Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Co z tym Getinem? Biją dzwony na alarm?

⭐ 650 zł od: mBanku oraz VeloBanku625 zł od BNP Paribas600 zł od Santandera800 zł za kartę Pekao

Bądź na bieżąco. Korzystaj z bezpłatnego newslettera

25.07.2014

Co z tym Getinem? Biją dzwony na alarm?

Ze względów PRowych mail od Getinu oczywiście nie rozpoczął się od pytania: zacząć od dobrej czy od złej wiadomości?


Bank ze sporym wyprzedzeniem poinformował o planowanej zmianie: połączeniu systemów bankowości internetowych Getin Banku, Getin Online, Open Online i Noble Bank. Bezsprzecznie uwygodni to logowanie, ale zmiana ta tylko z pozoru może być dobra dla bankobiorców. 


W chwili obecnej mamy do czynienia z sytuacją, w której promocje banków,  zwłaszcza w Getin Online oraz w Open Online powielają się,  a i tak można z nich bez wykluczeń korzystać. To sprawiło,  że wielu bankobiorców w grupie Getin Noble Bank S.A.  posiada kilka rachunków,  czerpiąc różne profity z bliźniaczych promocji.  Po konsolidacji logowań (zaplanowanej na 15.09.2014 r.), choć oficjalnie nikt o tym nie mówi, może się to zmienić. 

Nikt zapewne nie odbierze już nadanych  uprawnień do promocji,  ale wykluczone może być przystępowanie do nich po wyżej wymienionej dacie. Tym bardziej,  że wiele regulaminów promocji w bankach grupy przewiduje czas ich zakończenia niebawem. Aby z nich skorzystać może to być więc ostatnia chwila. 

Promocją występującą w Getin Online i Open Online jest konto z kartą płatniczą,  umożliwiające zwrot 10% od płatności wykonanych w supermarketach,  sklepach spożywczych, monopolowych oraz na stacjach paliwowych.  Do zarobienia jest po 40 zł miesięcznie, a do 300 zł rocznie. Więcej szczegółów dotyczących ofert znajdziesz w czerwcowym wpisie "Zwrot 10% za zakupy nadal do wzięcia". Regulaminy promocji Getin Online i Open Online umożliwiają przystąpienie do końca sierpnia.


Inną aktualną promocją jest Aktywna Karta - Szybki Start, występującą w Getin Online oraz w Open Online,  ale tu już uwaga: równolegle korzystanie z promocji jest wykluczone: zgodnie z regulaminami dostępna dla osób, które otworzą w ramach promocji konto, a nie są i nie były po 1.06.2013 roku posiadaczami konta w Getin Online lub Open Online. Więcej szczegółów o promocji znajdziesz we wpisie z maja: "Getin Online: pięć dyszek za pięć dowolnych płatności kartą". Warto tu jednak zwrócić uwagę na regulaminowy zapis wymagający utrzymywanie konta przez min. 24 miesiące. 


Obfitości promocji w Getinie dowodzi kolejna propozycja: Pakiet Korzyści "Mój Bank" w Getin Banku - tym, nazwijmy, stacjonarnym. Tu zyskać można sporo nie tylko z moneybacku,  ale również na zwrotach od opłacanych rachunków z konta w Getinie, a dodatkowo bank da wyższe oprocentowanie na koncie oszczędnościowym, a nawet tańszy kredyt. O szczegółach promocji można było już poczytać na blogu bankobranie

O tym jak dochodowe potrafią być promocje Getinu niechaj świadczy moje podsumowanie zysków z bankobrania, gdzie właśnie moneyback od Getinu stanowi lwią cześć ogółu zysków. 


Konto w Getin Banku możesz założyć za pośrednictwem niniejszego wniosku. Z kolei o konto z 10-procentowym moneybackiem w Getin Online możesz zawnioskować tutaj. Złożenie wniosków za pośrednictwem powyższych linków nie różni się od wniosków składanych bezpośrednio na stronie banku. Jeśli zechcesz skorzystać z proponowanej opcji, po prostu zyskam z tytułu polecenia. 


1 komentarz:

  1. Zmobilizowało mnie. O koncie 10% w GeOn myślałem od jakiegoś czasu. Trzeba łapać wróbla póki jest ;) Wniosek złożony zgodnie z propozycją

    OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Hit! 650 zł w bonusach za eKonto osobiste w mBanku + 7% dla oszczędności

Na takie okazje warto czekać. W mBanku właśnie pojawiła się kumulacja promocji. W skład powitalnego pakietu nagród wchodzi premia 450 zł (do...