Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Pakiet Korzyści „Mój Bank” czyli Getin Bank ceni zaangażowanych

750 zł od mBanku1200 zł za kartę Citi700 zł od Santandera620 zł od BNP Paribas600 zł od Millennium

1.05.2014

Pakiet Korzyści „Mój Bank” czyli Getin Bank ceni zaangażowanych

Getin Bank postanowił docenić zaangażowanych i lojalnych klientów. W dostępnej od dziś promocji premiuje przede wszystkim zaangażowanie i lojalność klienta.


Przygotowana oferta jest pakietem dość rozdrobnionych korzyści. Są one kuszącą propozycją zwłaszcza dla tych, którzy konto w Getinie chcą traktować jako podstawowy rachunek, na który będą uzyskiwać regularne wpływy, opłacać z niego rachunki i aktywnie korzystać z karty debetowej i kredytowej.

Aby spełnić warunki promocji trzeba posiadać lub założyć konto w Getin Banku. 

Bonusy będą naliczane w przypadku spełnienia następujących warunków podstawowych:


 • posiadania konta osobistego i oszczędnościowego na ostatni dzień roboczy danego miesiąca
 • uzyskiwania wpływu z tytułu wynagrodzenia (min. 1000 zł w danym miesiącu), które bank - zgodnie z regulaminem - rozumie jako wpływ wynagrodzenia ze stosunku pracy, emerytury, renty, zasiłków lub stypendium 
 • aktywnego korzystania z karty debetowej lub aplikacji iKasa - za ich pomocą miesięcznie należy dokonać płatności na sumę min. 300 zł 
 •  udzielenia zgody na otrzymywanie informacji marketingowej drogą elektroniczną lub SMSami. Co ciekawe, zgodnie z regulaminem zgody powinny być udzielone na ostatni dzień roboczy danego miesiąca. Więc jeśli ktoś nie życzy sobie nękania treściami reklamowymi może zgodę udzielać na jeden dzień w miesiącu ;) 
 • podanie aktualnego adresu email i numeru telefonu komórkowego
  Po spełnieniu opisanych wytycznych pojawia się... pierwsza "korzyść": bezpłatne konto, karta i bankomaty. Korzyść celowo zapisana w cudzysłowie, bo b
  ankobiorcy taki bonus mogą potraktować z uśmiechem politowania. 
  Poważne zbieranie zysków w promocji zaczyna się dopiero przy kolejnych wariantach. 
  Jednak klient musi zrobić "coś" więcej niż tylko korzystać z konta i karty płatniczej.

  Domowe rachunki -2%
  - W Getinie można uzyskać z
  wrot 2% (max. do 30 zł miesięcznie) za obciążenia konta transakcjami poleceń zapłaty z tytułu opłacania rachunków domowych. Aby skorzystać z powyższego rozwiązania należy ustanowić co najmniej dwa polecenia zapłaty.

  Konto oszczędnościowe +1%
  - warunkiem do uzyskania wyższego oprocentowania (standardowe wynosi w Getinie obecnie 2,31% w skali roku) opiera się na realizacji warunków z powyższej korzyści "Domowych rachunków -2%" czyli złożenia dyspozycji realizacji min. dwóch poleceń zapłaty. Podwyższone w ten sposób oprocentowanie nie będzie łączyć się z odrębnymi promocjami banku dot. podwyższenia oprocentowania, np. dla nowych środków.

  Raty kredytów - 1%
  - korzyść może ucieszyć zwłaszcza tych, którzy posiadają obciążenia kredytowe w Getinie. Choć w tym przypadku jest kilka wykluczeń. Zwrotem objęte są kredyty udzielane na okres min. 12 miesięcy, uruchomione nie wcześniej niż przed 12.10.2010 r., z wyłączeniem tych, które na moment uruchamiania zostały objęte ubezpieczeniem "Parasol Ochrony"

  Zwrot kartą kredytową - 2%
  - moneyback dotyczy wszystkich płatności kartą i miesięcznie może wynieść do 30 zł. Jeśli klient posiada więcej niż jedną kartę kredytową, zwrot naliczony zostanie wyłącznie do jednej z nich.
  Promocja ma obowiązywać do odwołania. Bank gwarantuje jej utrzymanie co najmniej do końca 2014 r. Opis promocji dostępny w regulaminie.

  Moim zdaniem jest to przykład promocji, która ma na celu maksymalne "przywiązanie" klienta do banku. Aby czerpać maksymalne zyski trzeba skorzystać z wielu produktów - oprócz konta, trzeba wejść w produkty oszczędnościowe oraz kredytowe. Nie da się ukryć, że po zakończeniu wypłat benefitów, wielu klientom po prostu nie będzie się chciało zmieniać banku. 
 • Brak komentarzy:

  Prześlij komentarz

  Aktualnie najpopularniejsza promocja:

  Zgarnij rekordowe 700 zł za Konto Santander (krótsza karencja!)

  Nowa edycja przynosi dwie zmiany na lepsze.  To wyższa premia pieniężna oraz skrócony okres wykluczenia dla byłych posiadaczy konta w Santan...