Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Kolejna promocja BZ WBK dla wybitnie wybranych

800 zł od Santandera610 zł od BNP Paribas600 zł od Millennium7% + 300 zł od Pekao1200 zł za kartę Citi

21.05.2014

Kolejna promocja BZ WBK dla wybitnie wybranych

Bank Zachodni WBK po raz kolejny proponuje promocję, która jest skierowana wyłącznie do wyselekcjonowanej grupy klientów. Aby zyskać bonus w wysokości nawet 50 złotych nie potrzeba wielkiego wysiłku. Wystarczy ustanowić polecenie zapłaty. Szkoda jedynie, że na premię mogą liczyć wybrańcy.
Dla kogo zatem skierowana jest aktualna promocja? Tylko dla posiadaczy kont osobistych. Tylko dla abonentów sieci Orange. Tylko dla korzystających z programu PAYBACK i tylko dla tych, którzy w BZ WBK posiadają kartę płatniczą PAYBACK. 

Jeśli czytasz te kryteria i optymizmem napawa Cię spełnienie wszystkich powyższych warunków, rzeczywistość może okazać się bolesna. Bo gdyby tych "tylko" było za mało to dochodzi jeszcze jedno. Z promocji mogą skorzystać tylko klienci zaproszeni przez bank, tj. osoby, które otrzymały SMS lub wiadomość mailową z zaproszeniem do udziału w promocji "Płacimy Twoje Rachunki".

Moim zdaniem obwarowywanie promocji aż tyloma warunkami i ograniczeniami jest błędem banku. Wykluczenie aż tylu klientów może wywoływać w nich poczucie drugiej kategorii klienta.

Dla zaproszonych, kolejne warunki regulaminu nie są już wyśrubowane. Telefonicznie należy ustanowić polecenie zapłaty za spłatę zobowiązań wobec Orange. Promocja obowiązuje do końca czerwca 2014 r., ale nagroda będzie przyznana wyłącznie w sytuacji, gdy w tym czasie polecenie zostanie ustanowione i dojdzie co najmniej do jednej realizacji polecenia. 

Nagrodą jest zwrot kwoty odpowiadającej wartości pierwszego zrealizowanego polecenia zapłaty. Zwrot może wynieść maksymalnie 50 zł. Premia powinna zostać wypłacona do 31.07.2014 r., na rachunek, z którego ustanowiono polecenie zapłaty.

To już nie pierwsza tego typu promocja w Banku Zachodnim WBK. Niedawno bank zaproponował 5-procentowy moneyback, również dla wybranych klientów. 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Nie 700, a 800 zł za Konto Santander. Specjalnie dla Czytelników bloga Bankobranie!

Oto aktualna odsłona popularnej i sprawdzonej promocji konta w Santanderze. Wraz z nią świetna wiadomość.  Standardowo do wzięcia czekałyby ...