Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Odbieraj moneyback i odjedź Toyotą Aygo

750 zł od mBanku1200 zł za kartę Citi700 zł od Santandera620 zł od BNP Paribas600 zł od Millennium

7.07.2014

Odbieraj moneyback i odjedź Toyotą Aygo

Dla bankobiorców korzystających z moneybacku pojawia się szansa wygrania samochodu.

Toyota Bank postanowił wesprzeć sprzedaż swego konta osobistego loterią, w której do zgarnięcia jest sporo wartościowych nagród.

Konto Jedyne przewiduje moneyback od wybranych płatności kartą. Oferta wzbudza różne emocje, gdyż naliczanie premii przez bank jest dodatkowo uwarunkowane wykonywaniem płatności kartą w innych miejscach. Mimo to konto Toyota Banku należy do najlepszych wśród rachunków dających moneyback przy płatnościach na stacjach paliwowych.

Zachęcić do skorzystania z tego rachunku powinna też loteria, w której do zgarnięcia jest sporo naród:

 • trzy Toyoty Aygo - nagroda I stopnia
 • 15 nagród po 4 000 zł na spłatę odsetek kredytu samochodowego w Toyota Banku (nagroda prawdopodobnie najmniej pożądana, bo nie każdemu potrzebna) - nagroda II stopnia
 • 60 nagród w postaci udziału w szkoleniu dla kierowców - nagroda III stopnia
 • 120 bonów paliwowych o wartości 200 zł każdy - nagroda IV stopnia

W loterii mogą brać udział osoby, które w okresie 1.07-30.09.2014 r. posiadają samochód dowolnej marki, zawrą umowę lub są już posiadaczami Konta Jedynego oraz dokonają rejestracji w zabawie na dedykowanej zabawie stronie internetowej.

Losowanie nagród odbywa się w kolejnych turach: w dniach: 11.08, 10.09, 10.10.2014 r. (nagrody II-IV stopnia spośród losów zdobytych w kolejnych miesiącach - odpowiednio w lipcu, sierpniu i wrześniu). W dniu 10.10.2014 r. odbędzie się też losowanie nagród I stopnia, czyli samochodów.

Aby przystąpić do tur losowania I-III należy utrzymywać średnie miesięczne saldo środków na koncie, za miesiąc lipiec, sierpień lub wrzesień na poziomie nie niższym niż 1500 zł. 

By przystąpić do IV tury losowania niezbędne jest utrzymywanie średniego trzymiesięcznego salda środków na koncie, łącznie za wszystkie miesiące (tj. 7-9.2014 r.) w kwocie nie mniejszej niż 1500 zł. 

W turze losowania I – III każde 100 zł średniego miesięcznego salda na koncie daje jeden los w loterii. W loterii weźmie więc udział min. 15 losów uczestnika. Zgodnie z regulaminem loterii, maksymalna liczba losów uczestnika wynosi 100. Podobne limity losów wprowadzone zostały też w losowaniu IV tury.*** - RATING OFERTY - co to takiego i dlaczego tu się pojawiło? Więcej o przyznawanych gwiazdkach możesz przeczytać tutaj. Każdy dodatek czy bonus - jaki może wpaść przy okazji korzystania z usług bankowych - jest cenny. Moim zdaniem sam udział w konkursie oczywiście nie powinien być głównym powodem do zakładania konta w banku. W powyższym przypadku możesz jednak zyskiwać podwójnie. Wybierając konto z moneybackiem za paliwo uzyskasz gwarantowane zwroty. A przy okazji być może wkrótce ten zwrot będziesz dostawać za tankowanie swego nowego, wygranego auta ;)
Źródło grafiki: toyotabank.pl

2 komentarze:

 1. Nie mam samochodu a czy mogę mieć konto i dostawać zwrot za tranzakcje rodzinne z paliwa?
  gdzieś w umowie są zapisy że takie i takie auto posiadam,ktoś to sprawdza?

  OdpowiedzUsuń
 2. Nie ma zapisów precyzujących sposób weryfikacji przez bank czy zwycięzca posiada samochód. Formularz zgłoszeniowy jest oświadczeniem. W egzaminie jest mowa o tym, że w momencie wylosowania nadal trzeba spełniać warunki udziału w lotetii, tj. posiadać konto i samochód. Jest nawet lista rezerwowa zwycięzców. Ale o sposobach weryfikacji ani slowa

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 700 zł za Konto Santander (krótsza karencja!)

Nowa edycja przynosi dwie zmiany na lepsze.  To wyższa premia pieniężna oraz skrócony okres wykluczenia dla byłych posiadaczy konta w Santan...