Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Telefon w dłoń, premię goń - łatwy zarobek dla mobilnych

750 zł od mBanku ⭐ Citi: 1200 zł za kartę + 700 zł za konto700 zł od Santandera600 zł od Millennium

9.07.2014

Telefon w dłoń, premię goń - łatwy zarobek dla mobilnych

Choć kwota premii nie powala na kolana to łatwość jej wzięcia jest wyjątkowa. Nic tylko brać. 


Banki chcą być z klientami zawsze i wszędzie, więc większość z nich namiętnie promuje swoje aplikacje bankowości mobilnej.

Jednym z liderów promowania mobilnej bankowości jest Bank Zachodni WBK, który już płacił mobilnym klientom nawet 700 zł za otwarcie konta, fundował darmową komunikację miejską czy darmowe parkowanie.  

Teraz płaci 30 zł za samo skorzystanie z bankowości mobilnej BZWBK24 w okresie 9.07-30.08.2014 r. i wykonanie w tym czasie jednej z poniższych czynności:

- przelew na rachunek własny, dowolny lub zdefiniowany, także w opcji Skanuj i Płać
- przelew na komórkę
- dokonanie płatności w Zakupach Mobilnych – np. zakup biletu komunikacyjnego lub opłacenie parkingu
- doładowanie telefonu lub Internetu na kartę lub mix
- otwarcie Lokaty Mobilnej
- zakup ubezpieczenia turystycznego

Do udziału w promocji niezbędna jest rejestracja na stronie banku.

Z udziałem w promocji "30 zł na start" warto się pospieszyć. Na premie bank zarezerwował 300 000 zł, więc zgarnie je maksymalnie 10 tysięcy osób. Pula nagród podzielona jest na dwie transze po 150 000 zł, do wyczerpania w okresach 9.07-3.08.2014 r i 4-31.08.2014 r. (z datą 31.08 to nie błąd na blogu bankobranie - bowiem regulamin promocji w jednym miejscu mówi o tej dacie końcowej, a w innym miejscu o 30.08).

Aby dostać premię ważne jest by w okresie 1.06.2013-8.07.2014 r. nie korzystać ani razu z aplikacji BZWBK24 mobile, ani z lekkiej wersji bankowości internetowej banku w zakresie poniższych czynności:

- zakup lub przekazanie wsparcia finansowego w usłudze 
- zakupy mobilne
- doładowanie telefonu
- przelew na komórkę
- wypłata z bankomatu poprzez BZWBK24 mobile
- przelew na dowolny rachunek
- zakup ubezpieczenia turystycznego
- otwarcie "Lokaty Mobilnej"

Moim zdaniem tego typu promocje nawet nie warto, ale należy wykorzystywać. Można zarobić bez dużego wysiłku i bez dodatkowych kosztów. A taki bonus od banku może być świetnym pretekstem do zapoznania się z korzyściami aplikacji mobilnej. Owszem, bank nie promuje aplikacji mobilnej bezinteresownie. Liczy, że mając bank "w kieszeni", częściej będziesz z niego korzystać - być może za pomocą aplikacji zaczniesz płacić za postój  w strefie płatnego parkowania czy bilety na komunikację miejską. Wtedy bank oczywiście na tym zarobi. Ale czy coś w tym złego, jeśli nasze życie będzie mogło stać się ciut wygodniejsze?**** - RATING OFERT - o ocenie punktowej możesz przeczytać więcej w tym miejscu

Źródło grafiki: freedigitalphotos.net

3 komentarze:

 1. poczekam na lepszą ofertę,bo to słabe 30 zł może być jednak przeszkodą do innych lepszych promocji w przyszłości

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To prawda. Zakładać konto specjalnie dla tej promocji nie warto (ewentualnie opłaca się łącząc z promocją 100 zł z Western Union: http://bankobranie.blogspot.com/2014/07/stowka-do-wziecia-w-bankomacie.html ). Jednak promocja zasłużyła na cztery gwiazdki chociażby ze względu na łatwość zdobycia premii i dostępność także dla dotychczasowych klientów

   Usuń
 2. Dokładnie tak samo, poczekam na coś lepszego. Byc może po tej z czymś lepszym wyruszą.

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 700 zł za Konto Santander (krótsza karencja!)

Nowa edycja przynosi dwie zmiany na lepsze.  To wyższa premia pieniężna oraz skrócony okres wykluczenia dla byłych posiadaczy konta w Santan...