Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Empik.com: 20 zł na kolejne zakupy dla płacących z PayPal

720 zł od mBanku650 zł od VeloBanku ⭐ 600 zł od: Millennium i BNP Paribas ⭐ 500 zł od: ING i Santandera900 zł od Citi

22.05.2017

Empik.com: 20 zł na kolejne zakupy dla płacących z PayPal

Jeśli zamierzasz zrobić zakupy w internetowym sklepie Empiku rozważ płatność za pomocą usługi PayPal.

Empik.com rabat 20 zł na kolejne zakupy dla płacących z PayPal
Teraz taka płatność się opłaca bo można uzyskać kartę prezentową o wartości 20 zł do wykorzystania podczas kolejnych zakupów. Z promocji skorzystać mogą jednak wyłącznie osoby, które na Empik.com po raz pierwszy zapłacą PayPalem.

Jeśli ta promocja już Ci coś przypomina to nie jesteś w błędzie - podobna propozycja była już dostępna w grudniu ub.r. (wtedy jednak trzeba było wydać min. 100 zł - ofertę opisywałem tutaj).

Aby wziąć udział w promocji i zdobyć kartę prezentową o wartości 20 zł należy:
  • posiadać zarejestrowane konto w sklepie Empik.com 
  • posiadać lub dopiero założyć konto PayPal 
  • w okresie promocji (15.05.-10.06.2017 r. ) zrobić zakupy na Empik.com na kwotę min. 70 zł i po raz pierwszy zapłacić za pomocą PayPal

Nagroda zostanie przekazana w ciągu 3 dni roboczych od momentu odebrania zakupionych towarów. Środki przyznane w ramach karty prezentowej wykorzystać będzie można przez rok.

Pula nagród w promocji została ograniczona do 5 000 sztuk (w przypadku ich wcześniejszego wyczerpania na stronie Empiku ma się pojawić stosowna informacja).


💡 W chwili obecnej to niejedyna promocja, w której zdobyć można ekstra środki do wykorzystania podczas zakupów w internetowym sklepie Empiku. 10 zł czeka na klientów ING Banku Śląskiego (za jedną płatność telefonem), a w programie poleceń Banku Millennium jedną z nagród dla polecającego, jak i polecanego jest bon o wartości 80 zł.

Bądź na bieżąco z promocjami. Zapisz się na bezpłatny newsletter:
Adres e-mail
Przydatne dokumenty:

1 komentarz:

  1. Najlepsze zakupy w Empiku to zakupy darmowe. Ogólnie drogo więc kupuję tylko z kartami prezentowymi nie wydając nic swojego.

    OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Hit powraca: rekordowe 500 zł premii za konto w ING Banku Śląskim

Promocja konta w ING z historycznie rekordową premią ponownie jest dostępna. Jest to więc okazja dla tych, którzy zapomnieli, zastanawiali s...