Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: 200 zł za założenie konta w ING

720 zł od mBanku650 zł od VeloBanku ⭐ 600 zł od: Millennium i BNP Paribas ⭐ 500 zł od: ING i Santandera900 zł od Citi

26.05.2014

200 zł za założenie konta w ING

Bank z Lwem w logo po raz kolejny szuka chętnych do otwarcia konta. A, że dobrze przy tym płaci, warto przyjrzeć się tej ofercie.

Źródło: groupon.pl

W ostatnim czasie bankobiorcy ciekawe propozycje częściej mogą znaleźć w serwisach zakupów grupowych, niż na stronach internetowych banków. Dowodzi tego nowa promocja ING Banku Śląskiego, dostępna wyłącznie za pośrednictwem groupon.pl

>>Ta promocja już się zakończyła. Sprawdź aktualniejsze  propozycje ING Bank Śląski<<

Oferta na grouponie [AKTUALIZACJA: akcja jest już zakończona] dostępna jest za darmo, więc z jej "zakupem" warto się pośpieszyć. Z doświadczenia tego typu propozycje cieszą się sporym zainteresowaniem. Tym bardziej, że wymogi umożliwiające zgarnięcie premii nie są zanadto wyśrubowane.

Wystarczy by co najmniej od 01.01.2013 r. nie posiadać rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego w ING. Do 15.06.2014 r. należy wypełnić dedykowany formularz zgłoszeniowy - link do wniosku dostępny będzie w zakupionym grouponie. Zgodnie z regulaminem promocji, w terminie do 15.07.2014 r. klient powinien zawrzeć umowę o konto, usługi bankowości elektronicznej oraz kartę płatniczą. W tym terminie powinna być również aktywowana karta i dostęp do bankowości elektronicznej.

Wypłata premii 200 zł jest podzielona na dwie części, każda po 100 zł:

  • pierwszą z nich bank wypłaci, jeśli w terminie do 15.12.2014 r. na koncie zostaną rozliczone i zaksięgowane płatności kartą na łączną kwotę 1 000 zł. 

  • druga z nagród będzie przyznana jeśli w okresie od 1.06 do 15.12.2014 r. na rachunku zaksięgowane zostaną w trzech różnych miesiącach łącznie co najmniej trzy wpływy z tytułu wynagrodzenia, emerytury lub renty w wysokości nie mniejszej niż 1 000 zł każdy.


W zależności od spełnienia obydwu powyższych warunków bądź też jedynie jednego z nich, premia zostanie wypłacona w wysokości 200 lub 100 zł.
Wymogiem do wypłaty premii jest posiadanie otwartego rachunku aż do dnia wypłaty premii,tj. 22.12.2014 r. Wygląda więc na to, że twórcy oferty postanowili sprawić klientom przedświąteczny prezent.

Moim zdaniem premie w powyższej promocji są atrakcyjne i warto dla nich założyć konto. Trzeba jednak zauważyć, że promocja wiąże klienta z bankiem na stosunkowo długi okres, dlatego koniecznie trzeba wziąć pod uwagę warunki prowadzenia Konta Direct w ING Banku Śląskim. Jest ono prowadzone bezpłatnie. Darmowa może być też karta płatnicza, ale pod warunkiem wykonania płatności na łączną kwotę 200 zł w dość nietypowym okresie rozliczeniowym, tj. od 29. dnia miesiąca do 28. dnia miesiąca następnego. 

Wadą promocji jest bardzo długi, półroczny czas oczekiwania na nagrodę. To bodaj jeden z rekordowych terminów, jaki banki dyktują w swych promocjach. Widać, że ING Bank Śląski nie chce dać premii "za darmo". Liczy, że przez te kilka miesięcy choć coś zarobi - np. przy okazji płatności wykonywanych kartą albo z tytułu opłat za jej posiadanie.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Odbierz gwarantowane 600 zł w bonusach za konto w BNP Paribas w promocji "Giga premia"

Oto najnowsza promocja z kontem osobistym w BNP Paribas. Z wyższą wartością nagród! W skład pakietu gwarantowanych nagród powitalnych wchodz...