Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Ofensywa BGŻ Optima: lokata z premią - kto da więcej?

800 zł od Santandera600 zł od Millennium500 zł od ING7% + 300 zł od Pekao1200 zł za kartę Citi

27.05.2014

Ofensywa BGŻ Optima: lokata z premią - kto da więcej?

Z ofertą BGŻ Optima można spotkać się niemal przy każdym kliknięciu. W sieci mamy do czynienia z intensywną kampanią promującą Lokatę Bezkarną.

Źródło: groupon.pl
Niedawno na gruper.pl można było znaleźć ofertę lokaty BGŻ Optima z premią w wysokości 80 zł. O popularności promocji świadczyć może szybkie wyprzedanie limitu grouponów. Kto się nie załapał, nie ma jednak co żałować. 

Lokatę można założyć nadal, a premia może być jeszcze wyższa!

Postanowiłem zebrać aktualnie obowiązujące propozycje, przeanalizować je i pomóc Ci w dokonaniu wyboru. Propozycje różnią się bowiem nie tylko sposobem i czasem przystąpienia do promocji, ale także kwotą premii. 

Aktualnie Lokatę Bezkarną (na okres trzech miesięcy z oprocentowaniem 4% w skali roku) można założyć za pośrednictwem kilku serwisów. W każdym przypadku zasady skorzystania z promocji są podobne. Za pośrednictwem dedykowanej strony internetowej należy złożyć wniosek o otwarcie lokaty na min. 1 000 zł. W określonym regulaminowo terminie należy opłacić lokatę, a po otrzymaniu maila od organizatora promocji, wypełnić formularz danych (warunek ten nie dotyczy ostatniej promocji z opisywanych poniżej) i wówczas premia zostanie przekazana na wskazany rachunek utrzymywany w BGŻ Optima (jest to konto oszczędnościowe, prowadzone bezpłatnie). 


Podstawowym warunkiem skorzystania z promocji jest nieposiadanie aktywnej umowy z bankiem o rachunek oszczędnościowy i lokatę.

Dostępne propozycje to:

 • Lokata z premią - oferta firmowana przez serwis gazeta.pl dostępna na stronie www.lokatazpremia.gazeta.pl - zasady jej otrzymania opisane zostały w poprzednim wpisie o Lokacie Bezkarnej, z tym, że nie ma potrzeby zakupu groupona. Do zgarnięcia jest bonus w wysokości 80 zł
 • Zyskaj podwójnie - to promocja prowadzona przez serwis Comperia.pl, a skorzystać z niej można po zarejestrowaniu na stronie www.comperiabonus.pl/promocja . W przypadku tej akcji mamy do czynienia z identycznym bonusem, tj. 80 zł
 • Bezkarny Zysk II - to zdecydowanie najkorzystniejsza propozycja, gdyż przygotowana bezpośrednio przez BGŻ Optima. Skierowana jest dla tych klientów, którzy wniosek o lokatę złożą za pośrednictwem www.bezkarnyzysk.pl wykorzystując groupon. Za jego nabycie trzeba zapłacić 5 złotych, ale za to przewidywana premia jest najwyższa i wynosi 100 zł. Z zakupem grouponu warto się pośpieszyć, gdyż oferta jest limitowana do wykorzystania puli tysiąca kuponów (na moment umieszczenia niniejszego wpisu nabywców znalazło już ok. 140 grouponów)Co słychać na bankobraniu? Ostatnie dni obfitują w ciekawe oferty dla bankobiorców. Można założyć konto w ING i zgarnąć nawet 200 zł, a mieszkańcy kilkudziesięciu polskich miast mogą korzystać z bezpłatnej komunikacji miejskiej dzięki BZ WBK. Bank ten oferuje też kolejną promocję dla wybranych2 komentarze:

 1. i tutaj jest oszustwo GAZETA.PL NIE WYPŁACAJĄ PREMII,NIE MA SIE Z KIM SKONTAKTOWAĆ I POROZMAWIAĆ.......oszustwo na niezłą skalę ,szkoda że bank się podłożył pod tę oszukańczą promocję

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To pierwszy sygnał tego typu. Sam skorzystałem z promocji i dostałem premię. Proszę o szczegółowe info na maila lub za pomocą formularza. Nie uczestniczyłem jako wydawca w tamtej kampanii gazeta.pl, ale postaram się interweniować.

   Usuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Nie 700, a 800 zł za Konto Santander. Specjalnie dla Czytelników bloga Bankobranie!

Oto aktualna odsłona popularnej i sprawdzonej promocji konta w Santanderze. Wraz z nią świetna wiadomość.  Standardowo do wzięcia czekałyby ...