Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: BGŻ BNP Paribas: załóż iKonto i zyskaj nawet 300 zł

720 zł od mBanku650 zł od VeloBanku ⭐ 600 zł od: Millennium i BNP Paribas ⭐ 500 zł od: ING i Santandera900 zł od Citi

16.05.2017

BGŻ BNP Paribas: załóż iKonto i zyskaj nawet 300 zł

 Wystartowała kolejna promocja, dzięki której zarobić można przy okazji otwarcia konta osobistego.

iKonto w BGŻ BNP Paribas - premia 100 zł na start i do 200 zł zwrotów za płatności kartą
Tym razem gwarantowany bonus zdobyć można z iKontem w BGŻ BNP Paribas. Do wzięcia czeka 100 zł za spełnienie dość prostych warunków. Dodatkowo dzięki moneybackowi zyskać można też zwroty do 200 zł. Z promocji da się więc wycisnąć nawet 300 zł.

Dla kogo promocja? Udział w akcji mogą wziąć osoby pełnoletnie, które na dzień składania wniosku nie są stroną umowy ramowej z BGŻ BNP Paribas, jak i te, które w okresie od 12.05.2014 r. nie były posiadaczami, ani współposiadaczami konta osobistego w BGŻ BNP Paribas (czy przed połączeniem w Banku BGŻ bądź w BNP Paribas).

Zasady promocji z premią 100 zł na start. Aby wziąć udział w akcji i zdobyć nagrodę pieniężną w wysokości 100 zł:
 • najpóźniej do 21.05.2017 r.:
  • w kolejnym kroku (po wypełnieniu formularza) na tej samej stronie przejdź do złożenia wniosku o konto (należy w nim podać takie same dane jak przy rejestracji)
 • do 5.06. zawrzyj umowę o iKonto z kartą płatniczą wydawaną do konta oraz z dostępem do bankowości internetowej
 • w czerwcu 2017 r.:
  • zapewnij na konto wpływy o łącznej wartości 1 000 zł
  • wykonaj płatności kartą na sumę min. 300 zł
 • w lipcu 2017 r.:
  • zapewnij na konto wpływy o łącznej wartości 1 000 zł
  • wykonaj płatności kartą na sumę min. 300 zł

I to wszystko. Po spełnieniu powyższych warunków o przyznaniu nagrody organizator promocji poinformuje Cię mailowo do 16.08. W wiadomości tej otrzymasz też kod i link do zalogowania na stronie, na której podać będzie należało (najpóźniej do 25.08.) dane do wypłaty premii (wymagany będzie numer rachunku konta otwartego w promocji). Nagroda w wysokości 100 zł ma być wypłacona do 31.08.2017 r.

W graficznym uproszczeniu terminarz i przebieg promocji z premią 100 zł za iKonto w BGŻ BNP Paribas wygląda następująco:
Terminarz promocji BGŻ BNP Paribas

Ważne wskazówki


▶ Pamiętaj by dane użyte podczas rejestracji na stronie promocji były zgodne z podanymi we wniosku o konto.

▶ Pula wniosków objętych promocją została ograniczona do 1 000 sztuk. W przypadku ich wcześniejszego wyczerpania, akcja promocyjna zakończy się wcześniej. 

▶ Jeśli w promocji udział zechce wziąć także ktoś z Twych najbliższych to niezbędna będzie odrębna rejestracja. Z jednego profilu założonego w promocji można bowiem złożyć wyłącznie jeden wniosek o konto.

▶ Wpływy na sumę 1 000 zł mogą pochodzić z dowolnego źródła - nie ma wymogu by pochodziły one np. od pracodawcy. Środki możesz więc przelać np. ze swego konta w innym banku i warunek będzie spełniony. Wpływy oznaczają odnotowanie zasilenia konta wymaganą sumą, bez konieczności utrzymywania tych środków w BGŻ BNP Paribas . W dowolnym momencie możesz je przelać lub wypłacić.

▶  Regulamin promocji wymaga by płatności kartą na potrzeby promocji wykonywać w punktach handlowo-usługowych (dowolnych; pomija jednak płatności w Internecie).

▶ Aktywne konto i kartę posiadać należy do momentu wypłaty premii.

Do 200 zł zwrotów w promocji "iKonto z kartą - II edycja"


Oprócz gwarantowanej premii w wysokości 100 zł na start, dodatkowo z iKontem zyskać można zwroty za płatności kartą. Moneyback wynosi 3% co już przy spełnieniu wymogu wcześniej wymienionych płatności kartą w minimalnym zakresie (po 300 zł w czerwcu i lipcu) da dodatkowe 18 zł (300 zł * 3% przez 2 miesiące). Jeśli będziesz kartą płacić więcej to i zwroty będą większe (regulamin promocji zwrotów za płatności kartą nie jest już tak rygorystyczny i nie wspomina o wykonywaniu transakcji wyłącznie w punktach handlowo-usługowych - a to oznaczać może ni mniej, ni więcej, a naliczanie zwrotów także za zakupy w Internecie).

Bank zwroty będzie naliczać przez 5 miesięcy od zawarcia umowy o konto. Miesięcznie można uzyskać do 40 zł, co w sumie w promocji może przynieść 200 zł. Zwroty mają być wypłacane do końca miesiąca następującego po miesiącu wykonania płatności. Trzeba jedynie pamiętać, że zwroty za płatności kartą będą naliczanie nie we wszystkich miejscach. Regulamin wyklucza bowiem kilka kategorii punktów handlowo-usługowych, które oznaczone są następującymi kodami MCC:
"- 7995, określający kasyna oraz zakłady bukmacherskie i im podobne, 
- 8999, określający profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska), 
- 4111, określający m.in. usługi transportowe, 
- 6012, określający instytucje finansowe, 
- 6211, określający brokerów ubezpieczeniowych, 
- 6051, określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych, 
- 4829, określający internetowe przekazy pieniężne. 
- 4900 określający płatność rachunków"

iKonto - prześwietlenie oferty BGŻ BNP Paribas 


Główne cechy konta otwieranego w promocji to: 
 • 0 zł za otwarcie konta (bez warunków)
 • 0/10 zł - miesięczna opłata za prowadzenie konta nie jest pobierana w przypadku odnotowania co najmniej jednego wpływu w wysokości min. 1 000 zł (z wymogu wpływów zwolnione są osoby do 26. roku życia, aczkolwiek wpływ na potrzeby promocji w czerwcu i lipcu obowiązuje wszystkich!) w miesięcznym okresie rozliczeniowym 
 • 0 zł za przelewy złotówkowe Elixir zlecane w bankowości internetowej 
 • 0/7 zł - miesięczna opłata za kartę wydawaną do konta nie jest pobierana, jeśli w miesięcznym okresie rozliczeniowym wykonasz płatności kartą w punktach handlowo-usługowych na sumę co najmniej 300 zł (co idealnie pokrywa się z warunkiem płatności kartą w czerwcu i lipcu na potrzeby promocji z premią 100 zł; osoby, które nie ukończyły 26. roku życia po spełnieniu warunków promocji, w kolejnych miesiącach nie muszą wykonywać płatności kartą - opłaty za kartę nie będzie) 
 • 0 zł za wypłatę gotówki z dowolnych bankomatów w Polsce i na świecie

Wniosek o konto w promocji złożyć można wyłącznie online po rejestracji na stronie promocji. Zawarcie umowy o konto możliwe jest za pośrednictwem kuriera.

 Zarejestruj się w promocji i zdobądź 100 zł za iKonto 

Bądź na bieżąco z promocjami opisywanymi na blogu Bankobranie. Zapisz się na bezpłatny newsletter: 
Adres e-mail
Przydatne dokumenty:

69 komentarzy:

 1. No to jakiś zamiennik za wymarły moneyback w T-Mobile. Wczoraj wysłałem wypowiedzenie kont tam, a dziś założę tu ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Szkoda tylko że moneyback ograniczony czasowo.

   Usuń
 2. Czy punkty handlowo-usługowe to też stacje paliw?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak, punkty handlowo usługowe to w praktyce wszystko poza Internetem, a więc sklepy spożywcze, monopolowe (i wszystkie inne), stacje paliw, apteki, kina, restauracje, kasy biletowe, mechanicy, przychodnie itp., itd.

   Usuń
  2. Dziękuję za odpowiedź.

   Usuń
  3. A te kasy biletowe nie będą się kwalifikowały pod wyłączone "- 4111, określający m.in. usługi transportowe"????

   Usuń
  4. Regulamin promocji "iKonto z bonusem" nie zawiera wykluczeń MCC. Przy wydaniu min. 300 zł wymogiem jest jedynie wykonanie płatności w punktach handlowo-usługowych. Wszystkie płatności powinny się więc zaliczać do wymaganej sumy i spełnienia warunków uzyskania premii 100 zł.

   Do moneybacku płatność w kasie biletowej może się już jednak nie zakwalifikować (ze względu na MCC 4111).

   Usuń
  5. Na szczęście nie każda kasa ma MCC 4111. Przerabiałem to na koncie w T-Mobile. Są różni przewoźnicy i różne mają MCC przy terminalach. W kasie Polregio było 4111 ale Intercity miało już 4112.

   Usuń

  6. Transport pasażerski, lokalny/podmiejski (koleje, promy, lokalny transport wodny) - MCC4111
   PKP Intercity - MCC4112
   Polski Bus - MCC4131
   -----
   Opłaty czynszowe, za prąd, gaz, wodę, etc. - MCC4900
   LOT - MCC3182

   Usuń
 3. Czyli jak mam kartę kredytową wyrobioną w promocji z walizką to mogę wziąć udział??

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Z promocji wyeliminowuje jedynie posiadanie lub współposiadanie (teraz lub po 12.05.2014 r.) konta osobistego w BGŻ BNP Paribas (lub przed fuzją w BGŻ albo BNP Paribas) oraz posiadanie umowy ramowej z bankiem na dzień złożenia wniosku o konto w promocji. Wychodzi więc na to, że posiadanie innych produktów (lokata, karta kredytowa, kredyt) wcześniej (np. rok temu) nie wyklucza z promocji, ale jeśli masz je w chwili obecnej (a przy tym umowę ramową) to droga do udziału w promocji będzie zamknięta.

   Usuń
 4. czy jak mam konto w BGZ Optima to mogę wziąć udział w tej promocji? czy to mnie wyklucza

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Możesz bo w BGŻ Optima to jest rachunek oszczędnościowy a nie konto osobiste.

   Usuń
  2. Potwierdzam to co pisze @Anonimowy 16 maja 2017 19:37. Z BGŻ Optima wiąże inna umowa i tam nie mamy do czynienia z rachunkiem oszczędnościowo-rozliczeniowym.

   Usuń
  3. I ja potwierdzam. Przetestowane w jednej z poprzednich promocji :)

   Usuń
 5. Te 300 zł w czerwcu i w lipcu to muszą być jednorazowo zrobione płatności po minimum 300 zł czy może być wiele ale ważne by się uzbierało 300 w miesiącu?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Liczy się suma płatności kartą. Można więc w danym miesiącu wykonać jedną, ale można też wiele transakcji. Ważne by na łączną kwotę co najmniej 300 zł.

   Usuń
 6. "Wpływy na sumę 1 000 zł mogą pochodzić z dowolnego źródła - nie ma wymogu by pochodziły one np. od pracodawcy. Środki możesz więc przelać np. ze swego konta w innym banku i warunek będzie spełniony. Wpływy oznaczają odnotowanie zasilenia konta wymaganą sumą, bez konieczności utrzymywania tych środków w Banku Millennium. W dowolnym momencie możesz je przelać lub wypłacić."
  Kasia
  Millenium?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Oczywiście BGŻ BNP Paribas. Taki chochlik się wdarł. Dzięki serdeczne za czujność!

   Usuń
 7. po tym jak wziołem razem z żoną konto w poprzedniej edycji promocji i zobaczyłem jaki bałagan i chaos mają w tym banku. Czekanie na kontakt z bankiem 2 tyg czekanie na umowę 4 tyg gdzie w PKO albo Millennium aktywne konto masz 2-5 dni to w BGŻ BNP P. prawie miesiąc czasu... potem znikająca kasa na koncie naliczanie opłat po mimo tego że wymagany obrót kartą był a także źle naliczone zwroty za monneyback już o aferze tabletowej nie wspomnę masakra odradzam wszystkim.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. niesłusznie pobrane kwoty za prowadzenie konta zwrócili, teraz czekam co zrobią ze źle naliczonymi monneybackami, ale też jestem przekonana, że po wypłacie premii trzeba się szybko oo nich ewakuować :)

   Usuń
  2. U mnie poszło sprawnie. Konto założone w miarę szybko. i bez problemowo z obsługą później.

   Usuń
 8. Aby uniknąć opłaty 10zl, jednorazowo trzeba wpłacić 1tys czy co miesiąc?

  OdpowiedzUsuń
 9. Czy płatności na Allegro będą się zaliczały do moneybacku?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Allegro ma MCC 5999 więc się łapie :)

   Usuń
 10. Czy we wniosku o konto(nie w formularzu rejestracyjnym), musimy zaznaczać wszystkie "zgody" ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tylko 2 oświadczenia z gwiazdką. Reszta dobrowolna.

   Usuń
  2. W formularzu rejestracyjnym na stronie 'promocji' są tylko 3 zgody!

   Usuń
 11. Mój wniosek został odrzucony z powodu jakiegoś wcześniejszego zakupu ratalnego sfinansowanego przez ten bank. Wg infolinii jako dawny klient nie mam możliwości założenia rachunku przez Internet. Przykre i dziwne.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. ja tam brałem tez kredyt ratalny i jakos mi wniosek przeszedl dziwne to.. ja bym sie odwolal na twoim miejscu.

   Usuń
 12. Kiedy była promocja tabletowa?? Może w końcu się załapię?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Promocja była w 2014 a jeszcze była do tego roczna lojalka więc figa z makiem.

   Usuń
  2. Promocja tabletowa była dostępna w sierpniu 2014.

   Usuń
 13. Wchodzenie w jakiekolwiek relacje z Parobas Polska to niewątpliwie bardzo nierozważny krok - mnie już wystarczy po jednym razie i tyle w temacie.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Promocja z wypłatą 120 zł (2 razy po 60 zł) w kwietniu ub.r. to była rzeczywiście porażka. Pisałam 4 krotnie reklamacje, odpowiadali bardzo późno i w rezultacie potem próbowali zwracać mi niesłusznie pobrane opłaty na konto, które już zamknęłam - nigdy więcej!

   Usuń
  2. Mnie w tej promocji pobrali 7 zł za kartę, chociaż nie powinni i na dodatek później twierdzili, że nie miałem odhaczonych zgód, co było nieprawdą ... więcej czasu straciłem na pisanie reklamacji, niż to było warte. Na sam koniec, nie chcieli zamknąć konta w trybie natychmiastowym, pomimo zmiany tojpy ... to wyjątkowo 'zgrana' ekipa :)

   Usuń
  3. Kumpel ma u nich pożyczkę na mieszkanie i jakiś czas temu podnieśli opłatę za konto, które jest z nią powiązane i teraz doją go 20 zeta miesięcznie opłaty za 'obsługę' tego konta!

   Usuń
  4. @Anonimowy, 18 maja 2017, 10:53

   Promocja z wypłatą 120 zł (2 razy po 60 zł) w kwietniu ub.r. to była rzeczywiście porażka
   -----
   Potwierdzam! Straciłam wtedy sporo czasu i nerwów i mocno odradzam, gdyż to nie jest poważna firma.

   Usuń
 14. Czy we wniosku o konto - też terzeba zaznaczyć wszystkie zgody czy wystarczy tylko dwie te oznaczone gwiazdką? W przeciwnym razie nękać będą nas sms-ami i wiadomościami na e-mail. Wdzięczna będę za odpowiedź.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tylko te z gwiazdką. Regulamin nic nie wspomina a więc nie wymaga innych zgód.

   Usuń
 15. Czy wpływy po 1000 zł w czerwcu i lipcu muszą być wykonane jednorazowo, czy wystarczy, aby suma wpływów w danym miesiącu tyle wyniosła?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W regulaminie jest "Wpływy na konto o łącznej wartości minimum 1000 zł" więc skoro jest liczba mnoga "wpływy" to można sobie przelać 100 razy po 10 zł. Ale gorzej to wygląda w tabeli opłat bo tam jest jednak mowa o wpływie w liczbie pojedynczej.

   Usuń
 16. Mój wniosek został odrzucony pomimo, że wszystkie dane na skanie dowodu są czytelne, ale obrzeża są minimalnie przycięte ... z kim mamy tutaj do czynienia?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. przecież żądanie skanu dowodu jest niezgodne z przepisami to dlaczego bank żąda skanu/foto D.O.???

   Usuń
  2. nie ma możliwości wyboru sposobu podpisania jest narzucony z góry kurier nie można np. w placówce podpisać umowy jak to bank informuje na stronie www. Ściema!!

   Usuń
  3. @Anonimowy, 19 maja 2017, 14:34 - z kim mamy tutaj do czynienia?

   Widać, że masz z nimi kontakt po raz pierwszy - nikt, kto miał z nimi wcześniej do czynienia niczemu się już nie zdziwi :)

   Usuń
 17. Ja dzisiaj dostałem od nich telefon w sprawie odrzucenia mojego podania ze względu na częściowo niewidoczne krawędzie skanu mojego dowodu. W międzyczasie promocja jest już nieaktywna - żałosne!

  OdpowiedzUsuń
 18. Jak jest z tym okresem rozliczeniowym? Umowa podpisana 22.05 czy w maju muszę zapewnić wpływ i trx żeby nie mieć naliczonych opłat? Czerwiec i lipiec - to jest jasne trzeba zrobić aby spełnić warunki promocji.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Oczywiście, że nie ma takiego obowiązku w maju, ale Parobasy i tak zabiorą Ci 7 zeta - później trzeba pisać reklamację ... cyrk!

   Usuń
 19. Czy wpływ 1000 zł w formie przelewu z konta od innej osoby jest wystarczający do spełnienia warunków promocji oraz zwolnienia z opłaty 10 zł za konto?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie musi być innej osoby. Moze być nawet z twego konta - byle z innego banku.

   Usuń
  2. Czyli może być również od innej osoby z innego banku czy nie może?

   Usuń
 20. Ciekawe czy wpłaty gotówki w bankomatach też są darmowe?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Oni nie maja żadnych wpłatomatów, więc albo przelew albo 10 zł opłaty za wpłatę w oddziale - taki klimat :)

   Usuń
 21. "Zwroty mają być wypłacane do końca miesiąca następującego po miesiącu wykonania płatności" - jakie są tego gwarancje?

  Jak dotąd, to niesłusznie pobrano za moją kartę 7 zł i nikt nawet nie raczy odpisać na moje pytanie w tej sprawie!

  OdpowiedzUsuń
 22. Czy ktoś się orientuje, czy rachunki opłacane kartą na poczcie liczą się do moneybacku?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ten wątek masz już tutaj:
   http://bankobranie.blogspot.com/2017/06/karta-podarunkowa-100-z-do-rossmanna-i-300-zl-zwrotow-za-darmowe-konto-optymalne.html?showComment=1497386484903#c1914668969006440605

   Usuń
 23. Widze, że BNP trzeba walczyć aby dał to co obiecał. U mnie po prawie 2 miesiącach i 2 reklamacjach napisali, ze oddadzą 7 zł za kartę. Na reklamacje dotycząca błędnie naliczonego moneybacku narazie cicho....

  OdpowiedzUsuń
 24. Jakie instytucje są nadrzędne względem banków jeśli chodzi o niewywiązywanie się w kwestii promocji? Drugi raz dostałam za mały moneyback, osoba z mojej rodziny raz otrzymała wyrównanie za 2 miesiące, z resztą cisza. Chcrmy odejść z tego banku, ale trzyma nas niewypłacony moneyback...

  OdpowiedzUsuń
 25. też odradzam ten bank!!! nalicza nie słusznie opłaty i po złożeniu reklamacji zwraca pieniądze dopiero po 30 dniach!

  OdpowiedzUsuń
 26. Jest już e-maile od banku , odnośnie wpisania nr rachunku by uzyskać nagrodę ;-)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. a w promocji w której mieli rozesłać do 10.08 maili nadal brak.

   Usuń
 27. 0/10 zł - miesięczna opłata za prowadzenie konta nie jest pobierana w przypadku odnotowania co najmniej jednego wpływu w wysokości min. 1 000 zł w miesięcznym okresie rozliczeniowym
  -----
  Czy przelew od innej osoby z jej konta w BGŻ spełni ten warunek?

  OdpowiedzUsuń
 28. Wczoraj przyszedł mail więc sprawdźcie dokładnie skrzynki by uzupełnić dane.

  OdpowiedzUsuń
 29. MCC4111 - lokalny/podmiejski transport pasażerski (koleje, promy, lokalny transport wodny)

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Hit powraca: rekordowe 500 zł premii za konto w ING Banku Śląskim

Promocja konta w ING z historycznie rekordową premią ponownie jest dostępna. Jest to więc okazja dla tych, którzy zapomnieli, zastanawiali s...