: Millennium i BNP Paribas ⭐ 500 zł od: ING i Santandera900 zł od Citi

16.04.2014

Wielkanocny bonus dla pasażerów komunikacji miejskiej od BZ WBK

Bonusy oferowane przez banki bez okazji są dodatkowym zyskiem bankobiorcy. I dobrze, gdy - jak ten poniższy - kierowane są bez wyjątku do wszystkich klientów.

Jeśli ze swoją święconką chcesz dumnie przejechać przez miasto, możesz wsiąść do tramwaju, autobusu (lub warszawskiego metra) i pojeździć po jednym z 29 miast. W dodatku zupełnie za darmo. Wystarczy posiadać konto w Banku Zachodnim WBK i skorzystać z aplikacji mobilnej.

Za jej pośrednictwem wystarczy kupić bilety komunikacji miejskiej w okresie od 19 do 21.04.2014 r. Do połowy maja bank dokona zwrotu wydanej kwoty - maksymalnie 50 zł.

Promocja obejmuje bilety komunikacji miejskiej w następujących miastach:
Biała Podlaska, Bydgoszcz, Dębica, Gniezno, Gorlice
, Inowrocław, Jasło, Jelenia Góra, Kraków, Lubin, Lublin, Łódź, Olsztyn, Pabianice, Piła, Płock, Poznań, Puławy, Radom, Rzeszów, Słupsk, Stalowa Wola, Suwałki, Szczecin, Warszawa,
Wrocław, Zamość, Zduńska Wola, Zgierz


By skorzystać z oferty nie potrzeba dodatkowej rejestracji. W pobranej na telefon lub tablet aplikacji BZ WBK mobile wystarczy wybrać opcję "Zakupy Mobilne" i dalej "Komunikacja Miejska".

To kolejny przykład intensywnego promowania bankowości mobilnej przez bank. Moim zdaniem, w chwili obecnej bank jawi się zdecydowanym liderem na tym polu, wziąwszy pod uwagę, że to niejedyna promocja banku promująca bankowość mobilną. Dla nieposiadających konta osobistego w BZ WBK, ciągle aktualna jest promocja, w której można zyskać nawet 700 zł za założenie Konta Godnego Polecenia. Z tej promocji zamierzam skorzystać osobiście i w jednym z najbliższych podsumowań mego bankobrania zapewne pojawią się premie z od BZ WBK.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Hit powraca: rekordowe 500 zł premii za konto w ING Banku Śląskim

Promocja konta w ING z historycznie rekordową premią ponownie jest dostępna. Jest to więc okazja dla tych, którzy zapomnieli, zastanawiali s...