Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Darmowa komunikacja od BZ WBK po raz kolejny

720 zł od mBanku650 zł od VeloBanku ⭐ 600 zł od: Millennium i BNP Paribas ⭐ 500 zł od: ING i Santandera900 zł od Citi

26.05.2014

Darmowa komunikacja od BZ WBK po raz kolejny

Bank Zachodni WBK na różny sposób promuje swą bankowość mobilną. Do korzystania z niej po raz kolejny mają zachęcić darmowe bilety komunikacji miejskiej.

Źródło: bzwbk.pl
Ostatnio możliwość bezpłatnych podróży bank dawał w święta wielkanocne. Tym razem z oferty może skorzystać zapewne szersze grono użytkowników aplikacji BZWBK24 mobile, gdyż promocja obowiązuje w dni robocze.

W okresie od 26-30.05.2014 r. za darmo można podróżować w następujących miastach:

Biała Podlaska, Bydgoszcz, Dębica, Gniezno, Gorlice, Inowrocław, Jasło, Jelenia Góra, Kraków, Lubin, Lublin, Łódź, Olsztyn, Pabianice, Piła, Poznań, Puławy, Radom, Rzeszów, Sieradz, Słupsk, Stalowa Wola, Suwałki, Szczecin, Warszawa, Wrocław, Zamość, Zduńska Wola, Zgierz oraz w Trójmieście.

Aby skorzystać z promocji należy posiadać konto w Banku Zachodnim WBK i skorzystać z aplikacji mobilnej, gdzie należy wybrać usługę "Zakupy Mobilne", a następnie "Komunikacja Miejska".

Bank zwróci koszty poniesione na zakup biletów komunikacji miejskiej w terminie do 16.06.2014 r. Maksymalny zwrot wynosi 50 zł. Zgodnie z regulaminem promocji, suma zwrotów jest limitowana do łącznej kwoty 10 000 zł. Nagrody mają być wypłacane do wyczerpania tejże puli, ale nie dłużej niż za okres do 30.05.2014 r.

Moim zdaniem oferta darmowej komunikacji miejskiej ma wiele zalet. Jest proekologiczna, bo zachęca do korzystania z środków transportu publicznego. Jest korzystna, bo po prostu możemy zaoszczędzić. Możliwy do wykorzystania limit 50 zł jest spory i pozwala na opłacenie całkiem dużej liczby przejazdów. Wadą promocji jest jednak bardzo krótki termin jej obowiązywania, w dodatku nie obejmujący weekendu. To mankament, ale nie powinien przysłonić pozostałych pozytywów.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Hit powraca: rekordowe 500 zł premii za konto w ING Banku Śląskim

Promocja konta w ING z historycznie rekordową premią ponownie jest dostępna. Jest to więc okazja dla tych, którzy zapomnieli, zastanawiali s...