Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Konto Godne Polecenia w BZ WBK - koniec 4% coraz bliższy. Co dalej?

800 zł od Santandera610 zł od BNP Paribas600 zł od Millennium7% + 300 zł od Pekao1200 zł za kartę Citi

10.05.2017

Konto Godne Polecenia w BZ WBK - koniec 4% coraz bliższy. Co dalej?

Ta promocja była hitem. Za otwarcie konta w BZ WBK zdobyć można było nagrody pieniężne, a dodatkowo zagwarantować sobie 4% w skali roku dla części środków.

Konto Godne Polecenia 4 procent w BZ WBK - co dalej
Czas płynie nieubłaganie i wszystko co dobre szybko się kończy. Promocyjne warunki w większości przypadków obowiązują do 30.06. Dziś już - ze sporym wyprzedzeniem - podpowiadam, co zrobić by po tej dacie nie zaskoczyć się zmianami oferty i opłatami, które mogą się pojawić.

Niniejszy wpis miał pojawić się w czerwcu, ale w związku z coraz częściej pojawiającymi się pytaniami, przyspieszam jego publikację.

W komentarzach i mailach Czytelników znajduję wyrazy nadziei i wiarę w to, że bank w jakiś sposób przedłuży promocyjne warunki. Osobiście nie spodziewam się dalszego utrzymania stawki oprocentowania na dotychczasowym poziomie, bo 4% zanadto odbiega od otaczającej nas rzeczywistości (choć oczywiście bardzo chciałbym się mylić 😉). Póki co żadnych informacji z BZ WBK nie ma, więc poniżej przyjmuję scenariusz, w którym od 1.07. Konto Godne Polecenia już po promocji objęte będzie standardowymi warunkami, a więc takimi gdy środki zgromadzone na koncie osobistym nie są już oprocentowane, a dodatkowo pojawić się mogą opłaty (dla posiadaczy karty wydanej do konta).

Kogo dotyczy?


BZ WBK odpalił aż trzy promocje Konta Godnego Polecenia, w których oferował stawkę 4% w skali roku i zwalniał z części opłat:
 • Konto na 4% - dostępną od 26.10.2015 r. do 30.06.2016 r. i gwarantującą utrzymanie promocyjnych warunków do 30.06.2017 r.
 • Konto na 4% - edycja 2 - dostępną od 1.07. do 31.08.2016 r. i gwarantującą utrzymanie promocyjnych warunków również do 30.06.2017 r.
 • Konto z kartą procentuje - dostępną od 2.11. do 15.12.2016 r. i gwarantującą utrzymanie promocyjnych warunków do 31.12.2017 r. 

W dwóch pierwszych akcjach klient zyskiwał:
 • oprocentowanie 4% w skali roku dla środków na koncie w kwocie do 4 000 zł oraz 1% w skali roku dla salda powyżej tej kwoty. 
 • zwolnienie z części opłat dot. karty płatniczej MasterCard Omni wydawanej do konta - bank zobowiązał się nie pobierać opłat: 
  • miesięcznych za kartę
  • za sprawdzanie salda środków i generowanie miniwyciągu w bankomatach, 
  • za generowanie nowego PINu w placówkach 
  • za generowanie zestawień operacji
Zarówno w promocji "Konto na 4%", jak i "Konto na 4% - edycja 2" każdy klient (nowy oraz już obecnie posiadający produkty w BZ WBK) mógł założyć po 3 konta. Tym samym załapać się można było nawet na 6 Kont Godnych Polecenia, co dawało możliwość ulokowania do 24 000 zł ze świetną (jak na obecne czasy) stawką oprocentowania. Nowi klienci mogli też skorzystać z akcji specjalnych towarzyszących bankowej promocji (zyskać można było bonus na start - np. 100 zł od Agory).

Poza powyższymi promocjami osoby na bieżąco śledzące blog Bankobranie dowiedzieć się mogły też o propozycjach banku dla osób posiadających konto w BZ WBK. Kilkukrotnie szło zyskać bonusy po 20 zł za korzystanie z BLIKa czy płatności mobilnych. Zarobić więc można było całkiem sporo (a można i nadal - o czym piszę nieco niżej).

Co z oszczędnościami od 1.07.2016 r.?


Promocyjne oprocentowanie na Koncie Godnym Polecenia obowiązuje do 30.06.2017 r. Co dalej zrobić z oszczędnościami? Z pomocą przyjdzie Ci oczywiście prowadzony przeze mnie i na bieżąco aktualizowany ranking najlepszych lokat. W ofercie BZ WBK najlepszą propozycją jest Lokata Mobilna, na której zdeponować można od 1 000 do 20 000 zł. Na 4 miesiące uzyskasz stawkę 2,5% w skali roku. Lokatę otworzyć można wyłącznie za pomocą aplikacji mobilnej. Mankamentem tej oferty jest to, że skorzystać można z niej tylko jeden raz.

Ostatnie odsetki z konta osobistego dostaniesz z końcem czerwca (są one naliczane zawsze na koniec miesiąca kalendarzowego).

[Aktualizacja w dn. 28.06.2017 r.: W chwili obecnej mamy kilka propozycji, które mogą zastąpić dotychczasową ofertę BZ WBK w zakresie lokowania oszczędności:Co z Kontem Godnym Polecenia?


Konta objęte promocjami z oprocentowaniem można było założyć przez dość długi okres (od 10.2015 do 8.2016 r.). W tym czasie pojawiły się zapowiedzi zmian w tabeli opłat i prowizji (informacje o tym blog Bankobranie opublikował jako pierwszy w sieci w dniu 13.05.2016 r.). Tych, którzy Konto/Konta Godne Polecenia traktowali wyłącznie jako rachunek służący do utrzymywania oszczędności zachęcam do zapoznania się ze zmianami. Pojawiło się ich sporo, a najbardziej dotkliwą mogła okazać się opłata za szósty i każdy kolejny SMSkod w danym miesiącu kalendarzowym. Na szczęście BZ WBK mimo wprowadzenia tej opłaty szybko się z niej - w pewien sposób - wycofał. Przynajmniej czasowo, bo zaczęły pojawiać się promocje zwalniające z opłaty. O takiej niedawno donosiłem na Facebooku (przy okazji zachęcam do polubienia strony Bankobranie na Facebooku, gdzie od czasu do czasu pojawiają się także dodatkowe newsy z bankowości):


Co zrobić z Kontem Godnym Polecenia po naliczeniu odsetek za czerwiec? Dzięki promocjom, które bank systematycznie organizuje dla obecnych klientów (działo się tak w ubiegłym roku i dzieje się także w tym) warto z niego korzystać. A na ten moment załapać się można na dwie promocje, w których do zdobycia jest bonus 20 zł za 4 płatności telefonem oraz bon Sodexo o wartości 50 zł za kilka aktywności w bankowości mobilnej.

Konto (w wariancie bez karty płatniczej) niezmiennie pozostaje darmowe bez konieczności spełniania jakichkolwiek warunków.

Co z kartą MasterCard Omni?


W promocjach BZ WBK zwalniał z opłaty za posiadanie karty i zysk to był nie byle jaki, bo standardowo opłata za posiadanie karty MasterCard Omni wynosi 7 zł miesięcznie i jest pobierana bezwarunkowo. W zamian klient otrzymuje jednak nielimitowany, darmowy dostęp do wypłat ze wszystkich bankomatów w Polsce (bez względu na to do jakiej sieci takie bankomaty należą).

Jeśli więc przyzwyczaiłeś/-aś się do darmowej karty, uważaj bo o lipca się to zmieni. Poniżej zakreślam scenariusze, co zrobić by za kartę jednak nie płacić.

Na początek informacja dla tych, którzy nie pamiętają czy kartę w ogóle zamawiali. Można to sprawdzić w bankowości internetowej (po zalogowaniu: Portfel > Karty > Karty do konta).
karta MasterCard Omni w BZWBK24

Jeśli masz tam kartę/karty oznacza to, że od lipca przyjdzie Ci płacić (także w sytuacji, gdy widnieje status "Nowa. Aktywuj kartę!" - jak na powyższym zrzucie ekranu). Warto do tego czasu coś zrobić - przynajmniej tyle, by świadomie przyjąć tę opłatę, ale najlepiej by jej uniknąć.

Alternatyw w BZ WBK nie brakuje. Rezygnując z karty płatniczej do konta w BZ WBK możesz korzystać z systemu BLIK. Umożliwi Ci on wypłaty gotówki z bankomatów, a także płatności w wybranych punktach handlowo-usługowych oraz w wielu sklepach internetowych.

Do Konta Godnego Polecenia można też zamówić inną kartę (zamiast bezwarunkowo płatnej karty MasterCard Omni). Do wyboru jest:
 • Visa Sol - BZ WBK nie pobiera opłat za tę kartę w przypadku wykonania w danym miesiącu co najmniej pięciu płatności (na dowolne kwoty) - w przeciwnym wypadku opłata wyniesie 4 zł; za pomocą tej karty bezpłatnie gotówkę wypłacisz wyłącznie z bankomatów sieci BZ WBK - w pozostałych bankomatach w Polsce prowizja od wypłaty wynosi 3%, min. 5 zł (za wyjątkiem bankomatów sieci Cashzone, gdzie opłata wynosi 2 zł) i/lub
 • karta bankomatowa - to karta bezwarunkowo darmowa, umożliwiająca korzystanie wyłącznie z bankomatów i wpłatomatów sieci BZ WBK. Karta ta nie daje możliwości płacenia (ani w punktach handlowo-usługowych, ani w Internecie). 

Zrezygnować z karty MasterCard Omni można wyłącznie w placówkach BZ WBK (nie wystarczy jej zastrzeżenie np. na infolinii banku). By uniknąć opłat najlepiej zrobić to do 30.06.2017 r. (rezygnacja z karty nie wiąże się okresem wypowiedzenia, więc jej zamknięcie nastąpi "od ręki").
🔔 Dziś 4% na koncie czy lokacie jest marzeniem (poza promocyjnymi lokatami powitalnymi). Na dobrym koncie oszczędnościowym w Banku Millennium można dziś zyskać 2,5% w skali roku (gwarantowane przez 3 miesiące) dla kwoty do 100 000 zł. Zakładając konto osobiste w tym banku dodatkowo możesz teraz zyskać gwarantowane bonusy: nagrodę pieniężną 100 zł na start, bon 100 zł do wykorzystania w serwisie wakacje.pl oraz do 360 zł za płatności kartą i BLIKiem. Sprawdź szczegóły>>

Bądź na bieżąco z promocjami bankowymi i poradami dla uczestników takich promocji. Zapisz się na bezpłatny newsletter: 
Adres e-mail
Przydatne dokumenty:

77 komentarzy:

 1. W końcówce czerwca nie będzie mnie w PL więc pytanie czy jak zrezygnuję z karty Omni wcześniej to nie stracę oprocentowania?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Możesz zrezygnować nawet już teraz. Karta nie była warunkiem dla 4%.

   Usuń
  2. I super. Wszystko darmowe a karta niepotrzebna. Bzwbk robi fajne promocje a karta zbedna.

   Usuń
 2. Ja nadzieję jeszcze mam i liczę że będą zatrzymywać klientów utrzymaniem warunków.

  OdpowiedzUsuń
 3. Rezygnacja karty od ręki w oddziale, a konto jest za friko - proste!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Szkoda że później zamknąć konto też można tylko w oddziale. No ale póki co konto sobie zostawię choćby ze względu na promocję z Sodexo.

   Usuń
  2. Od 06.06.2017r. będzie możliwość zastrzeżenia karty w bankowości internetowej BZ WBK.

   Usuń
  3. Tylko czy będzie można z niej też zrezygnować?
   Bo jak zastrzeżesz, to zaraz dostaniesz nową.

   Usuń
  4. Nie prawda po zastrzeżeniu, żeby dostać nową trzeba złożyć wniosek. Bez wniosku nie dostaniesz drugiej karty debetowej.

   Usuń
  5. Ale samo zastrzeżenie nie wyłącza opłat. Będą naliczane.

   Usuń
  6. Żaden bank nie pobiera opłat od karty zastrzeżonej lub zamkniętej. W przypadku nie wznowienia karty, Umowa o kartę płatniczą zostaje rozwiązana z upływem ważności karty.

   Usuń
  7. Nie prawda, mBank pobiera, chyba że w ciągu ostatnich 2 lat zmienił coś w regulaminie. Sama tego doświadczyłam. Kartę zamknęłam, upłynął termin jej ważności, przysłali mi kolejną,nieaktywowałam jej a naliczyli mi opłaty za kartę,musiałam pofatygować się do placówki,żeby wypowiedzieć umowę karty!Innej możliwości rezygnacji z karty nie było.

   Usuń
  8. Mbank- Opłata pobierana jest od kart wydanych, w tym kart wydanych a
   nieaktywowanych przez Użytkownika karty.

   Usuń
  9. Po zastrzeżeniu w bankowości internetowej automatycznie zostanie wysłana nowa karta. Info potwierdzone.
   Podobnie działa to w PKO BP i Millennium :)

   Usuń
 4. Ja mam 4% do końca roku! :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No ale z tego co pamiętam to na jednym koncie już niestety.

   Usuń
 5. mi konsultant zasugerował jak zrezygnowałem z karty płatniczej skorzystanie z wirtualnej karty płatniczej ale jeszcze tego nie rozpracowałem :)

  OdpowiedzUsuń
 6. A dlaczego do końca roku? Do anonimowy powyżej

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W trzeciej promocji było do końca 2017. ALe tylko jedno z koniecznością wykonywania płatności i wyłącznie dla nowych klientów.

   Usuń
 7. Mysle ze Bank nie utrzyma 4% w dluzszym okresie. Wypowiedzenie umowy trwa 28 dni. W poczatkach czerwca zrywam umowe. Zreszta zobaczymy co pojawi sie na rynku.

  OdpowiedzUsuń
 8. Dodam jeszcze tylko że dziś byłem w Banku zamknąc 2 karty których i tak nie używałem i pani zap[roponowała mi darmową karte wyłącznie do bankomatów i wpłatomatów, (i tak posiadamy mase innych którymi płacimy) wiec takie coś dopóki bedzie darmowe zawsze może sie przydac

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tylko jak wyżej napisano, ta karta działa tylko z bankomatami BZWBK.

   Usuń
 9. a wypowiedzenie faxem nie da rady?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie przejdzie. Tylko placówka lub wypowiedzenie wysłane z notarialnym potwierdzeniem tożsamości.

   Usuń
  2. Wysłałem listownie rezygnacje z rok temu na ich adres do kontaktu. Otrzymałem telefon po 2-3 tygodniach, że to nie możliwe, natomiast upierałem się że chce zamknąć i zamknęli.

   Usuń
 10. Aby założyć konto i wyrobić kartę płatniczą wystarczy przelać 1 zeta z innego banku, ale zamknąć konto i zrezygnować z karty można tylko w oddziale - 'Hiszpanie' dają czadu :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To normalne że klientów przyciągnąć chce się na każdy sposób. Ale puścić klienta nie chcą. To nie tylko w bankach taka polityka.

   Usuń
 11. Co jak co, ale BZWBK zatrzymał mnie na stałe. Miałem 6 kont z 4% + 8 kont 4% u rodziców, więc oferta genialna. Nawet jeżeli 4% zniknie, to po pierwsze otrzymałem bezwarunkowo bezpłatną kartę kredytową do końca życia, więc z niej nie zrezygnuję, a do wypłat/wpłat pieniędzy mam BLIK i kartę bankomatową. Samo konto jest bezpłatne, a karta debetowa jest mi do niczego niepotrzebna :) Oprócz tego mam awaryjnie otwarte Konto Wyższej Jakości w Aliorze na wypadek, gdyby BZWBK dostał szału z podwyżkami. Także jestem zabezpieczony. Poza tym podoba mnie się, że BZWBK przoduje we wprowadzaniu nowości, np. Android Pay, płatności HCE, pełna obsługa BLIK, mobilna karta kredytowa w telefonie. Inne banki zostają w tyle.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To się zgadza. BZ WBK technologicznie jest zawsze pierwszy. Nie to co mBank. Najpierw trąbi że coś wprowadzi, później przesuwa terminy, później już unika deklaracji i dopiero z mega obsuwą coś wdraża tłumacząc że wolą dobrze, niż szybko. Smutne to bo kiedyś właśnie mBank był najbardziej innowacyjny. Dziś tylko podąża za innymi i naśladuje.

   Usuń
  2. Nie rozpędzałbym się tak z tą bezwarunkowo bezpłatną kartą do końca życia. Najbliższa opłata już za wydanie nowej karty po utracie ważności obecnej. Na dzisiaj 15 zł

   Usuń
  3. Zawsze można opłatę obejść. Wystarczy przed wznowieniem zastrzec i zamówić nową. Będzie nowy termin ważności i opłaty nie naliczą.

   Usuń
  4. Ten komentarz został usunięty przez autora.

   Usuń
 12. Niech mi ktoś wytłumaczy, jaki sens ma wprowadzanie takiej czy innej opłaty, a później bezwarunkowe zwalnianie z niej w ramach "promocji"? Chodzi oczywiście o słynne opłaty wprowadzone przez BZWBK 1 lipca zeszłego roku. Najpierw bank wkurza klientów wprowadzeniem opłaty za kody sms, a później wprowadza (a jeszcze później przedłuża) "promocję" zwalniającą z tej opłaty. Najpierw wkurza opłatą 25 zł za zmianę w oddziale numeru telefonu do kodów sms, a teraz się okazuje, że opłata ta też nie jest pobierana, bo taka "promocja". Więc po co było w ogóle wprowadzać te opłaty, przez co wielu klientów zrezygnowało lub ograniczyło korzystanie z usług BZWBK?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jakąś chwilę te opłaty za smskody funkcjonowały i pewnie zobaczyli co się dzieje i ilu klientów się na to wkurzyło. Więc poszli po rozum do głowy i opłatę zawiesili. Za jakiś czas zmienia toip i szumnie ogłoszą że obniżają opłaty ;)

   Usuń
  2. A i jeszcze było zniesienie którejś z opłat w kasie dla klientów z KGP. Śmieszna strategia. No ale może to taki sposób na czyszczenie bazy i pozbywanie się części klientów która pod wpływem zapowiedzi opłat odchodzi? Czytałem komentarz czytelniczki bankobrania która na fb pisała o swym przypadku w Aliorze. Pracownik zwierzył się jej że podwyżki są z powodu nadmiaru klientów i chcą zmniejszyć ich liczbę właśnie przez opłaty. Najpierw walczą o klientów, kupują inne banki a później twierdzą że trzeba to odkręcać...
   Tak sobie myślę. Świat zwariował.

   Usuń
  3. Banco Santander chce się pozbyć nadmiaru klientów? Sam bym tego nie wymyślił :)

   Usuń
  4. To największy bank w Europie i 6-ty na świecie - skupują wszystko co się rusza :)

   Usuń
 13. Może było by warto wspomnieć we wpisie o zapomnianym koncie 1|2|3, w którym w przedziale kwot od 2000 do 3000 otrzymujemy 3% oraz cashback za płatności za telekomunikacje, gaz i energie w przedziale od 1 do 3%.

  Zastrzeżenia:
  - żeby konto było darmowe, musi być wpływ w kwocie 2000 zł,
  - żeby otrzymywać zwrot za faktury trzeba je przedstawić w Oddziale bądź przesłać przez bankowość internetową.

  Nie załapałem się na to słynne 4%, ale korzystam z tej oferty i chwale :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ciekawe czy są tu jeszcze inni posiadacze konta 123? Ja mam kilkanaście ciągle i ostatnio takie ruchy:
   30.03:
   UZNANIE Odsetki od salda dodatniego 3,81 PLN
   OBCIĄŻENIE Podatek pobrany -0,73 PLN
   1.04.:
   OBCIĄŻENIE Korekta odsetek WN -0,20 PLN
   UZNANIE Korekta pobranego podatku 0,04 PLN

   Usuń
  2. Są. U mnie korekt nie było.

   Usuń
 14. No ale te 1|2|3 to już jednak 3% i do 3000 zl. I jeszcze warunki dodatkowe.

  OdpowiedzUsuń
 15. Blik najlepszą alternatywą dla karty. Tak samo w mBanku i Aliorze. Na razie jest dobrze i wszystko za darmo ale obawiam się że z czasem i tu mogą pojawiać się jakieś ograniczenia albo wymogi by uniknąć opłat za Blika. Obym się mylił ale banki już tak mają.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Najlepszą alternatywą dla karty jest gotówka!

   Usuń
 16. Mieszkam w małym mieście gdzie jest BS i PKOBP. Od lat, od początku powstania na rynku mam Inteligo. Dawniej nie korzystałem z bankobrania i nie przeszkadzał mi limit płatności 100 zł kartą dla uniknięcia opłaty. Odkąd korzystam z promocji, moneybacku w różnych bankach liczę każdą stówkę wydaną kartą. Przed rokiem zrezygnowałem z karty w Inteligo. Na początku tego roku wymienieli w PKO bankomat na wpłatomat i dopiero teraz doceniłem blika. Wcześniej transakcje blikiem łączyłem głównie z promocjami, a teraz nie dość, że mam za darmo konto, to korzystam kiedy chcę.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. ja tez polecam blika, i tez mam w pko, wiec polecam tez sprawdzic przelewy na telefon bo to mega opcja miedzy kontami pko bodajze, i standardowo platnosci zblizeniowe. dla mnie to hit jest. lubie te bannkowy bajery

   Usuń
 17. Dziś byłem w oddziale. Karta Omni zlikwidowana. W zamian zamówiłem bankomatową. Od lipca będę miał konto i kartę za darmo bez warunków.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Skąd wiesz, że KGP od lipca będzie darmowe?

   Usuń
  2. Gdyby miało się to zmienić to już musiałaby być zapowiedź zmiany regulaminu i opłat.

   Usuń
  3. Oferta promocyjna na KGP wygasa 1 lipca i to konto będzie na tych samych warunkach, co zakładane w oddziale - to dość oczywiste!

   Usuń
  4. A co poniektórzy liczą, że zaoferują im 3% żeby ich 'zatrzymać' - paradne!

   Usuń
 18. Pytanie do tych co mają 3 lub 6 kont. Czy likwidujecie część i zostawiacie jedno, lub wszystkie, czy też zostawiacie wszystkie?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie ma to jakiejkolwiek różnicy, gdyż KGP od lipca będzie mieć zerowe odsetki :)

   Usuń
  2. Aha czyli zlikwidować w sumie pozostałe i zostawić tylko jedno na ewentualne promocje. Kartę Omni też zastrzec.

   Usuń
 19. Zamykając rachunek w banku często jest tak, że nasz numer klienta, hasło i cały profil w bankowości internetowej pozostają. Normalnie możemy się logować, nie posiadając rachunku, lokaty itd. Czy wtedy już bank nie traktuje nas jako swoich klientów i zaczyna nam się liczyć okres karencji do kolejnej promocji?

  OdpowiedzUsuń
 20. Byłem w oddziale WBK żeby zamknąć kartę Omni. Karta została zniszczona przez doradcę klienta jednak jak loguję się do bankowości internetowej w zakładce Karty jest informacja że karta ma status: zastrzeżona. Czy nie powinien być inny status albo informacja "brak kart"?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Też tak miałem. Chyba po tygodniu nawet tak było ale teraz już nie mam kart. Tzn oprócz bankomatowej którą zamówiłem do 1 konta.

   Usuń
  2. Dziś zlikwidowałem kartę omnix, ale w bankowości internetowej dalej istnieje. Mam nadzieję, że nie naliczą mi już za lipiec. Kartę mogłem sobie zabrać, nie będę chyba kusić losu i sprawdzić np. w "ścianie".

   Usuń
  3. W BZWBK24 zmienia się to z opóźnieniem.

   Usuń
 21. Ja byłem konto zamknąć już dziś bo dzień urlopu. Zamknęli mi od ręki. Żona była w innym oddziale i tam zamknąć się nie dało od ręki a z okresem wypowiedzenia. Dziwna ta polityka tego banku.

  OdpowiedzUsuń
 22. Czy zablokowanie karty w bankowości internetowej jest równoznaczne z zamknięciem?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie w tym banku. Trzeba się zgłosić do placówki aby zamknąć

   Usuń
 23. Tak z ciekawości spytam: jak zamknę kartę jutro (Mastercard Omni Payback) to konto na Paybacku też od razu będzie nieaktywne? Mam tam trochę nazbieranych punktów (i oczekuję na naliczenie jeszcze kolejnych) i zastanawia mnie czy jutro to wykorzystać czy można trochę z tym paybackiem poczekać?

  OdpowiedzUsuń
 24. To co, w poniedziałek spotykamy się w placówkach BZ WBK, w kolejce do zamknięcia kont po-promocyjnych? Ta promocja to był prawdziwy hit 2016 roku, więc trochę jednak żal...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No niestety :( Ale lepiej czym prędzej zamknąć by w przyszłości załapać się na coś fajnego jak będzie.

   Usuń
  2. Ja na razie się wstrzymuję przez promocję z Sodexo.

   Usuń
 25. dostaliście odsetki od 4 tyś zł na koncie za czerwiec ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A dlaczego mielibyśmy nie dostać?

   Usuń
  2. U mnie zgadzało się wszystko co do grosza.

   Usuń
 26. No to Mr Złotówa - dawaj info dla wszystkich :) Właśnie czytam korespondencję od WBK:

  "Dzień dobry,
  Z przyjemnością informuję, że mimo upływu okresu trwania promocji Konto na 4% oraz Konto na 4% edycja 2, nadal w lipcu i sierpniu 2017 r. nie będziemy pobierać opłaty miesięcznej za Twoją kartę wydaną do tego konta."

  Brawo Wy ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. jakie brawa
   - dawno wszyscy pewno zrezygnowali z kart .brawo było by gdyby przedłuzyli promocje ..... a tak to tylko jakies ochłapy rzucaja

   Usuń
  2. No dla tych co karty zostawili to brawa. Jak ja (chociaż przyznaję że gdybym nie czekał na naliczenie ptk payback to bym zrezygnował z karty w czerwcu). Ale jakby nie kochać tego banku to przyznaj że 20 zł za ostatnią promocję wpadło, 50 zł od Sodexo niebawem wpadnie - i kto wie co jeszcze wymyślą. Więc darmowe konto można zostawić na przyszłe promocje a co do karty to potrzymam do sierpnia skoro darmowa (a może trafi się promocja bankomatowa..). Ogólnie jedyny znany mi bank co tak często daje promocje i gratyfikacje dla klientów. Pomimo tego że mają dziadowskie opłaty i normalnego konta nie warto tam trzymać z kartą (opłaty za sms i przelewy24). Także, wszystko z głową i da radę za 0 złoty :) Pozdrawiam

   Usuń
  3. Gdyby tak utrzymali jeszcze 4% to co innego. Ale opłaty to se mogą...

   Usuń
 27. Dzisiaj w palcówkach był jakiś problem z przyjmowaniem dyspozycji likwidacji kont z promocji 4% - podobno w systemie wyświetlał się komunikat z prośbą o wstrzymanie przyjmowania takich dyspozycji. Nie wiem tylko, czy to problemy z systemem informatycznym, czy może jednak będzie jakaś opóźniona zachęta dla klientów do pozostawienia tych kont.

  OdpowiedzUsuń
 28. Mam może śmieszne pytanie ale... Opłaty za 6. i kolejny smsKod (wiem, że jesteśmy z nich zwolnieni do 31.10.2017, ale pytam by podjąć decyzję w dłuższej perspektywie): w jaki sposób są liczone - jak mam 5 kont w banku to przypada mi 30 smsKodów bezpłatnych czy 6 (bo na klienta)?... Ktoś ma wiedzę?...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Niestety liczy się na klienta. nie na konta.

   Usuń
 29. Nowa oferta Konto Jakie Chce w BZ WBK. Wygląda słabo. Zwrot za opłacane rachunki to tylko 1% a za regularne oszczędzanie na koncie oszczędnościowym można dostać 1,5%. Słabiutko. Nie tego się spodziewałem.

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Nie 700, a 800 zł za Konto Santander. Specjalnie dla Czytelników bloga Bankobranie!

Oto aktualna odsłona popularnej i sprawdzonej promocji konta w Santanderze. Wraz z nią świetna wiadomość.  Standardowo do wzięcia czekałyby ...