Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Konto Open Online ze zwrotem 10% od płatności kartą

800 zł od Santandera600 zł od Millennium500 zł od ING7% + 300 zł od Pekao1200 zł za kartę Citi

1.04.2014

Konto Open Online ze zwrotem 10% od płatności kartą

Posiadacz karty ze zwrotem części wydawanych nią pieniędzy może czuć się pogromcą inflacji. Zwłaszcza jeśli zwrot jest tak wysoki jak w Open Online.

"Doradca Finansowy nr 1 w Polsce" (jak sam określa się Open Finance) oferuje obecnie Konto Doskonałe z kartą Tanie Zakupy. Propozycja ta jest klonem oferty Getin Online, opisanej przeze mnie w artykule poświęconym kartom dającym zwroty przy płatnościach na stacjach benzynowych.


Konto założone za pośrednictwem Open Online również daje zwrot od zakupów na stacjach benzynowych i dodatkowo przy okazji zakupów w sklepach i supermarketach spożywczych (dotyczy też płatności aplikacją iKasa w sklepach Biedronka), w sklepach z alkoholem oraz na stacjach serwisowych. Moneyback jest w tym przypadku solidny, bo wynosi aż 10%. 


Czas, w którym można przystąpić do promocji jest ograniczony i obowiązuje od 1.04 do 31.05.2014 roku. Z założeniem rachunku warto się jednak pośpieszyć, bowiem - jak informuje Open Online - liczba kart w promocji jest ograniczona do 5 tysięcy sztuk.


Zgodnie z regulaminem promocji, może w niej wziąć udział każda osoba fizyczna, nieposiadająca aktualnie konta w Open Online. Maksymalny miesięczny zwrot wyniesie 40 zł, a moneyback gwarantowany jest przez minimum 12 miesięcy - z jednoczesnym zastrzeżeniem, że łączna wartość premii w danym roku kalendarzowym nie może przekroczyć 300 zł.

Konto Doskonałe jest prowadzone bezpłatnie, jeśli w danym miesiącu kalendarzowym odnotowano:


 • jednorazowy wpływ w wysokości min. 1 000 zł z innego banku
 • wykonanie płatności kartą wydaną do rachunku na łączną kwotę min. 400 zł


Opłata za kartę wynosi jednak 3,99 zł, co nieco uszczupla zysk. Mimo to bankobiorcy powinni zainteresować się ofertą, tym bardziej, że skorzystanie z niej nie koliduje z posiadaniem Konta Tanie Zakupy w GetinOnline.

Promocja ta nie jest nowością. Zdecydowałem się jednak o niej napisać, gdyż w rozmowie ze znajomymi bankobiorcami wyszło na jaw, że każdy z nich myślał, iż korzystanie z moneybacku Getin Online wyklucza się z wykorzystywaniem profitów z bliźniaczej oferty Open Online. Tak jednak nie jest - swe zyski możesz multiplikować.

Konto z kartą Tanie Zakupy można założyć w placówkach Open Finance i Home Broker lub składając wniosek na stronie internetowej openonline.pl

2 komentarze:

 1. o tej promocji wiem od dawna, ale byłem pewien, że open występuję tylko jako pośrednik getinonline i że nie można skorzystać jednocześnie z promocji w getinie i open. No i po tym artykule dopiero zadzwoniłem aby sprawdzić i okazało się, że można. Open więc dołaczy do kolekcji kart dających zarobić. Ciekawe jest to, że ofertą getinonline wszyscy "wyjadacze wisienek" się zachwycali a identyczna oferta od open online przeszła bez echa.

  Założyłem konto dwa dni temu i na razie jestem zawiedziony tym że jeszcze nikt nie dzwonił aby umówić kuriera z dokumentami, a dostałem informację że będą dzwonili w ciągu 24h, zobaczymy jak pójdzie dalej. Dam znać czy wszystko ok.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Z kontaktem ze strony OpenOnline czy GetinOnline bywa ciężko. Czasami warto im się przypomnieć i zadzwonić samodzielnie - na pewno pojawi się tłumaczenie konsultanta: "mamy tak duże zainteresowanie ofertą, że...".

   Czekam na info o pozytywnej finalizacji otwarcia.

   Usuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Nie 700, a 800 zł za Konto Santander. Specjalnie dla Czytelników bloga Bankobranie!

Oto aktualna odsłona popularnej i sprawdzonej promocji konta w Santanderze. Wraz z nią świetna wiadomość.  Standardowo do wzięcia czekałyby ...