Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Potrójny zysk dzięki ING Bank

480 zł od Santanderatelefon Motorola od Citi400 zł od BNP Paribas550 zł od Aliora650 zł od mBanku

15.04.2014

Potrójny zysk dzięki ING Bank

Każda szansa na zysk jest dobra, więc dlaczego z niej nie skorzystać. Zwłaszcza gdy pojawia się "przy okazji". ING Bank proponuje promocję "Płać kartą i zyskuj podwójnie". A właściwie potrójnie.

W bankobraniu zazwyczaj stronię od udziału w loteriach, gdzie o nagrodzie decyduje los szczęścia. Pomijam też konkursy z rankingami np. największej ilości transakcji kartą. Skoro zawsze może być ktoś, kto zrobi o tą "jedną" transakcję więcej, to szkoda włożonego w konkurs wysiłku. Wszak można zarabiać na pewnym moneybacku. Co prawda w loterii ING Banku o zdobyciu nagrody też decyduje "ślepy los", ale mimo to warto wziąć w niej udział tak przy okazji. Dlatego ten wpis adresuję głównie do uczestników innej promocji z oferty ING - programu premiowanych poleceń. Być może dzięki loterii znajdzie się więcej chętnych do przyjęcia polecenia i założenia konta w tym banku, co przyniesie dodatkowy całkiem niezły zysk. Kolejnym źródłem potencjalnych profitów jest program bankujesz-zyskujesz, w którym za transakcje wykonywane kartą przyznawane są punkty, wymienne na nagrody.

W loterii wziąć udział może każda osoba pełnoletnia, która zarejestruje się w na dedykowanej stronie i spełni następujące warunki:
  • posiada PESEL i adres zameldowania w Polsce
  • będzie posiadaczem (lub współposiadaczem) konta w ING Banku i posiadaczem karty płatniczej wydanej do tego konta na dzień 30.06.2014 r.
  • będzie posiadaczem aktywnego loginu do systemu ING BankOnLine na koniec czerwca br.
  • wyrazi zgodę na przetwarzanie przez Organizatora danych osobowych
  • wyrazi zgodę, by w razie wygranej imię, pierwsza litera nazwiska i numer rejestracyjny do loterii zostały ogłoszone na stronie internetowej banku

Promocja zachęca do aktywnego korzystania z karty. Za każdą płatność dokonaną w okresie od 14.04 do 30.06.2014 r. uczestnik dostaje losy. Otrzymuje tym więcej losów, im więcej wyda swoim plastikiem. Za każdą wydaną kwotę poniżej lub równą 5 zł, uczestnik dostaje jeden los. Każdy kolejny los odpowiada wartości transakcji podzielonej przez 5 zł i zaokrąglonej w górę do pełnych 5 zł. W naliczeniu losów udział biorą wszystkie transakcje wykonane w terminie loterii - także te poprzedzające rejestrację.Do wygrania jest 100 nagród po 1000 zł. O ich przyznaniu zadecyduje losowanie w dniu 15.07.2014 r., a lista nagrodzonych pojawi się na stronie banku w ciągu kolejnych 3 dni.W konkursie mogą również wziąć udział posiadacze kart kredytowych w ING Banku. 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij 480 zł w bonusach za konto osobiste w Santander Banku

Oto najnowsza edycja promocji konta osobistego  w Santander Banku. Na uczestników czeka gwarantowana premia pieniężna 300 zł, bon o wartości...