Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Majówkowe kosze dla klientów BZ WBK

720 zł od mBanku650 zł od VeloBanku ⭐ 600 zł od: Millennium i BNP Paribas ⭐ 500 zł od: ING i Santandera900 zł od Citi

6.05.2014

Majówkowe kosze dla klientów BZ WBK

Jeśli korzystasz z karty kredytowej BZ WBK warto sprężyć się z wydatkami. Jeśli szybko wydasz kartą 1500 zł masz szansę na nagrodę.


Chociaż w promocji liczą się wszystkie płatności dokonywane kartą w okresie od 1 do 31 maja 2014 r., wiadomość o promocji bank opublikował na swej stronie internetowej dopiero dziś. 

Aby wziąć udział w promocji należy wypełnić internetowy wniosek na stronie internetowej banku. Dla czterystu uczestników, którzy najszybciej spełnią warunki promocji, przewidziane są nagrody w postaci koszyka piknikowego z wyposażeniem (choć jego zawartości bank nie precyzuje nawet w regulaminie). 

Co ciekawe, sumę płatności kartą może uzupełnić przelew z rachunku karty kredytowej (w kwocie do 500 zł). Jednak tego typu regulaminowo dawana (ba, wręcz sugerowana) możliwość jest moim zdaniem żerowaniem banku na klientach, którzy chcą zwiększyć swoje szanse w konkursie i skorzystają w tym celu z opcji przelewu. A należy pamiętać, że wiąże się to z dodatkową opłatą naliczaną przez bank!

Źródło: www.bzwbk.pl
W akcji przewidziane są również trzy nagrody dodatkowe po 1 000 zł, które zostaną przekazane na rachunek karty kredytowej tych uczestników, którzy w czasie promocji wykonają największy wartościowo obrót na rachunku karty kredytowej poprzez 
transakcje bezgotówkowe (do tej sumy wliczają się także przelewy z rachunku karty kredytowej).

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Hit powraca: rekordowe 500 zł premii za konto w ING Banku Śląskim

Promocja konta w ING z historycznie rekordową premią ponownie jest dostępna. Jest to więc okazja dla tych, którzy zapomnieli, zastanawiali s...