Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Na allegro ze zniżką. Bierzcie z miliona złotych

750 zł od mBanku1200 zł za kartę Citi700 zł od Santandera620 zł od BNP Paribas600 zł od Millennium

29.07.2014

Na allegro ze zniżką. Bierzcie z miliona złotych

Bez wymogu spełniania dodatkowych warunków można uzyskać zniżkę na zakupy na Allegro.

Wystarczy posiadać dowolną kartę płatniczą. Więcej zyskają posiadacze kart kredytowych, bo rabat dla nich wynosi 40 zł. Ale kto ma w portfelu wyłącznie kartę debetową zapewne nie pogardzi zniżką o 20 zł. Taką promocję przygotował właśnie Bank Zachodni WBK.
Wystarczy w okresie 28.07-29.08.2014 r. zrobić zakupy w serwisie aukcyjnym na dowolną kwotę i zapłacić za nie dowolnym plastikiem wydanym przez BZ WBK. 

W ciągu 5 dni od dokonania transakcji, uczestnik promocji otrzyma na Stronie Kodów Promocyjnych dedykowany kod, którego wykorzystanie umożliwi mu kolejne zakupy w serwisie ze zniżką odpowiadającą rodzajowi posiadanej karty. Trzeba wówczas również zapłacić tą samą kartą.

Kod można wykorzystać maksymalnie do 5.09.2014 r. przy zakupach za min. 50 zł. W czasie promocji na jedną kartę można zyskać jeden kod. Jeśli więc posiadasz kilka kart, dla każdej możesz uzyskać odrębny kod.

Szczegóły promocji dostępne w regulaminie. Łączna pula nagród przewidzianych w promocji to milion złotych. 

To kolejna promocja BZ WBK w ostatnim czasie. Klienci banku mogą aktualnie jeździć darmową komunikacją miejską

Jeśli chcesz korzystać z promocji BZ WBK, a nie jesteś jeszcze klientem tego banku, możesz złożyć wniosek o konto lub wniosek o kartę kredytową. Robiąc to za pośrednictwem powyższych linków, wnioskujesz bezpośrednio do banku, ale w ten sposób autor niniejszego wpisu może zyskać z tytułu polecenia.

Jeśli często robisz zakupy na Allegro, może zainteresować Cię stały, 3-procentowy moneyback od BNP Paribas.


**** RATING OFERTY - przeczytaj więcej na temat ratingu

AKTUALIZACJA. Skorzystałem z promocji. Kod zniżkowy dostałem po czterech dniach. I za zakup, który pierwotnie miał kosztować 67 zł, zapłaciłem jedynie 27 zł. Taką promocją warto się zatem cieszyć. Więc jeśli posiadasz kartę BZ WBK, a w najbliższym czasie nie planowałeś zakupów na Allegro, może popytaj w rodzinie, wśród znajomych. Nie warto by przysługująca Ci nagroda przepadła. A zyskiem możecie się przecież podzielić ;)

1 komentarz:

  1. Zawsze coś, 2 duszki czyli średnio 2 godziny pracy, jak nie 4 za darmo...

    OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 700 zł za Konto Santander (krótsza karencja!)

Nowa edycja przynosi dwie zmiany na lepsze.  To wyższa premia pieniężna oraz skrócony okres wykluczenia dla byłych posiadaczy konta w Santan...