Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Masz auto, masz bonusy od banku

550 zł od Aliora480 zł od Santanderatelefon Motorola od Citi400 zł od BNP Paribas200 zł od PKO BP

14.07.2014

Masz auto, masz bonusy od banku

W ostatnim czasie, jako grupę docelową promocji, banki upodobały sobie kierowców.


W mej ocenie to świetny sposób banków na pozyskanie klientów, którzy niemało płacą kartami za paliwo, a być może przy zmianie auta pomyślą o kredycie na jego zakup. Teraz wabikiem są moneybacki, konkursy i promocje.

A nadzieją bankowców jest to, że na przykład za jakiś czas weźmiesz kredyt samochodowy lub choć za ich pośrednictwem kupisz ubezpieczenie komunikacyjne. Kilka banków oferuje zwrot części płatności kartą za paliwo, a w Toyota Banku zmotoryzowani mogą wygrać nowe auto lub inne nagrody.

Aktualny bonus od Banku Zachodniego WBK nie jest aż tak wartościowy jak nagrody w Toyota Banku, ale na pewno zadowoli niejednego kierowcę - przede wszystkim muszącego parkować w płatnych strefach. 

Promocja BZ WBK "5 dni darmowego parkowania" jest skierowana do posiadaczy aplikacji BZWBK24 mobile i trwa w okresie 14-18.07.2014 r. W tym czasie przy parkowaniu wystarczy wybrać opcję "PARKUJ NA CZAS" lub "PARKUJ NA KWOTĘ".

Bezpłatnym parkowaniem objęte jest 30 miast:


Białystok, Bydgoszcz, Chełmno, Chorzów, Ciechanów, Częstochowa, Gdańsk, Gdynia, Grudziądz, Hel, Kraków, Krynica Morska, Legnica, Lublin, Łódź, Nysa, Oleśnica, Ostrołęka, Pabianice, Poznań, Słupsk, Sopot, Swarzędz, Szczecin, Świnoujście, Toruń, Wałbrzych, Warszawa, Wąbrzeźno, Wrocław.

Ważne by przed zaparkowaniem oznaczyć auto identyfikatorem w postaci ulotki lub naklejki. Można je dostać w placówkach banku lub pobrać ze strony mobile.bzwbk.pl i wydrukować samodzielnie. A wygląda on tak: W terminie do 18.08.2014 r. bank zwróci wydatki na parkingi w kwocie maksymalnie 50 zł. Aby je uzyskać nie ma potrzeby dodatkowej rejestracji. 

Zgodnie z regulaminem promocji, bank przewidział limit nagród - łączna pula wynosi 10 tys. zł.

Jeśli dotąd nie korzystałeś z aplikacji BZWBK24 mobile, warto byś skorzystał z premii dla mobilnych nowicjuszy

Wniosek o kontakt w sprawie otwarcia konta osobistego w BZ WBK możesz złożyć tutaj.*** RATING OFERTY - o zasadach wystawiania ocen możesz przeczytać tutaj.


Źródło grafiki: freedigitalphotos.net

1 komentarz:

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij 480 zł w bonusach za konto osobiste w Santander Banku

Oto listopadowa edycja promocji konta osobistego  w Santander Banku. Na uczestników czeka gwarantowana premia pieniężna 300 zł, bon o wartoś...