Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Z MasterCard i VISA wygrywaj przy okazji

800 zł od Santandera600 zł od Millennium500 zł od ING7% + 300 zł od Pekao1200 zł za kartę Citi

9.05.2014

Z MasterCard i VISA wygrywaj przy okazji

Dwaj giganci wydający najwięcej kart płatniczych przystąpili do ofensywy promującej płacenie kartą. Tą kartą.

O pozyskiwanie klientów walczą nie tylko banki, ale również organizacje płatnicze. Dla Kowalskiego płacącego w Polsce kartą za zakupy w spożywczaku, na stacji benzynowej czy w kinie, z reguły jest wszystko jedno jakim plastikiem się posługuje. Banki zazwyczaj nie dają alternatyw i do wybranego rachunku wydają tą jedyną, dedykowaną kartę. MasterCard i VISA już tak obojętnie do tematu nie podchodzą i chcą zachęcić Kowalskiego by sięgał jednak po ich kartę. Wsparciem są konkursy, niewymagające dużego zaangażowania, ale z ciekawymi nagrodami.


MasterCard i VISA podjęły intensywną promocją. Zasady udziału są banalnie proste, nagród przewidziano dziesiątki. By wygrać trzeba mieć jednak sporo szczęścia w losowaniu.

Postanowiłem w jednym miejscu zebrać dla Ciebie obowiązujące promocje, opisać je i pomóc w wyborze gdzie bardziej opłaca się powalczyć o nagrody.

Na festiwal z MasterCard


Główna nagroda w loterii MasterCard
Źródło: www.loteria.paypass.pl
W loterii wziąć udział mogą osoby, które dokonują płatności kartami MasterCard PayPass™ w okresie 05.05.-15.06.2014 r. Zgłosić można dowolną ilość transakcji w dedykowanym formularzu. 

W losowaniu wygrać można odrestaurowanego Volkswagena Transportera T2 (z rocznika 1978) lub jeden z 84 podwójnych biletów na Open'er Festiwal 2014. 

Losowanie auta odbędzie się 16.06.2014 r., a bilety losowane są każdego dnia roboczego w okresie promocji.

VISA w klimacie mundialu


Źródło: www.visa.pl
Loteria VISA trwa od 8.04 do 16.06.2014 r. i aby wziąć w niej udział wystarczy w specjalnym formularzu zarejestrować płatność kartą VISA na dowolną kwotę. Codziennie można zgłosić do pięciu transakcji. 

Wśród nagród znalazły się wyjazdy na piłkarskie Mistrzostwa Świata w Brazylii (choć te już rozlosowano) oraz karty przedpłacone. Nagród jest sporo - co tydzień losowane jest po 5 kart przedpłaconych o wartości 2000 zł, 50 kart o nominale 500 zł oraz 40 kart BP SuperCard o wartości 250 zł do wydania na stacjach BP.


Moim zdaniem konkursy organizowane przez VISA czy MasterCard są świetnym uzupełnieniem działań promocyjnych przygotowywanych przez banki. Trzeba jednak pamiętać, że ze względu na skalę działania i ogromne liczby użytkowników tychże kart, rywalizacja o nagrody może być bardzo duża. Przy sprzyjającym szczęściu można jednak załapać się na cenne nagrody.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Nie 700, a 800 zł za Konto Santander. Specjalnie dla Czytelników bloga Bankobranie!

Oto aktualna odsłona popularnej i sprawdzonej promocji konta w Santanderze. Wraz z nią świetna wiadomość.  Standardowo do wzięcia czekałyby ...