Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Ile można wyciągnąć od banków? Zobacz i zarabiaj

750 zł od mBanku1200 zł za kartę Citi700 zł od Santandera620 zł od BNP Paribas600 zł od Millennium

15.06.2014

Ile można wyciągnąć od banków? Zobacz i zarabiaj

Poprzedni miesiąc był rekordowy pod względem wyników bankobrania. Z banków udało się "wycisnąć" 1 340,99 zł.

 

Tyle samo można zyskać mając oszczędności w kwocie ponad 575 tys. zł i licząc na odsetki od nich. Szczerze pisząc... takiej kwoty nie mam. A jednak zyskuję.

Publikowane co miesiąc podsumowanie zysków ma na celu udowodnić, że bankobranie to nie tylko teoria, ale przede wszystkim praktyka. Dzielę się tym gdzie, w jaki sposób i ile można zarobić.

Tym razem oprócz pieniężnych zysków w postaci moneybacku i wypłaconych premii, po raz pierwszy w podsumowaniu wymieniam nagrodę rzeczową. Została ona uwzględniona w zestawieniu, bowiem do jej zdobycia nie przyczynił się łut szczęścia w konkursie bankowym czy losowaniu, ale spełnienie określonych warunków promocji.

Poniższy tabela ukazuje wszystkie źródła bankobrania i zyski jakie przyniosły w poprzednim miesiącu: 

Co?
Gdzie?
W jaki sposób?
Ile zysku?
Polecenia konta i
premie za otwarcie
ING Bank Śląski
Program poleceń ING
2x100 i 2x50 zł
Konto założone w promocji na groupon.pl
Toyota Bank
50 i 42,78 zł
Otwarcie lokaty
BGŻ Optima
2x 100 zł
Konto z Kartą Tanie Zakupy
Getin Online
Opis aktualnej promocji 10% moneyback za płatności kartą
50 i 40 zł
Konto Inteligo
Inteligo
50 zł
CA Saver
Credit Agricole
33,33 zł
Konto osobiste i karta kredytowa 1|2|3
BZ WBK
1, 2 lub 3% zwrotu za opłacane z konta rachunki oraz 1, 2 lub 3% moneyback
5,66 i 0,22 zł
Konto Godne Polecenia
BZ WBK
40 i 30 zł
Karta kredytowa 
Citibank
499 zł 


Udokumentowaniem wpływów jest poniższa grafika:

Kto śledzi moje comiesięczne podsumowanie wie, że wynik z bankobrania porównuję do kwoty, jaką musiałbym w bieżącym miesiącu ulokować na koncie oszczędnościowym by taki sam zysk odnotować w postaci odsetek od oszczędności. 

Jeśli chcieć uzyskać 1340,99 zł odsetek z najwyżej aktualnie oprocentowanych kont oszczędnościowych, należałoby na koncie oszczędnościowym przez cały miesiąc "zamrozić" aż 575 532,19 zł.

Jeśli pierwszy raz spotykasz się z przykładem zarabiania na bankach i również chcesz stać się bankobiorcą, dobrym sposobem na rozpoczęcie zarabiania jest skorzystanie z programu poleceń Inteligo. Bez wyśrubowanych warunków możesz zarobić 100 zł za otwarcie konta. Aby uzyskać umożliwiające to polecenie, skontaktuj się mailowo: bankobranie@gmail.com

7 komentarzy:

 1. Szacunek. Wielu mając najniższą krajową, zarabia na miesiąc mniej

  OdpowiedzUsuń
 2. Czy ktoś zadał sobie pytanie ile trzeba najpierw wydać, żeby zarobić na takim "wyciskaniu"?
  W przypadku moneyback'u użycie słowa "zysk" jest co najmniej głębokim nadużyciem (sugeruję, żeby autor z większą świadomością używał pojęć: przychód / koszt / zysk, a porównanie z odsedkami bankowymi wyjątkowo nietrafne. Koniec końców liczy się (parafrazując Pana Mareczka z reklamy pewnego banku) tylko to, ile nam ZOSTANIE na koncie.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. @Anonimowy. Nie wydaję nic więcej aniżeli wydawałbym miesięcznie, płacąc gotówką czy "zwykłymi" kartami :)
   Zasady promocji, warunki uzyskania premii czy moneybacku opisywane są w dedykowanych im wpisach. Nie kryję kosztów - jednak w większości przypadków - jeśli są - można ich uniknąć spełniając odpowiednie warunki

   Usuń
  2. Kryjesz, niestety, koszty wrzucając do jednego worka przychody z poleceń (z natury bezkosztowe) i moneyback'u (koszty jego uzyskania wielokrotnie przekraczają kwotę przychodu).
   To, że Tobie się udaje "wyrobić" wszystkie miesięczne limity nie oznacza "a priori", że innym musi się to opłacać.

   Usuń
  3. Gdzie jest napisane,że te pieniądze musi wydać.Wystarczy np. stojąc w kolejce widząc płacącego gotówką, poprosić o zapłacenie za niego kartą.Lub kupić coś w sklepie gdzie bez problemu przyjmują zwroty i oddają gotówkę np.Lidl, Aldi, Castorama i obrót na karcie jest widoczny ,premia wpada , człowiek zadowolony a niektórzy wolą w tym czasie zasuwać łopatą lub pić piwko.No ala na szczęście jeszcze mamy wolność ( choć przy takim społeczeństwie nie wiadoma jak długo).

   Usuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 700 zł za Konto Santander (krótsza karencja!)

Nowa edycja przynosi dwie zmiany na lepsze.  To wyższa premia pieniężna oraz skrócony okres wykluczenia dla byłych posiadaczy konta w Santan...