Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Potrójny zysk dzięki ING Bank

720 zł od mBanku650 zł od VeloBanku ⭐ 600 zł od: Millennium i BNP Paribas ⭐ 500 zł od: ING i Santandera900 zł od Citi

15.04.2014

Potrójny zysk dzięki ING Bank

Każda szansa na zysk jest dobra, więc dlaczego z niej nie skorzystać. Zwłaszcza gdy pojawia się "przy okazji". ING Bank proponuje promocję "Płać kartą i zyskuj podwójnie". A właściwie potrójnie.

W bankobraniu zazwyczaj stronię od udziału w loteriach, gdzie o nagrodzie decyduje los szczęścia. Pomijam też konkursy z rankingami np. największej ilości transakcji kartą. Skoro zawsze może być ktoś, kto zrobi o tą "jedną" transakcję więcej, to szkoda włożonego w konkurs wysiłku. Wszak można zarabiać na pewnym moneybacku. Co prawda w loterii ING Banku o zdobyciu nagrody też decyduje "ślepy los", ale mimo to warto wziąć w niej udział tak przy okazji. Dlatego ten wpis adresuję głównie do uczestników innej promocji z oferty ING - programu premiowanych poleceń. Być może dzięki loterii znajdzie się więcej chętnych do przyjęcia polecenia i założenia konta w tym banku, co przyniesie dodatkowy całkiem niezły zysk. Kolejnym źródłem potencjalnych profitów jest program bankujesz-zyskujesz, w którym za transakcje wykonywane kartą przyznawane są punkty, wymienne na nagrody.

W loterii wziąć udział może każda osoba pełnoletnia, która zarejestruje się w na dedykowanej stronie i spełni następujące warunki:
  • posiada PESEL i adres zameldowania w Polsce
  • będzie posiadaczem (lub współposiadaczem) konta w ING Banku i posiadaczem karty płatniczej wydanej do tego konta na dzień 30.06.2014 r.
  • będzie posiadaczem aktywnego loginu do systemu ING BankOnLine na koniec czerwca br.
  • wyrazi zgodę na przetwarzanie przez Organizatora danych osobowych
  • wyrazi zgodę, by w razie wygranej imię, pierwsza litera nazwiska i numer rejestracyjny do loterii zostały ogłoszone na stronie internetowej banku

Promocja zachęca do aktywnego korzystania z karty. Za każdą płatność dokonaną w okresie od 14.04 do 30.06.2014 r. uczestnik dostaje losy. Otrzymuje tym więcej losów, im więcej wyda swoim plastikiem. Za każdą wydaną kwotę poniżej lub równą 5 zł, uczestnik dostaje jeden los. Każdy kolejny los odpowiada wartości transakcji podzielonej przez 5 zł i zaokrąglonej w górę do pełnych 5 zł. W naliczeniu losów udział biorą wszystkie transakcje wykonane w terminie loterii - także te poprzedzające rejestrację.Do wygrania jest 100 nagród po 1000 zł. O ich przyznaniu zadecyduje losowanie w dniu 15.07.2014 r., a lista nagrodzonych pojawi się na stronie banku w ciągu kolejnych 3 dni.W konkursie mogą również wziąć udział posiadacze kart kredytowych w ING Banku. 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Hit powraca: rekordowe 500 zł premii za konto w ING Banku Śląskim

Promocja konta w ING z historycznie rekordową premią ponownie jest dostępna. Jest to więc okazja dla tych, którzy zapomnieli, zastanawiali s...