Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Alior Bank płaci za otwarcie Konta Wyższej Jakości

750 zł od mBanku1200 zł za kartę Citi700 zł od Santandera620 zł od BNP Paribas600 zł od Millennium

17.07.2014

Alior Bank płaci za otwarcie Konta Wyższej Jakości

Do grona banków, które dają możliwości zysku dla bankobiorców, powraca Alior Bank.


Aby założyć konto z premią warto się pośpieszyć. Akcja na groupon.pl trwa wyłącznie do poniedziałku. Warunki uprawniające do zdobycia premii są dość proste, chociaż wielu może z niej jednak nie móc skorzystać. 

W promocji mogą bowiem wziąć udział wyłącznie osoby, które dotąd nigdy nie posiadały żadnego rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego w Alior Banku i nie mają podpisanej żadnej aktywnej umowy z Alior Bankiem i T-Mobile Usługi Bankowe dostarczane przez Alior Bank. Wśród doświadczonych bankobiorców takich osób jest więc pewnie niewiele, zważywszy na promocje jakie kiedyś serwował Alior Bank. Do grona tych osób zaliczam się też ja oraz wszyscy pozostali domownicy. Moim zdaniem ograniczenie takie jest nadto restrykcyjne. 

Jednak jeśli spełniasz powyższy wymóg, wystarczy zainwestować 2 złote w zakup groupona, który dostępny jest w serwisie wyłącznie w okresie 17-19.07.2014 r. 

Do końca lipca br. należy złożyć wniosek o Konto Wyższej Jakości - link do internetowego fomularza znajduje się na zakupionym grouponie. Umowa z bankiem powinna być zawarta do 7.09.2014 r., ale warto nie zostawiać tego na ostatnią chwilę, bowiem do 9.09.2014 r. należy dokonać jeszcze płatność kartą debetową, wydaną do konta. Wystarczy chociażby jedna transakcja bezgotówkowa na dowolną kwotę. 


W dniu 19.09.2014 r. bank wypłaci premię w wysokości 50 zł.

Konto Wyższej Jakości jest kontem, które Alior Bank promuje jako bezpłatny rachunek, z utrzymaniem tych warunków przez pięć lat. Konto będzie darmowe gdy spełnimy jeden z wymogów: jednorazowy wpływ na konto w kwocie min. 2 5000 zł lub płatności kartą na sumę co najmniej 700 zł. W przeciwnym wypadku opłata wyniesie 12 zł.

*** RATING OFERTY - opis zasad oceniania promocji bankowych znajdziesz tutaj.

Promocja na pewno wygląda gorzej niż propozycja Inteligo, który za otwarcie konta płaci 100 zł, a z zarobku skorzystać mogą również ci, którzy kiedyś posiadali konto w banku.

2 komentarze:

  1. Hej, dokładny opis tego konta możesz znaleźć u mnie na stronie :) zrobiłem wpis na ten temat jakiś czas temu, ale fakt, że grupon kusi premią na start. Ogólnie bardzo dobre konto jak dla mnie i polecam każdemu

    OdpowiedzUsuń
  2. Niestety ale tylko nowi klienci Alior mogą liczyć na tą promocję.
    Szkoda bo wcześniej korzystałam z ich usług i gdyby nie to teraz chętnie skorzystałabym z tej oferty.

    OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 700 zł za Konto Santander (krótsza karencja!)

Nowa edycja przynosi dwie zmiany na lepsze.  To wyższa premia pieniężna oraz skrócony okres wykluczenia dla byłych posiadaczy konta w Santan...