Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Doładuj telefon w BZWBK24 i zyskaj 10 zł zwrotu

720 zł od mBanku650 zł od VeloBanku ⭐ 600 zł od: Millennium i BNP Paribas ⭐ 500 zł od: ING i Santandera900 zł od Citi

23.05.2017

Doładuj telefon w BZWBK24 i zyskaj 10 zł zwrotu

Wystartowała kolejna promocja dla klientów BZ WBK.

Doładuj telefon w BZWBK24 i zyskaj 10 zł
Tym razem bank premiuje doładowanie telefonu za pośrednictwem bankowości elektronicznej BZWBK24. Dla pierwszych 5000 osób, które zarejestrują się w promocji i doładują telefon trafi bonus w wysokości 10 zł.

Dla kogo promocja? Uczestnikiem promocji może być pełnoletnia osoba fizyczna, która posiada konto osobiste (w walucie PLN) prowadzone w BZ WBK oraz dostęp do bankowości elektronicznej BZWBK24.

Zasady promocji. Aby wziąć udział w akcji "Doładuj telefon w BZWBK24 i zyskaj 10 zł" i zdobyć tytułowy zwrot należy:
 • zarejestrować się na stronie promocji (podać trzeba imię, nazwisko, mail i PESEL oraz zaakceptować oświadczenie; zrobić to można najpóźniej do 16.06.2017 r.)
 • w okresie trwania promocji (od 17.05. do 16.06.2017 r.) co najmniej jeden raz doładować telefon za pośrednictwem bankowości BZWBK24 na kwotę co najmniej 50 zł
Pula nagród w promocji została ograniczona. Bonusy po 10 zł otrzyma 5 000 uczestników według zasady "kto pierwszy, ten lepszy" (liczyć się ma czas spełnienia w/w warunków). Uczestnik promocji zdobyć może wyłącznie jedną nagrodę. Jej wypłata ma nastąpić do 30.06.2017 r. na konto z którego opłacono doładowanie. 

Za pośrednictwem bankowości BZWBK24 doładować można telefony następujących sieci: Cyfrowy Polsat, Heyah, Lycamobile, NJU mobile, Orange (+MIX), Play, Plus (+MIX), Red Bull Mobile, T-Mobile, Virgin Mobile.

Dodam, że w chwili obecnej to nie jest jedyna promocja dla klientów BZ WBK - do zdobycia czeka też bon Sodexo o wartości 50 zł za kilka transakcji telefonem.


Jeżeli nie masz konta w BZ WBK sprawdź jak zyskać do 200 zł za otwarcie konta (i nawet 400 zł w pakiecie z kartą kredytową). Zdobędziesz premie na start, a także otworzysz sobie drogę do promocji dodatkowych (powyższej z bonem Sodexo, jak i opisanej dwa dni temu z bonusem 20 zł).

Za podrzucenie informacji o promocji dziękuję Czytelnicze Marcie. 

Przydatne dokumenty:

40 komentarzy:

 1. Spełnione :)

  OdpowiedzUsuń
 2. A jak doładuję numery różnych osób po 50 zł to dostanę za każdy zwrot?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Przecież masz napisane, że można zdobyć tylko jedną nagrodę.

   Usuń
  2. Uczestnik = posiadacz konta = 1 nagroda

   Usuń
 3. "doładować telefon za pośrednictwem bankowości BZWBK24 na kwotę co najmniej 50 zł" WWWOW!!! :) Takiej sumy to chyba przez rok nie spożytkuję, a 10zł to dla mnie 20 minut pracy siedząc przed komputerem... Słabo się starają.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. i to pisze osoba co dla 5 dyszek siedziała kilka/nascie godzin pod bankomatem bzwbk :)

   Usuń
  2. Gratuluję :) Choć nie wiem jak długo masz ważność wychodzących bez doładowań. Standardowo trzeba jednak coś tam co jakiś czas doładować by mieć nie tylko wychodzące.

   Usuń
  3. No to tutaj jak załapię się do tych 5000 osób to zarobię 600 zł na godzinę :) Bo doładowanie zajęło mi nie więcej niż minutę :)

   PS. Uwielbiam takie przeliczniki. Kiedyś jak znalazłem 5 zł to schylenie zajęło mi 2 sekundy. Można rzec że zarobiłem wtedy 9 tys. na godzinę :)

   Usuń
  4. Przy WBK byłem drugi od końca nagrodzonych z tego co pamiętam, więc raczej tych godzin się nigdzie nie wystałem. Ważność wychodzących mam na rok naprzód.

   Kolego od 600zł na godzinę... Tylko że wiesz, promocje nie zdarzają się codziennie, a zarobki z XXX (po co reklamować za darmo i jednocześnie ściągać sobie konkurencję na łeb? :D) można osiągać praktycznie przez cały czas. I mówimy tutaj o zajęciu, które wykonuję w godzinach wolnych od pracy, jako dodatek do podstawowego zarobku. Tak więc jeśli chodzi o możliwość zyskania 10zł... to są łatwiejsze sposoby niż napychanie sobie konta w telefonie do pełna, o sprzedawaniu swoich danych organizatorowi tej "promocji" już nie wspomnę :) Bankobranie obniża loty skoro nawet coś takiego tutaj wrzucają...

   Usuń
 4. czy mozna doladowac przez aplikacje bzwbk24 czy tylko przez strone internetowa?

  OdpowiedzUsuń
 5. Szału nie ma. Jak doładowuję Playa z ich aplikacji na fb to dostaję 15% dodatkowego doładowania.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ale to spójrz tak.
   Płacisz 50 zł a dostajesz 57,50 zł. Jesteś +15%.
   Tu w praktyce płacisz 40 zł a dostajesz 50 zł. Jesteś +25%

   Usuń
  2. Ja od ponad 2 lat dostaję 20% bonusu za doładowanie T-Mobile z mojego konta TMUB, a za rejestrację karty dali mi 12 darmowych bonusów po 10 GB każdy!

   Usuń
  3. Bartuś, płacisz 50 zł, a dostajesz 10 zł - to JEDNORAZOWY bonus 20%

   Usuń
  4. Skoro wydam 50 zł (zwrócą 10 zł) to za wydane (z moich środków) 40 zł mam 50 zł na telefonie a to oznacza że te 10 zł stanowi 25% ekstra. Liczysz w drugą stronę a ja odniosłem to jako porównanie z doładowaniami promocyjnymi Playa.

   Usuń
 6. Czy trzeba doładować przez zwykła stronę na komputerze czy z aplikacji mobilnej?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No nie do końca to sprecyzowano :( W regulaminie nie ma nic o BZWBK24 mobile więc lepiej chyba na komputerze.

   Usuń
  2. Wymogiem udziału w promocji jest posiadanie konta osobistego i Usług Bankowości Elektronicznej BZWBK24. Nie mam teraz możliwości wglądu do umowy o takie usługi, ale podejrzewam, że szeroko obejmuje ona różne kanały dostępu do bankowości elektronicznej przez komputer, telefon czy aplikację. Gdyby miało być inaczej to byłoby to zapewne wyszczególnione, że telefon należy doładować np. wyłącznie przez BZWBK24 internet czy BZWBK24 mobile. Takich warunków jednak nie ma.

   Usuń
  3. pytałem sie na infolini w bzwbk internet(chat) w jaki sposob można doładować telefon aby otrzymać zwrot..To można przez strone i przez komorke a ponoć także sms-em(ale nie umiem tego robić).Bo zgodnie z terminem bzwb24 jest:
   Usługi Bankowości Elektronicznej BZWBK24/Usługi BZWBK24 – dostęp do usług
   bankowych za pośrednictwem kanałów elektronicznych np. Internetu, telefonu
   stacjonarnego, SMS.

   A więc jeżeli doładowanie ma byc cytuje "wykonać w usłudze BZWBK24" to jest to szerokie pojecie - bzwbk internet, bzwb komorka i sms.

   Usuń
 7. Mr Złotówa znów pierwszy pisze o promocji. Przy ograniczonej puli to się liczy :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tym razem słowa uznania należą się przede wszystkim Czytelniczce Marcie, która podrzuciła link do tej promocji. Mnie tylko udało się szybko przeczytać ten mail i prześwietlić regulamin.

   Usuń
 8. Brawo dla BZ WBK!! Ponownie. W zeszłym roku promocje dla swoich aktualnych klientów robił jeszcze mBank ale widzę że teraz odpuścił. Więc tym bardziej warto docenić tego typu promocje.

  OdpowiedzUsuń
 9. Hehe. Mój wynik to 10sek. Doładowane przez aplikację. Na stronie promocji jest wszystko napisane przez jakie urządzenia programy można to robić.

  OdpowiedzUsuń
 10. W tym banku jest coraz śmieszniej :)

  OdpowiedzUsuń
 11. Ale najlepsze jest w tej promocji to że w tej promocji przysyłają maila z potwierdzeniem rejestracji o takiej treści:
  "Dziękujemy za rejestrację w promocji "Doładuj telefon w BZWBK24 i zyskaj 10 zł".

  Zespół Banku Zachodniego WBK

  Wiadomość została przesłana automatycznie. Prosimy nie odpowiadać."

  To zmiana na lepsze. Bo wcześniej to zawsze była randka w ciemno.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zgadzam się. Taka praktyka powinna być powszechna. I wreszcie nie musiałbym robić print screenów zawsze i wszędzie.

   Usuń
 12. Rozumiem że jak doładowałam telefon przez BZWBK24 w niedzielę, a dopiero dziś się zarejestruję to zwrot jednak będzie? Bo w sumie jedno i drugie będzie w okresie promocji a kolejność chyba nie powinna mieć znaczenia?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dobrze rozumiesz. Też mam taką sytuację i nie widzę przeciwwskazań.

   Usuń
 13. To troche podobna promocja jak jest w Orange Finanse. Tylko, że tutaj chyba jest jedno doładowanie, a tam można nawet 12 zgarnąć, każde ze dychę.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tylko że w Orange Finanse miesiąc w miesiąc trzeba kartą machnąć min. 300 zł.

   Usuń
 14. ... i w dodatku nie mogą to być płatności internetowe.

  OdpowiedzUsuń
 15. czy ktoś już dostał zwrot? Bo niektórym już minęło 5 dni roboczych od doładowania

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Gdzie masz napisane, że zwrot nastąpi w ciągu 5 dni roboczych? Ja widzę, że do 30 czerwca.

   Usuń
  2. Zwrot w 5 dni jest w promo Mojeplatnosci.pl ;)

   Usuń
 16. Dziś pojawiło się na blogu banku: "Trwa promocja doładowań. Pula nagród jeszcze się nie wyczerpała". Więc jak ktoś się zastanawiał to może śmiało korzystać.

  OdpowiedzUsuń
 17. Jest dycha za doładowanie. Tym razem nawet przed czasem.

  OdpowiedzUsuń
 18. Dziś wpadło 10 zł tytułem 'nagroda za udzial w promocji Doladuj telefon w BZWBK24 i zyskaj 10 zl'. Tyle przed czasem?!

  OdpowiedzUsuń
 19. Dzięki za info. U mnie też jest wypłacone.

  OdpowiedzUsuń
 20. Czy wszyscy otrzymali już zwrot 10zł?

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Odbierz gwarantowane 600 zł w bonusach za konto w BNP Paribas w promocji "Giga premia"

Oto najnowsza promocja z kontem osobistym w BNP Paribas. Z wyższą wartością nagród! W skład pakietu gwarantowanych nagród powitalnych wchodz...