Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Premie dla prymusów od Toyota Bank

720 zł od mBanku650 zł od VeloBanku ⭐ 600 zł od: Millennium i BNP Paribas ⭐ 500 zł od: ING i Santandera900 zł od Citi

8.04.2014

Premie dla prymusów od Toyota Bank

Pamiętam wpis cioci do dziecięcego pamiętnika: "ucz się, ucz, bo nauka do potęgi klucz". Dziś nieco bym go sparafrazował... ucz się, ucz, bo nauka do odsetek klucz.

Zdolnych uczniów postanowił docenić Toyota Bank. Ten - już z nazwy kojarzący się z motoryzacją - bank jest jednym z liderów dających najwyższe zwroty za płatności kartą na stacjach benzynowych. Bank aktywnie promuje się również w serwisach zakupów grupowych, gdzie swego czasu w taki sposób można było założyć konto z 10-procentowym moneybackiem. Pisałem o tym przy okazji moich lutowych zmian w portfelu kart płatniczych.

Aktualna promocja "Bonus dla najlepszych 2014" skierowana jest do osób w wieku 13-24 lata, które są lub były uczniami szkoły podstawowej, gimnazjalnej albo ponadgimnazjalnej i w czasie programu mają lub założą Konto Młodzieżowe Click. Aby skorzystać z bonusu osoba taka powinna udokumentować swoje wyniki w nauce przesyłając do banku skan świadectwa szkolnego, wystawionego na zakończenie roku szkolnego 2013/2014.

Profity z promocji zgarną ci, którzy uzyskają średnią ocen od 4,75 wzwyż. Jeśli średnia znajdzie się w przedziale do 4,99 nagrodą będzie 100% dodatkowych odsetek brutto od środków zgromadzonych na koncie w terminie od 1.04-30.06.2014 r. - premia w tym przypadku, zgodnie z regulaminem, nie przekroczy 100 zł. Żeby jednak zdobyć to maksimum na koncie w trakcie promocji powinny być całkiem spore środki, w wysokości co najmniej kilkunastu tysięcy złotych. Jeśli uczeń zabłyśnie i na świadectwie zgarnie średnią ocen min. 5,00 to nagrodą będzie już 200% dodatkowych odsetek brutto od środków zgromadzonych na koncie w powyższym okresie, a naliczona premia wyniesie maksymalnie 200 zł. Dodatkowe odsetki brutto nie będą naliczane od środków zgromadzonych na rachunku oszczędnościowym Super Click, a jedynie od tych na rachunku podstawowym. 

Jednak to nie koniec gratyfikacji, na jakie mogą liczyć uczniowie ze średnią min. 4,75. Tu jednak będzie trzeba się wykazać aktywnością (bank przecież nie da niczego, no prawie niczego, za darmo). W okresie od 1.04 do 30.06 br. w każdym z trzech kolejnych miesięcy, jeśli będą wykonane płatności kartą po min. 150 zł (nie musi być to jedna płatność, ale jednocześnie każda z nich musi być wyższa niż 20 zł) wówczas bank przyzna jeszcze jedną nagrodę: e-Kartę prezentową do wykorzystania na portalach www.empik.com o wartości 50 zł.Wszystkie premie i nagrody, zgodnie z regulaminem promocji, powinny zostać wypłacone i przyznane do 14.07. 

Konto Młodzieżowe Click jest całkiem solidnie oprocentowane, jeśli chodzi o rachunki oszczędnościowo-rozliczeniowe, bo na 3,5% w skali roku. Uważam, że to duży plus oferty, gdyż już młodych klientów banków może skłaniać do oszczędzania. 

Konto jest prowadzone za darmo, a karta płatnicza kosztuje jedynie 1 zł miesięcznie.

Fot. źródło: www.toyotabank.pl

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Odbierz gwarantowane 600 zł w bonusach za konto w BNP Paribas w promocji "Giga premia"

Oto najnowsza promocja z kontem osobistym w BNP Paribas. Z wyższą wartością nagród! W skład pakietu gwarantowanych nagród powitalnych wchodz...