Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Lokata w BGŻ Optima z łatwą do zgarnięcia premią

720 zł od mBanku650 zł od VeloBanku ⭐ 600 zł od: Millennium i BNP Paribas ⭐ 500 zł od: ING i Santandera900 zł od Citi

18.05.2014

Lokata w BGŻ Optima z łatwą do zgarnięcia premią

W BGŻ Optima po raz kolejny pojawia się szansa otwarcia lokaty z dobrym oprocentowaniem, a dodatkowo z premią.

Źródło: gruper.pl
Po ilości wyświetleń wpisu dotyczącego poprzedniej edycji premiowanej lokaty w BGŻ Optima, można odnieść wrażenie, że promocja cieszyła się sporym zainteresowaniem, a dla banku sprzedaż za pośrednictwem serwisów zakupów grupowych musi być świetnym sposobem na dotarcie do nowych klientów. 

Tym razem organizatorem akcji nie jest już Bankier.pl, ale Agora, właściciel serwisu gazeta.pl, którego logo firmuje promocję w serwisie Gruper. Premia wynosi 80 zł, czyli jest nieco niższa niż wcześniej (100 zł). Aby wziąć w niej udział należy kupić (choć to słowo na wyrost, bo nie wydasz na to ani grosza) kupon w serwisie gruper.pl. Zakupu należy dokonać do 25.05.2014 r., choć należy wziąć pod uwagę, że liczba kuponów jest limitowana do jednego tysiąca, więc warto się pośpieszyć.

Aby wziąć udział w promocji wystarczy dysponować kwotą tysiąca złotych i nie posiadać z BGŻ Optima aktywnej umowy o prowadzenie konta oszczędnościowego lub Lokaty Bezkarnej. 

Kupon należy zrealizować w terminie 16.05-20.06.2014 r. na stronie organizatora, gdzie należy utworzyć swój profil.  Następnie korzystając z linka otrzymanego za pośrednictwem poczty e-mail niezbędne jest wypełnienie danych w formularzu służącym do otwarcia Lokaty Bezkarnej. Tu warto już uprzednio przygotować dokument tożsamości, gdyż na uzupełnienie wniosku czas jest ograniczony wyłącznie do 13 minut. Moim zdaniem jest to najsłabszy punkt regulaminu, bowiem zwykłe problemy techniczne mogą w ten sposób zdyskwalifikować w ubieganiu się o premię. Nie zmienia to jednak faktu, że zarówno ja, jak i pozostali członkowi mej najbliższej rodziny, zamierzamy skorzystać z tej okazji bankobrania.

Od dnia akceptacji umowy, klient ma 30 dni na opłacenie lokaty. Minimalna kwota depozytu to 1 000 zł, a maksymalna 20 000 zł. Środki są deponowane na okres 3 miesięcy, a oprocentowanie wynosi 4% w skali roku. Lokatę można zerwać w każdej chwili bez utraty odsetek, ale należy pamiętać, że zgodnie z regulaminem promocji, premia zostanie naliczona wyłącznie w przypadku, gdy lokata nie zostanie zerwana przed 20.07.2014 r.

1 komentarz:

  1. Oferta na gruper.pl dość szybko się wyprzedała. Na szczęście nie oznacza to, że nie ma już szans na skorzystanie z lokaty z premią. Można z niej skorzystać na: https://lokatazpremia.gazeta.pl/konkurs/

    OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Hit powraca: rekordowe 500 zł premii za konto w ING Banku Śląskim

Promocja konta w ING z historycznie rekordową premią ponownie jest dostępna. Jest to więc okazja dla tych, którzy zapomnieli, zastanawiali s...