Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Konto w Toyota Banku znów procentuje

800 zł od Santandera600 zł od Millennium500 zł od ING7% + 300 zł od Pekao1200 zł za kartę Citi

8.05.2014

Konto w Toyota Banku znów procentuje

Twórcy ofert z Toyota Banku uświadomili sobie, że nie sztuką jest pozyskać klientów, ale ich utrzymać.


Prawdziwym wyzwaniem jest sytuacja gdy dało się klientom bardzo dużo, a dobrobyt dobiega końca. W Toyota Banku postanowiono zaoszczędzić szoku. Zaproponowana aktualnie promocja daje mniejsze zyski, ale zapewne skłoni część klientów, którym kończy się rewelacyjny 10-procentowy moneyback, do pozostawienia konta w "motoryzacyjnym" banku.

Promocja "Zwrot 5% z Toyota Bank" obowiązuje w ograniczonym czasie wyłącznie dla dwóch grup klientów:
 • w okresie 1.06-30.11.2014 r. dla tych, którzy uczestniczyli w promocji "Konto z Groupon.pl" i zawarli umowę konta w terminie od 12.12.2013 r. do 31.03.2014 r.
 • w okresie 1.08.2014 r. - 31.01.2015 r. dla tych, którzy uczestniczyli w promocji "Konto z Groupon.pl – edycja II" i zawarli umowę konta w terminie od 15.01.-31.03.2014 r. 

Poza posiadaniem konta założonego za pomocą Groupona, uczestnicy promocji muszą w każdym miesiącu trwania promocji utrzymać na koncie średnie saldo nie niższe niż 500 zł  (bank definiuje to jako "sumę sald na koniec każdego dnia miesiąca kalendarzowego, podzieloną przez ilość dni w danym miesiącu). Należy też płacić kartą. Na dotychczasowych zasadach 10-procentowy zwrot należał się, gdy w miesiącu wykonano choćby 4 płatności na dowolne kwoty. Przy zaproponowanym 5-procentowym moneybacku, aby dostać jakikolwiek zwrot, trzeba w danym miesiącu wykonać już 6 płatności kartą, a każda z nich musi być na kwotę min. 30 zł.

Miesięczna premia może wynieść maksymalnie 50 zł, a naliczana będzie przez 6 miesięcy.

Moim zdaniem decyzja podjęta przez Toyota Bank jest ruchem w dobrą stronę. Bank nie chce stracić klientów dotychczas rozpieszczanych aż 10-procentowym zwrotem i proponuje im nowe rozwiązanie. To dobry przykład dla innych banków, które wabiąc ekstra ofertą, po upłynięciu promocyjnego okresu zazwyczaj nie proponują nic poza standardową ofertę. Inną sprawą jest to czy nowa zasady promocji są korzystne? Z jednej strony utrzymany został miesięczny zwrot nawet do 50 zł, ale doszedł - nieco zawiły - warunek utrzymywania odpowiedniej wysokości salda na rachunku. Jeśli nie chcesz mieć problemów z obliczeniami proponuję najprostsze z możliwych rozwiązań. W 30-dniowe miesiące na jeden dzień "wrzuć" na konto w Toyota Bank 15 000 zł, a jeśli miesiąc jest dłuższy niech będzie to kwota 15 500 zł. Tym samym od razu spełnisz jedną z zasad promocji.

2 komentarze:

 1. Hej!
  też lubię zarabiać i denerwuję caaaaałą rodzinę mnogością kart w portfelach.Tyle tyt. wstępu.
  Jest mega haczyk w promocji TBP s.a. otóż do każdej (!) transakcji "paliwowej" musisz wykonać 3 inne... tym sposobem za kwiecień zarobiłem 6zł mimo iż tankowałem łącznie za 900. Oczywiście umowę już wypowiedziałem. Pozdrawiam Ciebie i biorców

  Olo

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie ma wątpliwości, że przy bankobraniu trzeba wnikliwie czytać regulaminy i mieć cierpliwych krewnych ;) Haczyk, o którym piszesz dotyczy konta ze zwrotem 8% za paliwo (http://bankobranie.blogspot.com/2014/02/tanie-tankowanie-zwroty-za-patnosci.html). Przy promocji "zwrot 5%" na szczęście takiego wymogu nie ma i można płacić w dowolnym punkcie. Powodzenia w bankobraniu!

   Usuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Nie 700, a 800 zł za Konto Santander. Specjalnie dla Czytelników bloga Bankobranie!

Oto aktualna odsłona popularnej i sprawdzonej promocji konta w Santanderze. Wraz z nią świetna wiadomość.  Standardowo do wzięcia czekałyby ...