Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: T-Mobile sypie premiami dla nowych i dotychczasowych klientów

720 zł od mBanku650 zł od VeloBanku ⭐ 600 zł od: Millennium i BNP Paribas ⭐ 500 zł od: ING i Santandera900 zł od Citi

6.05.2014

T-Mobile sypie premiami dla nowych i dotychczasowych klientów

T-Mobile Usługi Bankowe dopiero co zastąpił nie tak starą markę Alior Sync, a już przystąpił do ofensywy w pozyskiwaniu klientów.


Do zgarnięcia jest sporo. T-Mobile Usługi Bankowe zaoferował aż trzy różne promocje, gdzie w każdej z nich można zyskać po 500 zł. Bankobiorcy mogliby już zacierać ręce. Jednak jest kilka "ale". 

Zgarnięcie całej puli 1 500 zł jest nierealne ze względu na regulaminowe wykluczenie łączenia niektórych promocji. 


500 zł za transfer


Nazwa pierwszej z promocji zapewne nawiązuje do głośnego transferu Roberta Lewandowskiego z dortmundzkiej Borusii do Bayernu Monachium. Twarzą kampanii reklamowej banku nie będzie jednak piłkarz, a jego żona Anna. 

Źródło:  www.t-mobilebankowe.pl
Skorzystanie z promocji wymaga zawarcia umów z T-Mobile, zarówno jako z operatorem telekomunikacyjnym, jak i z bankiem.

W terminie od 7 do 31 maja br., należy podpisać jedną z umów o świadczenie usług telekomunikacyjnych w ramach promocyjnych ofert "Transfer bez telefonu - MNP" lub "Transfer bez telefonu - Migracja". W terminie 30 dni od zawarcia jednej z w/w umów należy za pośrednictwem Internetu, przez telefon lub w sklepie T-Mobile otworzyć konto osobiste. 

Aby otrzymać bonusy za dany miesiąc wystarczy dokonać co najmniej jedną płatność kartą płatniczą wydaną do konta, a na rachunku u operatora nie mogą wystąpić zaległości z tytułu zapłaty kwoty faktury za usługi telekomunikacyjne. Bonus będzie wypłacany do 15. dnia miesiąca w wysokości 50 zł i będzie naliczany maksymalnie przez 10 miesięcy.

500 zł dla obecnych klientów T-Mobile i...


Obecni już klienci T-Mobile czytając o powyższej promocji mogliby się zdenerwować, że możliwość skorzystania z premii nie jest im dedykowana. Operator na szczęście o nich pomyślał i także przygotował ciekawą propozycję. Dotychczasowi klienci T-mobile mogą skorzystać z nieoprocentowanego limitu w koncie osobistym, jeżeli zadłużenie wyniesie nie więcej niż 500 zł (promocja ta ma obowiązywać do końca 2014 r.). O limit należy jednak zawnioskować i ponieść przy tym koszt jego przyznania: 0,5% przyznanej kwoty (min. 25 zł). Wyjątek stanowią klienci abonamentowi T-Mobile, którzy limit 1000 zł mogą dostać bez formalności i opłat za przyznanie, pod warunkiem, że wykażą się pozytywną historią regulowania faktur za usługi T-Mobile.

Oprócz powyższego bonusu aktualni klienci będą mogli zyskać zwrot w wysokości 5% od płatności kartą debetową NFC. Warunkiem uprawniającym do skorzystania z promocji jest zapewnienie na rachunek comiesięcznych wpływów w wysokości 1000 zł. 

Premie będą naliczane miesięcznie w kwocie nie większej niż 50 zł i do osiągnięcia sumy 500 zł w danym roku kalendarzowym. Z tego zapisu regulaminowego wynika zatem, że bank dopuszcza opcję kontynuacji moneybacku także w kolejnych latach.

... i 500 zł dla kredytobiorców


Ostatnie pięć stówek jest skierowane bardziej do kredyto-, niż do bankobiorców. Warunkiem skorzystania z premii jest zawnioskowanie w okresie 7-31 maja br. o pożyczkę w kwocie min. 10 000 zł, której spłata będzie rozłożona na co najmniej 24 miesiące. Zaciągając kredyt należy również przystąpić do ubezpieczenia na życie, oferowanego przez bank. Premia będzie wypłacona w dziesięciu comiesięcznych transzach po 50 zł. Oczywiście pod warunkiem terminowych spłat rat pożyczki.

Promocje dla obecnych klientów, tj. 500 zł nieoprocentowanego limitu, 500 zł zwrotu od płatności kartą NFC oraz 500 zł dla pożyczkobiorców nie łączą się z "Promocją 500 zł za transfer".

Jeśli wziąć pod uwagę niedawne, tak dobrze wyglądające oferty Credit Agricole, który za założenie konta płaci do 1000 zł czy BZ WBK premiującego nowych klientów kwotą nawet 700 zł, propozycja T-Mobile Usługi Bankowe jawi się rewelacyjnie. Prawdziwie zyskowną promocją dla bankobiorców jest jednak tylko "Promocja 500 zł za transfer" lub 5-procentowy moneyback od płatności kartą.

Moim zdaniem promocje zaproponowane przez nowego gracza na rynku bankowym w Polsce muszą robić wrażenie. Od pierwszego dnia zyskujemy wybór promocji. Sami możemy zadecydować co będzie dla nas najodpowiedniejszym rozwiązaniem. A do tego możemy zyskać spore kwoty premii. Tym samym T-Mobile przed sporym wyzwaniem stawił teraz inne telekomy, które także chcą rozwijać swą działalność na obszar bankowości. Czy w momencie debiutu one również zaoferują tak szczodre premiowanie?

Konto osobiste w T-Mobile Usługi Bankowe jest prowadzone bezpłatnie. Darmowe są również przelewy internetowe, a karta płatnicza do rachunku nie dość, że nic nie kosztuje to umożliwia bezprowizyjne wypłaty w dowolnym bankomacie.

1 komentarz:

  1. a już mogło się wydawać, że sync się skończył i skończyła się pewna era cashbacku. aż tu wrócili ze zdwojoną siłą :)
    z info o promocjach T-MUB nigdzie się jeszcze nie spotkałem, a namiętnie czytam livesmartera, wyjadaczy wisienek i jakoszczedzic. fajny news

    OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Hit powraca: rekordowe 500 zł premii za konto w ING Banku Śląskim

Promocja konta w ING z historycznie rekordową premią ponownie jest dostępna. Jest to więc okazja dla tych, którzy zapomnieli, zastanawiali s...