Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Klub korzyści dla klientów Toyota Banku - zdobądź gwarantowane 50 zł i wygraj jedną z nagród

720 zł od mBanku700 zł od Citi600 zł od Millennium ⭐ 500 zł od: ING, Santandera i Aliora

17.05.2017

Klub korzyści dla klientów Toyota Banku - zdobądź gwarantowane 50 zł i wygraj jedną z nagród

Wystartował program lojalnościowy z konkursem dla osób posiadających konto osobiste w Toyota Banku.

Klub Korzyści dla klientów Toyota Banku
W promocji bank punktuje różnego rodzaju aktywności. Za uzbieranie 1000 punktów przysługuje gwarantowany bonus w wysokości 50 zł. Dodatkowo w konkursie do zdobycia są też nagrody - o tym o którą możesz zawalczyć zadecyduje liczba zgromadzonych punktów. A do zdobycia są: tablety Samsung Galaxy Tab A 7.0, smartwatche Polar, telefony Samsung Galaxy S8 oraz vouchery do wykorzystania na wycieczkę o wartości 10 000 zł.

Dla kogo promocja? Członkami Klubu Korzyści mogą stać się wyłącznie klienci Toyota Banku, którzy posiadają zgodę na przesyłanie informacji handlowych i przetwarzanie danych w celu marketingu banku  oraz mają aktywne Konto Jedyne założone w jednej z wcześniejszych promocji współorganizowanych przez bank oraz Agorę. A są to poniższe promocje:
"i. Akcja promocyjna „Lokata Toyota Bank z premią” URL: lokata35.zpremia.pl; 
ii. Akcja promocyjna „SUPER DUET” URL: lokata325.zpremia.pl; 
iii. Akcja promocyjna „SUPER DUET edycja 2” URL: lokata6m.zpremia.pl; 
iv. Akcja promocyjna „SUPER DUET edycja 3” URL: lokata.zpremia.pl; 
v. Akcja promocyjna „Bądź aktywny – załóż nowy depozyt” URL: aktywni.zpremia.pl; 
vi. Promocja „Tankuj korzyści z Toyota Bank” URL: tankujkorzysci.zpremia.pl 
vii. Promocja „Lokata 130 dni z premią” URL: lokata130dni.zpremia.pl 
viii. Akcja promocyjna „Aktywni zyskują” URL: aktywnizyskuja.zpremia.pl 
ix. Akcja promocyjna „Zarabiaj z duetem korzyści” URL: duetlokat1.zpremia.pl, 
x. Akcja promocyjna „Duet lokat z Premią dodatkową od Groupon" URL: duetlokat1groupon.zpremia.pl/" (pisownia oryginalna)

Wszystkie z powyższych promocji są już niedostępne, ale jeśli chcesz stać się klientem Toyota Banku i korzystać z Klubu Korzyści to w regulaminie można znaleźć zapis napawający optymizmem oraz sugerujący, że mogą pojawić się kolejne promocje. Udział w akcji "Klub Korzyści" będą mogli bowiem też brać:
"Klienci Banku, którzy założą i utrzymają aktywne Konto Jedyne w Banku w ramach akcji promocyjnych organizowanych w Okresie Akcji wspólnie przez Organizatora i Bank niewymienionych, powyżej, ale wyraźnie oznaczonych, jako uprawniających do wzięcia udziału w Akcji"

Zasady Klubu Korzyści w Toyota Banku


Jeśli spełniasz powyższe warunki udziału w akcji to:
 • znajdź mail z linkiem umożliwiającym rejestrację (linku nie podaję gdyż każdy otrzymuje zindywidualizowany link) - jeśli wiadomości nie ma wśród odebranych sprawdź też foldery typu "spam", "wiadomości-śmieci", "inne", "zakupy" czy "oferty"
 • zarejestruj się na stronie promocji

Od tego momentu będzie już możliwe zbieranie punktów.

Rejestracja ma być możliwa do 31.12.2017 r., ale warto to zrobić czym prędzej. Jeżeli w Klubie Korzyści zarejestrujesz się do 14.06.2017 t. to otrzymasz dodatkowe 300 punktów powitanych (warto je wziąć bo to będzie już prawie 1/3 drogi do gwarantowanego bonusu w wysokości 50 zł). 

Te punkty będą widoczne w panelu na stronie promocji od razu po rejestracji. Wszystkie inne punkty (naliczane za różnego rodzaju aktywności) dopisywane mają być do 15. dnia kalendarzowego miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków ich uzyskania. Liczba zgromadzonych punktów w programie przekładać się będzie na status uczestnictwa w Klubie Korzyści. I tak uzyskać można kolejne szczeble: "Silver", "Gold", "Platinum" lub "Diamond" (o przywileju za tym idącym nieco niżej - przy opisie warunków konkursu).

Premia gwarantowana


50 zł otrzymasz jeśli najpóźniej na dzień 15.02.2018 r. uzyskasz status Silver (a więc zgromadzisz co najmniej 1 000 punktów; w praktyce więc aktywnościami za które będą przyznawane punkty wykazać trzeba się najpóźniej do 31.01.2018 r.). Wówczas do 16.03.2018 r. organizator promocji powiadomi Cię mailowo o przyznaniu premii. Będziesz mieć wtedy czas do 23.03. by zalogować się na stronie promocji i uzupełnić dane niezbędne do wypłaty premii (podać będzie należało m.in. numer rachunku Konta Jedynego posiadanego w Toyota Banku). Wypłata nagrody ma nastąpić najpóźniej do 31.03.2018 r. (i co najmniej do momentu tej wypłaty należy posiadać aktywne Konto Jedyne i punktowane produkty otwarte w trakcie trwania akcji).

Konkurs z nagrodami


W Klubie Korzyści można też wygrać nagrody. Konkurs ma być dostępny od 15.02. do 4.03.2018 r. Zadania konkursowe, jak i nagrody do zdobycia będą uzależnione od liczby zgromadzonych przez Ciebie punktów (a więc i od statusu w Klubie Korzyści).

▶ W przypadku uczestników o statusie Silver (od 1000 do 1999 punktów) zaproponować będzie należało hasło promujące "Moje korzystanie z Konta Jedynego".

Nagrodami dla 25 uczestników o tym statusie są tablety Samsung Galaxy Tab A 7.0 (o wartości 550 zł brutto każdy).

▶ W przypadku uczestników o statusie Gold (od 2000 do 2999 punktów) zaproponować będzie należało hasło promujące "Jak oszczędzam z Toyota Bank".

Nagrodami dla 10 uczestników o tym statusie są smartwatche Polar V800 HR o wartości 1 800 zł brutto każdy.

▶ W przypadku uczestników o statusie Platinum (od 3000 do 3499 punktów) zaproponować będzie należało zdjęcie lub hasło promujące "Za co najbardziej lubię Toyota Bank".

Nagrody dla 10 uczestników o tym statusie są telefony Samsung Galaxy S8 o wartości 3 500 zł brutto każdy.

▶ W przypadku uczestników o statusie Diamond (min. 3 500 punktów) zaproponować będzie należało zdjęcie lub hasło promujące "Moje tankowanie korzyści z Toyota Bank".

Nagrodami przewidzianymi dla 5 uczestników o tym statusie są vouchery na wakacje o wartości 10 000 zł brutto każdy.


Uczestnik promocji może zdobyć wyłącznie jedną z powyższych nagród. W przypadku nagród dla uczestników o statusie Gold, Platinum oraz Diamond organizator promocji przewidział też nagrody dodatkowe będące równowartością należnego podatku od wygranych.

O przyznaniu nagród zadecyduje komisja konkursowa oceniająca zgłoszone prace do 16.03.2018 r. (i do tej daty trzeba też utrzymać Konto Jedyne oraz punktowane produkty otwarte w akcji). Wyniki konkursu mają być ogłoszone do 23.03.2018 r. Jak widać termin ten jest dość odległy. W regulaminie można przy tym znaleźć całkiem ciekawy zapis:
"Z uwagi na dynamicznie zmieniający się rynek urządzeń elektronicznych, mając na uwadze charakter nagród, Organizator zastrzega możliwość zaoferowania nowszej wersji danej nagrody w zastępstwie wskazanej powyżej, jeżeli taka nowsza wersja jest dostępna w chwili wydania nagrody, a Uczestnik wyrazi zgodę na taka nowszą wersję"

Jak zdobywać punkty?


W promocji bank premiuje różnego rodzaju aktywności. Część z nich jest łatwiejsza do realizacji, część trudniejsza. Wydaje się jednak, że zgromadzenie co najmniej 1 000 punktów (by zdobyć gwarantowany bonus 50 zł oraz załapać się na konkurs dla uczestników ze statusem Silver) nie będzie trudne (zwłaszcza gdy już uwzględni się 300 powitalnych punktów). A do wyboru mamy zdobycie:
 • 300 punktów (do zdobycia jednorazowo) - punkty na start 
 • 200 punktów za uruchomienie Lokaty standardowej na 24 & 36 miesięcy lub Lokaty Depozyt Plus na 24 & 36 miesięcy i 600 punktów za jej utrzymanie do 14.02.2018 r. (premia jednorazowa) - możliwość skorzystania tylko do sierpnia 2017 r.; punkty zostaną naliczone wyłącznie za pierwsze trzy lokaty
 • 50 punktów za uruchomienie 1- lub 3-miesięcznej lokaty standardowej i 350 punktów za jej utrzymanie do 14.02.2018 r. (premia jednorazowa) - możliwość skorzystania tylko od września do grudnia 2017 r.; punkty zostaną naliczone wyłącznie za pierwsze trzy lokaty
 • 3000 punktów za uruchomienie kredytu Smart Plan (samochody NOWE) i spłatę pierwszej raty (premia jednorazowa)
 • 3000 punktów za uruchomienie kredytu Smart Plan (samochody UŻYWANE) i spłatę pierwszej raty (premia jednorazowa)
 • 100 punktów za konto młodzieżowe Click (naliczane co miesiąc; szczegóły na temat tego konta znajdziesz tutaj
 • 1 500 punktów za uruchomienie Pożyczki nr 1 (dla klientów ze stażem 6M+; premia jednorazowa)
 • 1 500 punktów za uruchomienie kredytu odnawialnego (dla klientów ze stażem 6M+; premia jednorazowa)
 • 1 500 punktów za uruchomienie karty kredytowej (dla klientów ze stażem 6M+; premia jednorazowa)
 • 100 punktów (co miesiąc) za co najmniej 3 płatności kartą kredytową (tylko dla klientów ze stażem 6M+)
 • 1 500 punktów za uruchomienie usługi Comfort Pay (za każdy z osobna: serwis samochodu na raty, Przedłużona gwarancja na raty, Ubezpieczenie OC/AC na raty; premia wypłacana jednorazowo)
 • 50 punktów (co miesiąc) za uruchomienie i utrzymanie serwisów assistance (za każdy z osobna: moto, medyczny, domowy, concierge) 
 • 100 punktów co miesiąc za uzyskanie moneybacku w wysokości 10% w ramach promocji "Tankuj korzyści do pełna" lub 50 punktów za moneyback mniejszy niż 10% (szczegóły na temat moneybacku znajdziesz tutaj)

Szczegółowy zakres warunków uzyskiwania punktów znajdziesz w tabeli będącej załącznikiem do regulaminu (od strony nr 13).

[Aktualizacja w dn. 27.05.: W związku ze zgłaszanymi przez niektórych problemami przy rejestracji, przedstawiam komunikat od organizatora:
"Szanowni Państwo, 
uprzejmie informujemy, że link rejestracyjny jaki otrzymują Państwo do rejestracji w Klubie Korzyści jest jednokrotnego użytku. 
Przerywanie procesu rejestracji jak i wielokrotne powielanie linku powoduje jego wygaśnięcie. 
W przypadku problemów z rejestracją prosimy o kontakt pod adresem kontakt@bankzpremia.pl" (pisownia oryginalna)]

na Twitterze i polub na FB:

Przydatne dokumenty:

114 komentarzy:

 1. Opisu jeszcze nigdzie nie ma. Bankobranie pisze pierwsze :) Dzięki, bo dostałem zaproszenie godzinę temu i przeraził mnie ten obszerny regulamin.

  OdpowiedzUsuń
 2. Jak najłatwiej i najtaniej zgromadzić 1000 punktów?????? Liczył ktoś???

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Najkorzystniej będzie chyba po połowie listopada założyć 2 lokaty na 3 mies. tak by utrzymały się do 14-go lutego. Będzie 2x50 punktów + 2x350 punktów za utrzymanie. Z punktami na start da to już 1100 pkt co zapewni 50 zł no i szansę na tablet.

   Usuń
  2. Aha, te lokaty po min. 2000 zł.

   Usuń
  3. A nie lepiej założyć 2 lokaty na jeden miesiąc skoro można.Tylko nie wiem co mają na myśli utrzymać do 14.02.2018r(chyba żeby ją odnowić po miesiącu)

   Usuń
  4. Miesięczna to 0,5%. 3-miesięczna 1,5%. No a te miesięczną trzeba by założyć w grudniu i utrzymać do końca marca. To lepiej założyć te 3-miesięczną i trzymać do końca marca, a nie jak pisze Anonimowy17 maja 2017 12:45, że do 14.02.

   "Uczestnik zobowiązany jest utrzymać Produkty Partnera, za które uzyskał Punkty promocyjne (jeżeli ich
   okres trwania jeszcze nie upłynął) oraz posiadać aktywne Konto Jedyne w Banku do dnia wypłaty Premii
   gwarantowanej, tj. co najmniej do dnia 31.03.2018 roku"

   Usuń
  5. W przypadku posiadania dziecka w odpowiednim wieku konto Click też jest fajna opcją

   Usuń
  6. Potwierdzam. Z racji oprocentowania i promocji dla prymusów :)

   Usuń
 3. Trzeba tylko pamiętać że zwolnienie z opłaty za konto jest do końca roku. W 2018 nie będą już zwracać 2,50 miesięcznie.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie 2,50 a 2,49 zł ;) No i jak ktoś korzysta z moneybacku to uniknie opłaty dość łatwo. Oczywiście jak przedłużą moneyback na 2018 r. tak jak to zrobili na ten.

   Usuń
  2. Chodzi o zwolnienie z opłaty za konto, czy kartę?
   Jakie są warunki?

   Usuń
 4. I to w Toyota Banku lubię. Może nie są bankiem idealnym ale przynajmniej starają się o obecnych klientów.

  OdpowiedzUsuń
 5. Na razie to jeszcze nie zwrócili mi opłaty za kwiecień!!!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mają czas na zwrot do 23-go.

   Usuń
  2. A dlaczego do 23,skoro w regulaminie pkt.20 mówi że do 10.Ja otrzymałem dopiero wczoraj

   Usuń
 6. Wszystko fajnie tylko spamiętać to i dopiąć wszystko na ostatni guzik. Dużo tego.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To fakt. 50 zł i kilkadziesiąt nagród a regulamin na 15 stron.

   Usuń
  2. Bo czcionka duża 😉

   Usuń
 7. Dobrze że opisałeś tą promocję bo nie otwierałem jej bo było napisane tak:
  " Zaproszenie do rejestracji w klub.zpr body { margin:0; border:0; padding:0; } td, table, tr { margin:0; padding:0; border-spacing: 0; }"-JAK WIDZĘ NIE POLSKIE ZNAKI TO NIE CZYTAM WIADOMOŚCI.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dokładnie tak, u mnie taki sam tytuł i mail automatycznie wylądował w folderze spam. Wielkie dzięki za opisanie promocji, bo inaczej nie wiem czy ktoś by na nią trafił.

   Usuń
  2. Dobrze śledzić blog. Bo też miałem w spamie. A tak to chętnie przyjmę te 50 zł. Zwłaszcza że roczną lokatę z poprzedniej promocji utrzymam i tak do kwietnia chociaż zakładałem że zerwę po 90 dniach. Przy obecnych oprocentowaniach te 2,3% nagle stało się dobre i bez sensu zrywać.

   Usuń
 8. A jak rozumieć zapis w "Lokata standardowa 1 miesiąc lub 3 miesiące OD WRZEŚNIA 2017:"3. 350 pkt zostanie doliczone na koniec Etapu 1 Akcjido wszystkich założonych i utrzymanych lokat za spełnienie warunków"-Skoro pierwszy Etap to przyznanie 300pkt za rejestrację

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. 1 etap w regulaminie to od 16.05.2017 roku do 14.02.2018 roku

   Usuń
  2. Regulamin wystarczy przeczytać... ale to zbyt trudne dla wielu... "Etap 1
   obejmuje okres od 16.05.201roku do 14.02.2018 roku..."

   Usuń
 9. Mail przyszedł, tyle, że odnośnik do rejestracji nie działa :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. U mnie tak samo. Ja się u nich już nie bawię, raz mi wmówili, że się nie zarejestrowałem przez odnosnik gdy wiem ze to robilem, ale jak udowodnić?

   Usuń
  2. Chyba nikomu nie wysłali takiego co działa. Pozostaje czekać, może się zorientują jak ani jedna osoba nie przystąpi do promocji:)

   Usuń
  3. U mnie żona, ojciec, matka i ja. Wszyscy dostaliśmy i wszystkim działa.

   Usuń
  4. Mój błąd. Na innej przeglądarce działa. Wszystko przebiegło ok.

   Usuń
  5. U mnie logowanie też poszło okey.

   Usuń
  6. @Anonimowy18 maja 2017 16:20, rób print screeny. Nie ma że się ktoś czegoś wyprze.

   Usuń
  7. Mi nie działa na dwóch przeglądarkach, na wiadomość o błędzie na razie nie odpisali, ale może mają za dużo takich wiadomości. W końcu kiedyś to naprawią :)

   Usuń
 10. Miło że dają gotówkę a nie śmieszne nagrody dla lemingów jak Raiffeisen.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W pełni się zgadzam. Wolę 50 zł i konkurs w którym są szanse na jakieś konkretniejsze nagrody niż te żałosne zbieranie punktów w Rajfie i wymianę na jeszcze bardziej żałosne nagrody z wyimaginowanymi cenami.

   Usuń
 11. Mi też odnośnik do rejestracji nie działa,co robić?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W prawym dolnym narożniku strony bank.zpremia.pl jest KONTAKT. napisz im że link ci nie działa.

   Usuń
 12. Przed chwilą nawet dostałam sms z zaproszeniem: Klub Korzysci wystartowal. Zarejestruj sie teraz i zgarnij 300 punktow na start. Sprawdz email z Zaproszeniem.

  OdpowiedzUsuń
 13. Rejestracja poszła ;) Całkiem spoko promocja

  OdpowiedzUsuń
 14. Podobno w następnej edycji będą rozdawać dywaniki do Aygo i Yaris :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Można się śmiać ale welurowe kosztują ok. 150 zł. Więc brałbym ;)

   Usuń
 15. Biorę udział w promocji Tankuj Korzyści. Tu do Klubu Korzyści zapisałem się 17.05. W regulaminie czytam, że pkt będą przyznawane od chwili przystąpienia do programu. Czy w czerwcu za niepełny miesiąc otrzymam pkt ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Będą naliczać od początku czyli zaraz po rejestracji.

   Usuń
 16. Dałbyś złotówa link do tego moneybacku, by nie szukać w przepastnych archiwach :). Trochę tych wpisów już zrobiłeś...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Racja :) Właśnie podlinkowałem w artykule (tak samo jak i informacje o koncie Click).

   Usuń
 17. Wam też nie działa ta strona klub.zpremia.pl ?

  OdpowiedzUsuń
 18. Biorę udział w promocji " Tankuj korzyści do pełna ". Premia już wypłacona. Zajrzałem dziś tutaj i jeszcze nie ma dopisanych pkt z tego tytułu. Wiem, że mają czas do 15 dnia miesiąca, ale wolę sprawdzić :-) dajcie znać jak pojawią pkt w profilu.

  OdpowiedzUsuń
 19. Podbijam powyższe pytanie. Czy ktoś biorący udział w "Tankuj korzyści do pełna "ma w tym konkursie dopisane pkt ?Ja mam cały czas tylko 300 pkt na start.

  OdpowiedzUsuń
 20. -czy lokaty 3 miesieczne mozna załozyc dwie , zeby otrzymac 700 pkt , czy tylko jedna ?
  - czy te lokaty mozna załozyc tylko miedzy wrzesniem a grudniem ,czy juz teraz mozna je załozyc ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Możesz założyć lokat ile chcesz ale punkty będą za max. 3. I dopiero za założone między wrześniem a grudniem.

   Usuń
 21. widze że 300 pkt powitalnych przedłużyli do 30.06??

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wynika z tego że tak bo miało być krócej.

   Usuń
 22. Jak mogę sprawdzić czy zarejestrowałem się wcześniej w klubie korzyści?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Przeszukaj maila. O aktywacji jeśli ją zrobiłeś przyszedł z adresu kontakt@klub.zpremia.pl

   Usuń
 23. 3-go sierpnia dostałem maila:
  Od poniedziałku w Klubie Korzyści TYDZIEŃ TRANSAKCYJNY. Wystarczą jedynie 3 transakcje kartą Toyota Bank na kwotę 20 zł aby zdobyć aż 200 punktów. Punkty możesz otrzymać aż za 9 transakcji, co pozwoli Ci zdobyć nawet 600 punktów! Płać kartą już dziś i zdobądź jeszcze więcej punktów do wymarzonej nagrody. - Sprawdź ofertę... klikam w odnośnik loguję się do klubu i... nie ma nic żadnej oferty! Wie ktoś coś o co chodzi? Domyślnie chyba ten tydzień, ale jak oni liczą tydzień? A tych 9 transakcji to już w ogóle nic nie wiadomo w jakim czasie? Jaja sobie robią!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. @Wojtek6 sierpnia 2017 10:52. Też po zalogowaniu nie widzę na ten temat żadnej informacji. Nie mam doliczonych pkt z programu Tankuj Korzyści do Pełna. Jak u innych to wygląda ?

   Usuń
  2. Tak jak pisze Wojtek. Zero szczegółów :( Ja zrobił 6 transakcji. Zobaczymy. Jak coś to będzie trzeba pisać reklamację.

   Usuń
  3. Po zalogowaniu się do strony Klubu dziś pojawił się baner "Tydzień transakcyjny. Wykonaj 3 transakcje kartą i otrzymaj 200 pkt!". Zatem chodzi o bieżący tydzień.

   Usuń
  4. Tylko, że mail dostałem w zeszłym tygodniu, a baner pojawił się chyba dopiero w tym tygodniu. Przydałby się jakiś regulamin, jeśli w ogóle jest, tylko nie wiem na którym kolanie pisali, albo dopiero wymyślają... Tą "promocję" traktuję na razie w formie żartu...
   Na marginesie... Dzięki tym wszystkim promocjom, zaczynam poznawać banki od podszewki i dopiero teraz zacząłem się bać o deponowane tam pieniądze. W bankach mają taki bałagan, że trudno opisać! Łatwo tam wpłacić pieniądze i pewnie wziąć kredyt, ale jak już coś poza tym, to tylko infolinie, listy, kolejki itd. Właśnie z żoną przenosimy się do CA z Inteligo i BGŻ. W Inteligo uparli się, że nie takie podpisy fakt kilkanaście lat temu, to mogą się różnić, ale konto wyczyszczone to co tu wnikać czy pierwsze imię, czy nazwisko... Natomiast w BGŻ niedawno założyłem okazuje się, że wogóle podpisu nie ma... nie wiem... kurier nie przekazał, nie zeskanowali, czy coś jeszcze innego... Może mam pecha, ale dwa banki w jednym czasie i takie przygody to chyba przesada...

   Usuń
  5. Zależy jak się trafi. Ale faktycznie są banki które mają wszystko lepiej poukładane, ale i takie z panującym chaosem na maksa. Przytoczony BGŻ BNP to najlepszy przykład. System nalicza opłaty, ale źle sumuje moneyback. Na reklamacje muszą odpowiadać później, księgować zwroty opłat i moneyback. I tak się zastanawiam co im się bardziej opłaca? Zatrudnić lepszych programistów co by skonfigurowali lepiej systemy czy jednak poświęcać pracowników do odpowiadania na reklamacje i dodatkowych księgowań? No i reputacja. Czy na niej takiemu bankowi nie zależy?? W końcu po to robi promocje by przyciągać klientów. Ale potem robi o wiele więcej by ich zniechęcić. Więc nie może być zdziwko że jak promocja się skończy to będą się ewakuować.

   Usuń
 24. czy dobrze rozumiem
  -lokatą 3 miesięczną nalezy załozyc do 15 ,12,2017 aby dostac 50 pkt za otwarcie i 350 pkt za jej utrzymanie ?
  bo do 15,02 ma ona sie zakonczyc ta lokata .?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Założyć można do końca grudnia. A czemu utrzymać do 15. lutego?

   Usuń
  2. Do 16. marca chyba

   Usuń
  3. Dlaczego założyć 15.12.2017 ,a nie we wrześniu na 1M lub na 3M skoro w regulaminie pisze żeby utrzymać je do 14.02.2018r jeżeli ich okres trwania jeszcze nie upłynął(pkt6 podpunkt 3)

   Usuń
 25. Widzę że teraz dodają 20% więcej punktów za lokaty.

  OdpowiedzUsuń
 26. Nastał wrzesień a nadal brak aktualizacji produktów w Klubie.
  Wiszą lokaty długoterminowe, które mozna było zakładać do 31 sierpnia, a brak tych "od wrześniowych" na 1 lub 3 m-ce

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ale gdzie by one miały być? Bo zakładasz w systemie transakcyjnym i tyle.

   Usuń
  2. Na str Klubu Korzyści jest przecież lista produktów wraz z info ile można za nie otrzymać pkt. (co prawda lok otwieramy w banku ale)
   skoro ich tu jeszcze nie ma, to czy aby na pewno pkt za lok 1 lub 3 m zostaną naliczone
   żeby się później nie okazało, że lok "od września do grudnia" można było zakładać od 15 września a nie 1 ;)

   Usuń
  3. Też tak uważam że się powinno się dać założyć przez Klub Korzyści.Skoro są te inne Lokaty możliwe do założenia

   Usuń
  4. Najważniejsze że lokaty są w regulaminie i to się liczy.

   Usuń
  5. Próbowałam wysłać przez formularz kontaktowy Klubu Korzyści BankzPremią wiadomość z zapytaniem czemu nie aktualizują tej listy, ale mi chyba jej nie puściło (brak potwierdzenia wysłania na maila) może komuś z Was uda się do nich dotrzeć.

   Usuń
 27. lokaty juz są na 1 i 3 miesiące za 400 pkt

  OdpowiedzUsuń
 28. troche nie rozumiem regulaminu
  - lokate utrzymac do 14,02?
  jezeli załoze we wrzesniu to musze ją utrzywywac do 14,02 czy jak mi sie skonczy w grudniu to tez załapie sie na 350 pkt ?

  OdpowiedzUsuń
 29. ktoś wie jak odebrać 50 zł jak juz mam 1000 pkt ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Z powyższego tekstu:
   "50 zł otrzymasz jeśli najpóźniej na dzień 15.02.2018 r. uzyskasz status Silver (a więc zgromadzisz co najmniej 1 000 punktów; w praktyce więc aktywnościami za które będą przyznawane punkty wykazać trzeba się najpóźniej do 31.01.2018 r.). Wówczas do 16.03.2018 r. organizator promocji powiadomi Cię mailowo o przyznaniu premii. Będziesz mieć wtedy czas do 23.03. by zalogować się na stronie promocji i uzupełnić dane niezbędne do wypłaty premii (podać będzie należało m.in. numer rachunku Konta Jedynego posiadanego w Toyota Banku). Wypłata nagrody ma nastąpić najpóźniej do 31.03.2018 r. "

   Usuń
 30. Ponawiam pytanie, które już padało czy zwrot dotyczący lokat w regulaminie „jeżeli ich okres trwania jeszcze nie upłynął”, oznacza, że mogę je założyć teraz i poczekać aż upłyną np. 3 miesiące i już mam warunki spełnione, czy jest konieczność utrzymywania lokat do jakiegoś określonego dnia?

  OdpowiedzUsuń
 31. Założyłem 2 lokaty 1-miesięczne, a w systemie oprócz 300 pkt na start, ani śladu 2x50pkt za ich założenie (bo na 2x350pkt za utrzymanie jest jeszcze czas).
  I tak sie zastanawiam, czy aby nie powinieniem w moim profilu w Klubie zaktualizować i podać nr konta w TB bo skąd niby mają wiedzieć ze te lolaty zostały założone???
  Pyt. do tych którzy założyli tu już jakieś lokaty długo- czy krótkoterminowe macie za nie naliczone pkt? podawaliście w KK swój nr Konta Jedynego?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Czy to jedyne konto, za które jest opłata?

   Usuń
  2. Anonimowy17 września 2017 21:26, nie podawałem. Link do rejestracji był indywidualny dla każdego bo z maila więc po tym pewnie identyfikują. Kiedy założyłeś te lokaty? Bo jak we wrześniu to punkty naliczone zostaną do 15. października.

   Anonimowy17 września 2017 płatnych kont w PL masz masę. A jak ktoś Jedyne założył we właściwej promocji to ma darmowe.

   Usuń
  3. BTW, nie ma się co spieszyć z zakładaniem tych lokat krótkoterminowych. Czekam z tym do grudnia.

   Usuń
 32. jezeli załoze teraz lokate na 3M to musze ją utrzymywac do 14,02 ,2017 ?.

  -50 punktów za uruchomienie 1- lub 3-miesięcznej lokaty standardowej i 350 punktów za jej utrzymanie do 14.02.2018 r. (premia jednorazowa) - możliwość skorzystania tylko od września do grudnia 2017 r.; punkty zostaną naliczone wyłącznie za pierwsze trzy lokaty
  tak wynika z tego wpisu ?

  OdpowiedzUsuń
 33. MR . ZŁOTÓWA - jak to jest z tymi lokatami ?
  jezeli założę np w pażdzierniku lokatę na 1 M to musze ją przedłużać do 14,02 2017 ?

  OdpowiedzUsuń
 34. Zaspałem z założeniem lokaty standardowej i braknie mi 350 punktów. (300 powitalnych plus 50 za ankietę i 100 za założenie i 200 za utrzymanie Lokaty Depozyt Plus na 6 miesięcy - razem będę miał 650). Czy sytuacja jest przegrana? Kredytów nie chce brać.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Już po terminie więc raczej pozamiatane.

   Usuń
 35. Dziś przyszły maile z doliczeniem punktów za założone lokaty :) Czyli z tymi za utrzymanie lokaty da się zdobyć ten 1000 dla 50 zł :)

  OdpowiedzUsuń
 36. Dziś przyznali punkty.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A ile i za co ci dodali? Bo ja dostałem taką wiadomość:

   "Gratulacje! Chcielibyśmy Cię poinformować, że naliczyliśmy Ci 50 punktów za Twoje ostatnie aktywności.
   Obecnie posiadasz 600 punktów.
   Zdobądź jeszcze 400 punktów i przejdź do statusu Silver. Dzięki temu będziesz mieć szansę na zdobycie Samsung Galaxy Tab A 7.0.
   Wykonaj symulację Twoich punktów w Klubie i sprawdź co możesz zyskać! Dodatkowo sprawdzaj aktualne promocje tygodniowe i szybko pomnażaj posiadane punkty!"

   I teraz:
   1) jak można zdobywać kolejne punkty, jak klub już się zakończył. Bez sensu
   2) powinny być doliczone punkty za utrzymanie lokat. A ich nie ma.

   Więc musi człowiek pisać reklamację.

   Usuń
 37. Zgodnie z regulaminem założyłem dwie lokaty po 2000 zł 14 listopada. Po 3 miesięcznym okresie utrzymywania lokat powinienem otrzymać 2 x 350 pkt. Niestety tych punktów nie widzę. Czy ktoś z Was ma podobną sytuację ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mam tak samo. Założyłam 2 lokaty po 2000 zł 1.11.2017 i zgodnie z regulaminem należało je utrzymać do 14.02.2018 i tak też zrobiłam. mam je nadal. Tez nie mam informacji o otrzymaniu 2x350 punktów. Ale może informacja o nich , zgodnie z tym co jest napisane, będzie do 15 dnia następnego m-ca? Tylko dlaczego otrzymuję maile, ze nie uzbierałam wymaganych punktów i nie kwalifikuje się do konkursu? Coś tu nie gra. Reklamować czy czekać? A jak reklamować to gdzie?

   Usuń
  2. punkty naliczone , tylko co z premią ?

   Usuń
 38. No to nie tylko wy macie problem z naliczaniem punktów. Ale jest nadzieja że jeszcze je naliczają bo dziś dostałem maila że 200 doliczyli. Powinno być jeszcze jeden raz 200. Zaczekam do pn a jak nie będzie to piszę reklamację.

  OdpowiedzUsuń
 39. Ale muszą mieć bałagan z tym naliczaniem punktów. Na raty dodają! Wrrrr

  OdpowiedzUsuń
 40. Potrzebuję pomocy :D
  Zanim napiszę reklamacje do Agory w sprawie naliczania punktów za lokaty (3 miesięczne, założone 15 grudnia, nie zakończone, ale utrzymane do 14 lutego) może ktoś mi wskaże gdzie w regulaminie promocji jest zapis, że punkty zostaną naliczone tyko dla zakończonych lokat? Ja widzę tylko coś takiego:
  "3. 350 pkt zostanie doliczone na koniec Etapu 1 Akcji do wszystkich założonych i utrzymanych lokat za spełnienie warunków"
  Słowo kluczowe "warunek" - w regulaminie jest jeden warunek - lokata miała być założona do końca grudnia 2017. Coś przeoczyłam?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. dobrze rozumujesz było zakładać na 30 dni

   Usuń
 41. Wczoraj przyszedł mail z prośbą o uzupełnienie danych

  OdpowiedzUsuń
 42. Dzięki za przypomnienie. Też miałem maila ale w spamie.

  OdpowiedzUsuń
 43. niestety kolega administrator źle poinformował nas o warunkach regulaminu!!! lokaty miały sie zakończyć 31.01.2018 r a nie 14.02.2018 !!!!
  "50 punktów za uruchomienie 1- lub 3-miesięcznej lokaty standardowej i 350 punktów za jej utrzymanie do 14.02.2018 r. (premia jednorazowa) - możliwość skorzystania tylko od września do grudnia 2017 r.; punkty zostaną naliczone wyłącznie za pierwsze trzy lokaty"
  tu jest błąd i haczyk!!!
  dostałem odpowiedź na reklamację i mowa jest o punktach przyznawanych za lokaty skonczone do 31.01.2018 r.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A moje się nawet jeszcze do dziś nie zakończyły bo zakładałem na końcu grudnia. Punkty za utrzymanie dostałem acz po reklamacji. Więc pisz także.

   Usuń
 44. jednak dało się:), powtórna reklamacja i uznane punkty. Zwracam honor administratorowi, choć regulamin mało precyzyjny ze strony banku.

  OdpowiedzUsuń
 45. U mnie jest tablet!!

  OdpowiedzUsuń
 46. A 50 zł ktoś już dostał?

  OdpowiedzUsuń
 47. Czy aby to do dzisiaj nie powinny być wypłacone bonusy?

  OdpowiedzUsuń
 48. Ja dostałem 23 III

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. ? Do 23.03 miało być uzupełnienie danych. No to ładnie się pośpieszyli. Ja dostałem 29-go.

   Usuń
 49. A ja wciąż nie dostałem ... co jest?

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 720 zł za eKonto do usług w mBanku (+ 6,5% dla oszczędności)

Na takie okazje warto czekać. W mBanku właśnie pojawiła się kumulacja promocji. W skład powitalnego pakietu nagród wchodzi premia do 520 zł ...