Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Niemała kasa, ale nie od banku, a od wydawcy karty!

750 zł od mBanku ⭐ Citi: 1200 zł za kartę + 700 zł za konto700 zł od Santandera600 zł od Millennium

30.07.2014

Niemała kasa, ale nie od banku, a od wydawcy karty!

Rośnie grono instytucji przychylnych bankobiorcom. To nie tylko banki, ale i kolejni wydawcy kart.

Promocja jest o tyle ciekawa, że zarobić dzięki niej mogą nowi, jak i dotychczasowi klienci. Warunki promocji uprawniające do uzyskania premii też nie są wyśrubowane. Jednak jest pewne "ale".


Problemem może być bowiem samo uzyskanie karty, gdy wydawcą jest Diners Club. Minimalne limity kart tego wystawcy są zazwyczaj dość wysokie, więc tym samym należy wykazywać odpowiednią zdolność kredytową. 

Moneyback oraz premie zazwyczaj wypłacają banki. Z kolei wydawcy kart, jeśli chcą się promować, to organizują konkursy z nagrodami, których zdobycie uzależnione jest jednak od szczęścia w losowaniu. Takie konkursy organizuje MasterCard i VISA. Jednak Diners Club postawił na inną formę promocji swych kart: wypłaca konkretne premie, a do zgarnięcia jest nie mało, bo premie nawet 300 lub 450 zł.

Wszytko zależy od klienta i jego przynależności do jednej z grup, scharakteryzowanych w regulaminie:

  • grupa 1: posiadacze prywatnych kart głównych i użytkownicy prywatnych kart dodatkowych, którzy w okresie 1.04-30.06.2014 r. nie wykonali żadnej transakcji posiadaną kartą, jak również posiadacze prywatnych kart głównych i użytkownicy prywatnych kart dodatkowych wydanych od 01.07.2014 r.
  • grupa 2: pozostali posiadacze prywatnych kart głównych oraz użytkownicy prywatnych kart dodatkowych, czyli tacy którzy w okresie 1.04-30.06.2014 r. wykonali minimum jedną transakcję. 


I tu ważna uwaga. Diners Club najwyraźniej bardziej ceni sobie klientów lojalnych i już aktywnych w płaceniu kartą, bo właśnie dla osób z grupy 2 przygotowane są premie do 450 zł (po 150 zł przez trzy kolejne miesiące). Nieaktywni dotąd lub nowi klienci mogą liczyć na nieco mniej, bo maksymalnie 300 zł (po 100 zł przez trzy kolejne miesiące).

Aby przystąpić do promocji należy uprzednio zarejestrować się na stronie internetowej Diners Club (nie wcześniej, niż 1.08.2014 r.) i pośpieszyć się ze spełnieniem warunków promocji, bo premiowane jest tylko po sto osób, które w zakresie odpowiadającej sobie grupy, jako pierwsze wykonają odpowiednią liczbę płatności kartą na odpowiednią sumę. 
  • uczestnicy konkursu w ramach grupy 1 powinni w danym miesiącu jak najszybciej wykonać co najmniej 5 płatności kartą na łączną kwotę min. 500 zł
  • uczestnicy konkursu w ramach grupy 2 powinni w danym miesiącu jak najszybciej wykonać co najmniej 10 płatności kartą na łączną kwotę min. 1 000 zł

Konkurs "Płacę i korzystam" rozpoczyna się 1.08 i trwa do 31.10.2014 r.

Moim zdaniem promocja jest atrakcyjna, choć jednak mało dostępna. I samo korzystanie z karty Diners Club może przysporzyć Ci nieco problemów. Decydując się na tą kartę warto zwrócić uwagę, że w Polsce nie wszędzie można spotkać się z jej akceptacją. Karta nie posiada chipu, a jej numer składa się z 14 cyfr (karty MasterCard czy VISA mają 16-cyfrowy numer), więc fakt ten może się również okazać utrudnieniem przy płaceniu w sieci.

**** RATING OFERTY - przeczytaj więcej o zasadach ratingu

Źródło grafiki: www.dinersclub.pl

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 700 zł za Konto Santander (krótsza karencja!)

Nowa edycja przynosi dwie zmiany na lepsze.  To wyższa premia pieniężna oraz skrócony okres wykluczenia dla byłych posiadaczy konta w Santan...