Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Kolejna promocja BZ WBK dla wybitnie wybranych

720 zł od mBanku650 zł od VeloBanku ⭐ 600 zł od: Millennium i BNP Paribas ⭐ 500 zł od: ING i Santandera900 zł od Citi

21.05.2014

Kolejna promocja BZ WBK dla wybitnie wybranych

Bank Zachodni WBK po raz kolejny proponuje promocję, która jest skierowana wyłącznie do wyselekcjonowanej grupy klientów. Aby zyskać bonus w wysokości nawet 50 złotych nie potrzeba wielkiego wysiłku. Wystarczy ustanowić polecenie zapłaty. Szkoda jedynie, że na premię mogą liczyć wybrańcy.
Dla kogo zatem skierowana jest aktualna promocja? Tylko dla posiadaczy kont osobistych. Tylko dla abonentów sieci Orange. Tylko dla korzystających z programu PAYBACK i tylko dla tych, którzy w BZ WBK posiadają kartę płatniczą PAYBACK. 

Jeśli czytasz te kryteria i optymizmem napawa Cię spełnienie wszystkich powyższych warunków, rzeczywistość może okazać się bolesna. Bo gdyby tych "tylko" było za mało to dochodzi jeszcze jedno. Z promocji mogą skorzystać tylko klienci zaproszeni przez bank, tj. osoby, które otrzymały SMS lub wiadomość mailową z zaproszeniem do udziału w promocji "Płacimy Twoje Rachunki".

Moim zdaniem obwarowywanie promocji aż tyloma warunkami i ograniczeniami jest błędem banku. Wykluczenie aż tylu klientów może wywoływać w nich poczucie drugiej kategorii klienta.

Dla zaproszonych, kolejne warunki regulaminu nie są już wyśrubowane. Telefonicznie należy ustanowić polecenie zapłaty za spłatę zobowiązań wobec Orange. Promocja obowiązuje do końca czerwca 2014 r., ale nagroda będzie przyznana wyłącznie w sytuacji, gdy w tym czasie polecenie zostanie ustanowione i dojdzie co najmniej do jednej realizacji polecenia. 

Nagrodą jest zwrot kwoty odpowiadającej wartości pierwszego zrealizowanego polecenia zapłaty. Zwrot może wynieść maksymalnie 50 zł. Premia powinna zostać wypłacona do 31.07.2014 r., na rachunek, z którego ustanowiono polecenie zapłaty.

To już nie pierwsza tego typu promocja w Banku Zachodnim WBK. Niedawno bank zaproponował 5-procentowy moneyback, również dla wybranych klientów. 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Hit powraca: rekordowe 500 zł premii za konto w ING Banku Śląskim

Promocja konta w ING z historycznie rekordową premią ponownie jest dostępna. Jest to więc okazja dla tych, którzy zapomnieli, zastanawiali s...