Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Masz auto, masz bonusy od banku

750 zł od mBanku ⭐ Citi: 1200 zł za kartę + 700 zł za konto700 zł od Santandera600 zł od Millennium

14.07.2014

Masz auto, masz bonusy od banku

W ostatnim czasie, jako grupę docelową promocji, banki upodobały sobie kierowców.


W mej ocenie to świetny sposób banków na pozyskanie klientów, którzy niemało płacą kartami za paliwo, a być może przy zmianie auta pomyślą o kredycie na jego zakup. Teraz wabikiem są moneybacki, konkursy i promocje.

A nadzieją bankowców jest to, że na przykład za jakiś czas weźmiesz kredyt samochodowy lub choć za ich pośrednictwem kupisz ubezpieczenie komunikacyjne. Kilka banków oferuje zwrot części płatności kartą za paliwo, a w Toyota Banku zmotoryzowani mogą wygrać nowe auto lub inne nagrody.

Aktualny bonus od Banku Zachodniego WBK nie jest aż tak wartościowy jak nagrody w Toyota Banku, ale na pewno zadowoli niejednego kierowcę - przede wszystkim muszącego parkować w płatnych strefach. 

Promocja BZ WBK "5 dni darmowego parkowania" jest skierowana do posiadaczy aplikacji BZWBK24 mobile i trwa w okresie 14-18.07.2014 r. W tym czasie przy parkowaniu wystarczy wybrać opcję "PARKUJ NA CZAS" lub "PARKUJ NA KWOTĘ".

Bezpłatnym parkowaniem objęte jest 30 miast:


Białystok, Bydgoszcz, Chełmno, Chorzów, Ciechanów, Częstochowa, Gdańsk, Gdynia, Grudziądz, Hel, Kraków, Krynica Morska, Legnica, Lublin, Łódź, Nysa, Oleśnica, Ostrołęka, Pabianice, Poznań, Słupsk, Sopot, Swarzędz, Szczecin, Świnoujście, Toruń, Wałbrzych, Warszawa, Wąbrzeźno, Wrocław.

Ważne by przed zaparkowaniem oznaczyć auto identyfikatorem w postaci ulotki lub naklejki. Można je dostać w placówkach banku lub pobrać ze strony mobile.bzwbk.pl i wydrukować samodzielnie. A wygląda on tak: W terminie do 18.08.2014 r. bank zwróci wydatki na parkingi w kwocie maksymalnie 50 zł. Aby je uzyskać nie ma potrzeby dodatkowej rejestracji. 

Zgodnie z regulaminem promocji, bank przewidział limit nagród - łączna pula wynosi 10 tys. zł.

Jeśli dotąd nie korzystałeś z aplikacji BZWBK24 mobile, warto byś skorzystał z premii dla mobilnych nowicjuszy

Wniosek o kontakt w sprawie otwarcia konta osobistego w BZ WBK możesz złożyć tutaj.*** RATING OFERTY - o zasadach wystawiania ocen możesz przeczytać tutaj.


Źródło grafiki: freedigitalphotos.net

1 komentarz:

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 700 zł za Konto Santander (krótsza karencja!)

Nowa edycja przynosi dwie zmiany na lepsze.  To wyższa premia pieniężna oraz skrócony okres wykluczenia dla byłych posiadaczy konta w Santan...