Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Voucher 300 lub 500 zł do wykorzystania na Answear.com w prezencie do darmowej karty Citi Simplicity

800 zł od Santandera610 zł od BNP Paribas600 zł od Millennium7% + 300 zł od Pekao1200 zł za kartę Citi

5.05.2017

Voucher 300 lub 500 zł do wykorzystania na Answear.com w prezencie do darmowej karty Citi Simplicity

W najnowszej promocji Citibanku zyskać można nagrodę w postaci vouchera do wykorzystania w jednym z popularniejszych e-sklepów odzieżowych.

Voucher 300 lub 500 zł na Answer.com od Citibanku
Do wzięcia jest voucher o wartości 300 lub 500 zł. O tym który z nich trafi do Ciebie decydujesz samodzielnie spełniając wybrane przez siebie warunki.

Dla kogo promocja? Uczestnikiem promocji mogą być osoby, które ukończyły co najmniej 21. rok życia oraz od 1.01.2015 roku nie posiadały głównej karty kredytowej w Citibanku.

Zasady promocji. Aby skorzystać z akcji "Zostań posiadaczem Karty Kredytowej Citibank i zdobądź voucher do ANSWEAR.com":
 • gdy zadzwoni konsultant banku złóż wniosek o kartę 
 • dostarcz do banku dokument potwierdzający zadeklarowane dochody (dokument ten będzie można przekazać kurierowi, który przyjedzie z umową do podpisania) 
 • zawrzyj umowę i aktywuj otrzymaną kartę 
 • do końca drugiego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu zawarcia umowy o kartę (data zostanie wpisana w umowie odesłanej przez bank) co najmniej jeden raz zaloguj się do bankowości internetowej albo aplikacji mobilnej Citibanku

Kolejne warunki do spełnienia są już zróżnicowane i zależą od tego, którą z nagród zechcesz otrzymać.

Voucher o wartości 300 zł do wykorzystania na Answear.com otrzymasz, gdy do końca drugiego miesiąca kalendarzowego po miesiącu zawarcia umowy o kartę wykonasz płatności kartą na sumę co najmniej 500 zł. Płatności te można wykonać w dowolnych punktach handlowo-usługowych, jak i w Internecie (z podaniem danych z karty). Do transakcji tych nie będą zaliczały się wypłaty gotówki w bankomacie, ani przelewy z karty kredytowej.

Z kolei voucher o wartości 500 zł do wykorzystania na Answear.com trafi do każdego uczestnika promocji, który do końca pierwszego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu zawarcia umowy o kartę:
"– złoży dyspozycję dokonania przelewu w ramach limitu Karty Kredytowej na kwotę, co najmniej 500 zł (a przelew taki nie będzie stanowił przelewu na opłacenie rachunków, [...]), rozkładanego na raty w ramach Planu spłat ratalnych „Komfort” lub 
– zawrze Porozumienie w zakresie Dodatkowego Limitu Kredytu do Umowy o Kartę Kredytową Citibank na kwotę, co najmniej 1000 zł, udzielanego w formie jednorazowego i nieodnawialnego przelewu rozkładanego na raty w Planie spłat ratalnych „Komfort” lub 
– dokona Kartą, kartą dodatkową wydaną do Karty lub nośnikiem zbliżeniowym transakcji na kwotę, co najmniej 500 zł i złoży dyspozycję rozłożenia tej kwoty na raty w ramach Planu spłat ratalnych „Komfort”"
Wybierając wariant vouchera o wyższej wartości pod uwagę musisz wziąć koszty związane z uruchomieniem systemu ratalnego. Prowizja za jego uruchomienie wynieść może 20% (liczone od kwoty uruchamianego systemu, ale konsultanci infolinii Citibanku informują o możliwości negocjacji i koszcie w praktyce wynoszącym około 10%). Oprócz prowizji trzeba też pamiętać o comiesięcznej opłacie doliczanej do raty kapitałowej (szczegóły w tabeli obok).

Wydanie nagrody


Voucher ma zostać przekazany w formie elektronicznej wiadomością przesyłaną za pośrednictwem poczty wewnętrznej w bankowości internetowej Citibanku. Ma to nastąpić do końca trzeciego miesiąca następującego po miesiącu zawarcia umowy o kartę. W przypadku vouchera o wartości 500 zł do momentu wydania nagrody należy posiadać aktywny plan spłat ratalnych "Komfort".

Voucher ma być ważny do 31.12.2017 r. (nie ma konieczności jego jednorazowego wykorzystywania). Uczestnik promocji zdobyć może tylko jeden voucher. Zgodnie z informacjami zawartymi w regulaminie nagroda w promocji wolna jest od podatku dochodowego.

Kto może wnioskować o kartę w Citibanku? 


Wobec osób wnioskujących o kartę kredytową Citibank stawia wymóg spełnienia poniższych kryteriów:
"wiek - minimum 21 lat, dochód netto - minimum 1200 zł, zatrudnienie w obecnej firmie min. 3 m-ce; dla osób prowadzących firmę - min. wiek 25 lat, działalność gospodarcza min. 2 lata" 
Akceptowanymi przez bank źródłami dochodu są również: umowy cywilno-prawne, emerytury, renty, dochody z tytułu najmu nieruchomości oraz udziały w spółkach z o.o. i akcyjnych. W każdym przypadku obowiązują jednak wspomniane wyżej kryteria wiekowe oraz minimalnego wymaganego dochodu.

 Złóż wniosek o kartę i zdobądź voucher do Answear.com 

Karta kredytowa w Citibanku - którą wybrać? 


Regulamin promocji nie precyzuje o jaką kartę kredytową należy zawnioskować więc wybór należy do każdego klienta. W ofercie Citibanku kart kredytowych jest jednak sporo. I choć niektóre z nich wiążą się np. z punktowymi programami lojalnościowymi, to ze względu na opłaty osobiście dłużej bym się nad nimi nie pochylał. Najlepszą opcją bezdyskusyjnie jest karta Citi Simplicity. To bezwarunkowo darmowa karta kredytowa, za którą bank nie pobiera opłat: ani za wydanie, ani za posiadanie. Jeśli więc wykorzystane z karty środki będziesz spłacać terminowo (w okresie bezodsetkowym) to nie zapłacisz odsetek, ani nie poniesiesz żadnych innych kosztów.

Jeśli dotąd nie było Ci dane korzystać z karty kredytowej, koniecznie przeczytaj poradnik: Karta kredytowa - 12 kluczowych zasad, które musisz znać.

 Złóż wniosek o kartę i zdobądź voucher do Answear.com 


To już kolejna promocja Citibanku. Wśród obecnie dostępnych na identycznych zasadach zdobyć można voucher 300 lub 500 zł do wykorzystania na Allegro.

Nie przegap najlepszych promocji. na Twitterze i polub na Facebooku:


Przydatne dokumenty:

16 komentarzy:

 1. To chyba jedyny bank, który sukcesywnie odmawia mi karty. Nie spełniam ich wymogów kryterium dochodowego... Ich strata! Puszczę te kasę przez kilka innych banków i wyjdzie na to samo...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jeśli miałeś lub masz kredyty we wszystkich bankach to może właśnie dlatego odmawia. U mnie w rodzince wszystkie 4 osoby karty wyrabiały bez przeszkód.

   Usuń
 2. Przepraszam za pytanie bo być może głupie ale jestem początkująca. Czy ta promocja z Answear łączy się z promocją z voucherem na Allegro?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Skorzystać można wyłącznie z jednej promocji. W opisie każdej promocji znajduje się link do właściwego formularza zgłoszeniowego - po nim bank wie którą nagrodą klient jest zainteresowany.

   Usuń
 3. Widzę, że promocję na karty kredytowe, jeszcze trzymają poziom. Szkoda, że nie rozdają tak kasy na promocjach z debetowymi, heh. Warto skorzystać, sam to wezmę - spory voucher w końcu

  OdpowiedzUsuń
 4. Rozumiem że z promocji wykluczyć może tylko posiadanie karty kredytowej po 1.1.2015? A wszystko inne, nawet posiadanie konta osobistego nie jest przeszkodą? Pytam bo założyłam nie dawno Priority.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Możesz brać udział. Ważne tylko by nie mieć karty kredytowej.

   Usuń
 5. Kiedy można spodziewać się jakiegoś kontaktu? Wysłałem zgłoszenie w piątek. Do dziś cisza.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Powiem ci tak. U mnie w rodzinie w promocjach Citi złożyliśmy już 4 wnioski. Dzwonili różnie. Od tego samego dnia w którym było wysłane zgłoszenie po ponad tydzień. Od czego to zależy nie mam zielonego pojęcia.

   Usuń
  2. Formularz wysłałam w niedzielę a dziś do mnie zadzwonili. Decyzja pozytywna i czekam na kuriera.

   Usuń
  3. A gdzie można znaleźć później te kody bo ja czekam na voucher, a citi po zalogowaniu nie widzę czegoś takiego jak wiadomości... może ktoś coś podpowiedzieć?

   Usuń
  4. Po zalogowaniu widoczne są "Moje finanse", "Ustawienia", "Przelewy", "Sklep" i "Kontakt". To ta ostatnia z tych opcji.

   Usuń
 6. Miałem w 2015 roku kartę z CitiBanku, w tym roku potrzebuję wyrobić kartę kredytową na 1-2 miesiące (na wakacje, wynajem samochodu itp.).
  Domyślam się że w 2018 będę mógł skorzystać nowych promocji dlatego nie chce zakładać tutaj karty. Jaką inną kartę polecacie? Zależy mi na niskich kosztach.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. http://bankobranie.blogspot.com/2017/04/karta-mastercard-travel-voucher-250-zl-na-fru-pl-plus-moneyback.html

   Usuń
 7. Po podpisaniu umowy ile czekaliście na kartę?

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Nie 700, a 800 zł za Konto Santander. Specjalnie dla Czytelników bloga Bankobranie!

Oto aktualna odsłona popularnej i sprawdzonej promocji konta w Santanderze. Wraz z nią świetna wiadomość.  Standardowo do wzięcia czekałyby ...