Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Promocja konta w Eurobanku: zwrot dla abonentów nc+

750 zł od mBanku1200 zł za kartę Citi700 zł od Santandera620 zł od BNP Paribas600 zł od Millennium

8.05.2017

Promocja konta w Eurobanku: zwrot dla abonentów nc+

Wystartowała kolejna promocja dla abonentów nc+. 

Promocja nc+ z kontem w Eurobanku
Zakładając konto w Eurobanku i opłacając z niego faktury za telewizję zdobywać można comiesięczny zwrot w wysokości 20 zł. Warunki nie są wyśrubowane, a do wzięcia jest nawet 240 zł.

Dla kogo promocja? Uczestnikiem akcji może być osoba, która w ciągu 12 miesięcy przed dniem przystąpienia do promocji nie była posiadaczem lub współposiadaczem konta osobistego w Eurobanku.

Aby móc skorzystać z promocji należy w najbliższym czasie wybrać ofertę nc+ lub posiadać już zawartą z ITI Neovision umowę o usługi telewizji cyfrowej nc+.

Zasady promocji. Aby skorzystać z oferty "nc+ z Kontem" i załapać się na zwroty należy:
 • do 31.12.2017 r. wypełnić formularz zgłoszeniowy (podając m.in. część swego numeru abonenta nc+)  i w kolejnym kroku złożyć wniosek o konto w Eurobanku 
 • do 15.01.2018 r. zawrzeć umowę o konto (powyższy termin dotyczy wniosków składanych online; w przypadku przystępowania do promocji w placówkach banku umowę zawrzeć należy do 31.12.2017 r.)

Dalej pozostanie już spełniać warunki uprawniające do otrzymywania zwrotów. A wymogi do otrzymania zwrotu za dany miesiąc są takie:
 • wykonanie min. trzech płatności kartą wydaną do konta na łączną kwotę co najmniej 50 zł (liczy się data dokonania transakcji, a nie jej zaksięgowania) 
 • opłacenie z konta otwartego w promocji należności za abonament nc+

Warunkiem uzyskania zwrotów jest posiadanie karty płatniczej wydanej do konta. Pierwszy ze zwrotów zostanie wypłacony w przypadku spełnienia warunków uzyskania zwrotu najpóźniej w ciągu dwóch miesięcy kalendarzowych następujących po zawarciu umowy o konto. Wypłata zwrotu ma następować do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków. Nagrody będą wypłacane przez 12 kolejnych miesięcy, co daje możliwość uzyskania 240 zł.

Konto w Eurobanku - prześwietlenie oferty


Zwroty za opłacanie faktur z konta w Eurobanku nie są jedyną korzyścią dla uczestników promocji. Bank dodatkowo zwalnia z opłaty za prowadzenie konta (przez 24 miesiące od zawarcia umowy), a także zwraca opłatę miesięczną za kartę (również przez okres 24 miesięcy). Warunkami umożliwiającymi zwolnienie z opłaty za konto i zwrot opłaty za kartę jest wykonywanie płatności kartą (co najmniej trzech na łączną kwotę min. 50 zł) oraz opłacanie faktury za nc+ w każdym miesiącu.

Powyższe warunki obowiązują bez względu na rodzaj wybranego konta (a uczestnik promocji założyć może konto w pakiecie Active lub Prestige). Zarówno przy jednym, jak i przy drugim koncie przelewy złotowe Elixir zlecane w bankowości internetowej i mobilnej są darmowe, podobnie jak wypłaty z dowolnych bankomatów w Polsce.

Otwierając konto w Eurobanku skorzystać można również z 5-procentowego moneybacku w ramach promocji "Rodzina i Przyjaciele". Zwroty naliczane są za płatności kartą w wybranych miejscach związanych z szeroko rozumianą rozrywką, podróżami, sportem i turystyką. Miesięcznie z tytułu zwrotów za płatności kartą uzyskać można do 60 zł (co w skali roku dać może nawet 720 zł). Więcej na temat tej propozycji pisałem w przeglądzie kont i kart kredytowych owocujących moneybackiem.

Za podrzucenie informacji o promocji dziękuję Czytelnikom: Marcinowi i Dawidowi. Jeśli i Ty znasz jakąś promocję bankową, a nie została ona jeszcze prześwietlona na blogu Bankobranie, napisz za pomocą formularza kontaktowego dostępnego w zakładce Kontakt (wystarczy krótka notka lub link do strony promocji).

Bądź na bieżąco z promocjami. na Twitterze i polub na Facebooku:


Przydatne dokumenty:

35 komentarzy:

 1. Czy mozna łaczyć promocje "nc+ z kontem" i "rodzina i przyjaciele" ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wystarczy przeczytać artykuł do końca albo kliknąć na stronę promocji z formularzem zgłoszeniowym i wszystkiego się dowiesz.

   Usuń
 2. Czyli w lipcu skoncze identyczna promocje w Bzwbk i przenosze platność nc+do eurobanku 😀

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mam tak samo. Już zapisane w kalendarzu. Szkoda tylko że tu jest dodatkowy wymóg z tym płaceniem karta. No ale będzie trzeba pamiętać.

   Usuń
 3. Kto dzisiaj ogląda telewizję gdy co kilka dni można dostać darmowy bilet do kina za użycie smartka do przelewów, wypłat, etc.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja oglądam i miliony innych ludzi bo w kinie nie puszczają tego co w tv i musisz wychodzić z domu.

   Usuń
  2. Ludzie oglądają. NC+ ma ponad 2 mln abonentów

   Usuń
 4. Mnie tv nie interesuje. Interesuje mnie Eurobank, a raczej ich niezły moneyback. Poczekam, może jeszcze coś wypuszczą.

  OdpowiedzUsuń
 5. A już miałem otwierać...
  ale opłata za karte 4,9zl (chyba ze transakcje na 400zl). Opłata za konto 9zł (chyba że przelew na 1500 tyt. wynagrodzenia)... a w Prestige jeszcze wieksze oplaty i wymogi.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W powyższej promocji są 2-letnie zwolnienia z opłat za konto i zwroty opłaty za kartę na prostszych zasadach niż standardowe wydawanie aż 400 zł.

   Usuń
 6. A czy w nc+ można zawrzeć umowę na telewizję na 12 miesięcy w pakiecie za 20 zł ? Bo nie mogę tego odszukać na ich stronie. Wtedy telewizja bylaby za darmoszke :-)))

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mają pakiet Start+ za 19,90 zł miesięcznie. 71 kanałów. Ale umowa na 2 lata.

   Usuń
  2. Potwierdzam. Rodzice mają i opłacają z BZ WBK. Telewizję mają za darmo a właściwie to bank do niej im dopłaca 0,10 zł.

   Usuń
 7. Czy jeśli umowa na telewizję jest na przykładową Annę Kowalską, a właścicielem konta bedzie Jan Kowalski to również można liczyć na taki zwrot?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Raczej właściciel konta = abonent. Podać trzeba dane i numer abonencki a później złożyć wniosek.

   Usuń
  2. W BZWBK tak mam i odbieram zwrot co miesiąc. Umowa na męża opłata z konta żony i działa.

   Usuń
  3. Też własnie się tak zastanawiam bo za kilka miesięcy będzie i mnie to dotyczyć. W BZ WBK nie pamiętam czy była rejestracja i podawanie numeru abonenta. Tu w Eurobanku mogą to sprawdzać skoro dane trzeba podać.

   Usuń
  4. W nc można zrobić bezpłatną cesje wydrukowac i zlozyc wniosek w punkcie nc lub pocztą, nic się nie traci.

   Usuń
 8. warto dodać że konto można założyć przelewem co też jest na plus.

  OdpowiedzUsuń
 9. Mam 2 umowy z nc+ i zastanawiam się czy przy drugiej umowie mógłbym skorzystać teraz z oferty eurobanku, nr klienta jest jeden ale 2 różne nr umowy, a właśnie te trzeba podać we wniosku, co myślicie o tym?

  OdpowiedzUsuń
 10. Witam, jeżeli umowa o telewizje nc+ jest podpisana na mojego ojca to czy otwierając konto w eurobanku będę mógł sobie to przypisać czy jedynie mój ojciec może z tej promocji skorzystać ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Lepiej niech ojciec założy konto będziesz pewny że będą zwroty.

   Usuń
 11. Hm, w warunkach promocji jest założenie konta Active lub Prostige, gdzie z kolei w warunkach prowadzenia tych kont za darmo są wpływy 1500 i kwoty transakcji kartami na 400 (Active). Wychodzi więc na to, że podane wyżej warunki nie obejmują wszystkiego...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Standarodowo tak ale w promocji jest zwolnienie z opłat

   Usuń
 12. W sumie mam jedną wątpliwość… Czy jak założyłem konto w maju (fakturka opłacona już z innego konta), to do końca miesiąca muszę dokonać przelewu do NC+, czy mogę opłacić dopiero czerwcową fakturę?
  Z góry dzięki za odpowiedź
  Pozdrawiam
  ziutek

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dopiero czerwcową fakturę, pytałem na infolinii banku.

   Usuń
 13. Jedna rzecz mnie zastanawia.
  Obecnie otrzymują zwrot 20zł za opłacanie nc+ z BZWBK (do grudnia 2017r.)
  Jeżeli rozbiję rachunek za dwie części i połowę zapłacę z BZWBK, połowę z Eurobanku to dostanę łącznie 40zł?
  Nigdzie w regulaminie nie jest napisane, żeby opłacać CAŁOŚĆ faktury, aby otrzymać zwrot...
  Jak myślicie?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tu nie ma co myśleć. Po prostu tak jest że możesz sobie przelewać ile chcesz bo bank nie wie jakiej wysokości masz fakturę. Śmiało można dzielić.

   Usuń
 14. a mnie zastanawia czemu bank naliczył opłatę 4,90zł za posiadanie karty skoro przez 24 miesiące opłata miała być zniesiona ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. "Warunkami umożliwiającymi zwolnienie z opłaty za konto i zwrot opłaty za kartę jest wykonywanie płatności kartą (co najmniej trzech na łączną kwotę min. 50 zł) oraz opłacanie faktury za nc+ w każdym miesiącu" - cytuję z opisu. Więc:
   Opłata za konto nie jest pobierana.
   Opłata za kartę jest pobierana ale zwracana.

   Usuń
  2. Kiedy jest pobierana ta opłata za 'posiadanie' karty? Na początku czy na końcu miesiąca?

   Usuń
  3. Po co najpierw pobierać opłatę i potem ją zwracać? Nudzi im się?

   Usuń
 15. Probowal ktos w tej promocji placic za oplaty abonenta mieszkajacego pod tym samym adresem? Imie inne tylko ;) Pytam, bo troche czasu minelo jak promocja wystartowala i moze ktosz zaryzykowal

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 700 zł za Konto Santander (krótsza karencja!)

Nowa edycja przynosi dwie zmiany na lepsze.  To wyższa premia pieniężna oraz skrócony okres wykluczenia dla byłych posiadaczy konta w Santan...