Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: BZ WBK daje 5% zwrotu. Ale tylko wybrańcom

720 zł od mBanku650 zł od VeloBanku ⭐ 600 zł od: Millennium i BNP Paribas ⭐ 500 zł od: ING i Santandera900 zł od Citi

7.04.2014

BZ WBK daje 5% zwrotu. Ale tylko wybrańcom

Jeśli możesz skorzystać z tego moneybacku to oznacza, że jesteś szczęściarzem. Bank Zachodni WBK w tej promocji premiuje wyłącznie wyselekcjonowanych posiadaczy wybranych kont i kart.

Banki swoimi premiami i moneybackiem najchętniej obdarowują nowych klientów. Wszak liczy się pozyskanie właśnie "nowej duszyczki" wyrwanej z rąk konkurencji. Każda taka zdobycz to przecież potencjalny biznes do zrobienia. Dowodzi tego chociażby sam BZ WBK, który nowym klientom płaci nawet 700 zł za założenie Konta Godnego Polecenia. Podobnie czyni Credit Agricole, który płaci do 1000 zł


Tym razem bank wziął się za aktywizację klientów już pozyskanych. BZ WBK wybrał tych, którzy są posiadaczami Konta Godnego Polecenia z kartą płatniczą oraz posiadaczy karty kredytowej i skierował do nich wiadomość o wyróżnieniu za pośrednictwem poczty wewnętrznej w BZWBK24, SMSem lub telefonicznie. Bez spełniania jakichkolwiek szczególnych warunków będą oni otrzymywać 5% zwrotu za zakupy spożywcze dokonane w okresie od 1 do 30 kwietnia 2014 r. Aby zakwalifikować się do zwrotu wystarczy zapłacić kartą min. 300 zł. Maksymalny zwrot wynosi 50 zł. 


Bank podkreślił w regulaminie, że "Promocja nie jest przyznawana na wniosek Klienta Banku" (prawda, że niektórzy mogą czuć się wykluczeni?!), a żeby nie rozzłościć niewyróżnionych klientów, wiadomość o promocji dość skrzętnie skrywa. Teoretycznie jest ona ogólnodostępna pod adresem blog.bzwbk.pl/wielkanoc, ale można o niej przeczytać wyłącznie po wejściu na ten konkretny adres. Po wejściu na stronę bloga nie sposób znaleźć tej informacji w historii pozostałych wpisów. 

Tak bardzo zaintrygowała mnie ta promocja, że do Biura Prasowego BZ WBK skierowałem zapytanie dotyczące kryteriów wyboru uczestników promocji. W ciągu 24 godzin od zapytania, bank nie zdążył odpowiedzieć. W przypadku uzyskania odpowiedzi powyższy wpis zostanie zaktualizowany.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Hit powraca: rekordowe 500 zł premii za konto w ING Banku Śląskim

Promocja konta w ING z historycznie rekordową premią ponownie jest dostępna. Jest to więc okazja dla tych, którzy zapomnieli, zastanawiali s...