Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: T-Mobile nie odpuszcza i nadal rozdaje premie

800 zł od Santandera600 zł od Millennium500 zł od ING7% + 300 zł od Pekao1200 zł za kartę Citi

2.06.2014

T-Mobile nie odpuszcza i nadal rozdaje premie

Kto w maju nie załapał się na promocje T-Mobile Usługi Bankowe, nie ma czego żałować. Znów jest na to szansa.

Zapewne wszyscy pamiętają wielomiesięczne doniesienia o transferze Roberta Lewandowskiego z Borussii Dortmund. T-Mobile idzie tym samym tropem i postanowił przedłużyć zamieszanie wokół swej oferty firmowanej twarzą Anny Lewandowskiej. Tym samym nadal oferuje promocje z premiami dla nowych i dotychczasowych klientów.

Pierwsza z propozycji skierowana jest do nowych klientów, którzy zdecydują się przenieść swój numer telefonu do T-Mobile i jednocześnie założą konto bankowe. Aby spełnić warunki do wypłaty premii, nie trzeba wiele zachodu: wystarczy jedna płatność kartą w miesiącu oraz brak zaległości z tytułu opłat za fakturę od operatora. Bonusy w wysokości 50 zł będą wypłacane przez dziesięć kolejnych miesięcy. Do zgarnięcia jest więc premia w kwocie 500 zł. Szczegóły promocji dostępne są w regulaminie.

T-Mobile Usługi Bankowe nadal zamierza premiować też dotychczasowych klientów, czyli tych, którzy posiadają konto jeszcze od czasów Alior Synca. Dla nich skierowana jest propozycja 5-procentowego moneybacku. Z opcji tej mogą co prawda skorzystać nowi klienci, aczkolwiek eliminuje ich to z wykorzystania "500 zł za transfer".

Tutaj również jest wymagane podpisanie umowy na usługi telekomunikacyjne T-Mobile. Wypłata premii jest rozłożona w czasie i uzależniona od kwot, wydanych za pomocą MyWllet, czyli usługi pozwalającej na dokonywanie płatności telefonem. Premia będzie wypłacana w transzach - maksymalnie po 50 zł miesięcznie. Zgodnie z treścią regulaminu, maksymalny zwrot może wynieść 500 zł w danym roku kalendarzowym.

Graniczne terminy obydwu promocji obligują do założenia rachunku, jak i zawarcia umowy z operatorem do końca lipca 2014 r.

Duże premie muszą wzbudzać zainteresowanie klientów, więc nie dziwi fakt wydłużenia promocji. Moim zdaniem to dobry prognostyk i nadzieja, że także w przyszłości T-Mobile Usługi Bankowe będzie znaczącym graczem w przygotowywaniu kolejnych okazji dla bankobiorców.

Rachunek oszczędnościowo-rozliczeniowy w T-Mobile Usługi Bankowe jest bezpłatny. Podobnie jak karta debetowa, która umożliwia bezprowizyjny dostęp do wszystkich bankomatów.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Nie 700, a 800 zł za Konto Santander. Specjalnie dla Czytelników bloga Bankobranie!

Oto aktualna odsłona popularnej i sprawdzonej promocji konta w Santanderze. Wraz z nią świetna wiadomość.  Standardowo do wzięcia czekałyby ...