Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Program poleceń Inteligo z premią bez limitu

800 zł od Santandera600 zł od Millennium500 zł od ING7% + 300 zł od Pekao1200 zł za kartę Citi

6.06.2014

Program poleceń Inteligo z premią bez limitu

W Inteligo ruszył program poleceń, który premiuje zarówno polecających, jak i polecanych.

Dla bankobiorców kuszący musi być fakt, iż bank nie wymaga spełnienia wyśrubowanych warunków otrzymania premii oraz to, że polecający może uzyskać nieograniczoną premię.


Aby zarobić należy skutecznie polecić nowego klienta - regulamin promocji charakteryzuje go jako osobę nieposiadającą konta (indywidualnego lub wspólnego) w Inteligo i nie jest rozpatrywany jej wniosek o otwarcie konta, złożony przed przystąpieniem do programu.

Pod pojęciem "skutecznego polecenia" bank rozumie spełnienie przez poleconego następujących warunków:
 • złożyć wniosek o Konto Inteligo (ze wskazaniem osoby polecającej) za pośrednictwem wniosku internetowego lub telefonicznie 
 • zawrzeć umowę o Konto Inteligo (jej podpisanie odbywa się za pośrednictwem kuriera, który jednocześnie dostarcza już kartę płatniczą)
 • wyrazić zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów marketingowych i otrzymywania informacji handlowych drogę elektroniczną
 • zaakceptować regulamin programu
 • dokonać w ciągu 30 dni od dnia zawarcia umowy o konto co najmniej jednej płatności kartą lub za pomocą aplikacji IKO, na łączną sumę co najmniej 200 zł
Polecany klient we wniosku o otwarcie konta jako polecającego może wskazać wyłącznie jedną osobę, a robi to za pomocą tzw. kodu MGM, którym jest numer telefonu polecającego.

Warunki, które powinien spełnić polecający również nie są wygórowane. Należy:
 • posiadać Konto Inteligo na dzień przystąpienia do programu
 • wyrazić zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów marketingowych i na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną
 • zarejestrować się na stronie programu: maminteligo.pl
 • zaakceptować regulamin programu
Program trwa od 29.05 do 31.08.2014 r. - po zakończeniu kolejnych miesięcy (tj. czerwca, lipca i sierpnia), bank w ciągu 7 dni weryfikuje spełnienie warunków programu i w ciągu kolejnych 25 dni wypłaci premię. Polecający uzyska 50 zł za każdego skutecznie poleconego klienta, a polecony zdobędzie 100 zł.

Dla polecających przewidziano również nagrody dodatkowe. Uzyska je trójka uczestników, którzy w czasie programu skutecznie polecą największą liczbę nowych klientów. Nagrodami są premie w wysokości 1 000, 600 i 300 zł.

Zgodnie z zapisami regulaminu promocji do końca lutego przyszłego roku uczestnicy programu (zarówno polecający, jak i polecani) otrzymają Informację PIT-8C, celem rozliczenia z Urzędem Skarbowym.

O KONCIE INTELIGO: rachunek bezwarunkowo prowadzony jest za darmo. Również karta debetowa do rachunku może być bezpłatna jeśli suma płatności kartą rozliczonych w poprzednim miesiącu wynosi min. 100 zł. W przeciwnym wypadku bank pobierze opłatę 4 zł. 


Jeśli chcesz zarobić 100 zł i szukasz polecającego możesz się skontaktować: bankobranie(at)gmail.com***** - RATING OFERTY - najwyższa z dostępnych ocen dla promocji Inteligo to zasługa dostępności oferty (premię mogą zyskać nawet ci, którzy już kiedyś byli klientami banku i teraz do niego powrócą), banalnie prostych warunków uprawniających do uzyskania premii oraz opłacalności propozycji. Bonus w wysokości 100 zł za otwarcie konta jest godną premią, dlatego z pełnym przekonaniem mogę stwierdzić, że z promocji powinni skorzystać zarówno początkujący, jak i doświadczeni bankobiorcy. 

5 komentarzy:

 1. Ten komentarz został usunięty przez administratora bloga.

  OdpowiedzUsuń
 2. Komentarz od @Anonimowy został usunięty ze względu na treść. Administrując blog, mając na uwadze przede wszystkim jego wiarygodność, nie jestem w stanie odpowiadać za wiarygodność komentarzy i składanych w nich deklaracji dot. poleceń.

  OdpowiedzUsuń
 3. Skorzystałam z propozycji i polecenia od Ciebie. Warunki spełnione, teraz już tylko czekam na stówkę od Inteligo :)

  OdpowiedzUsuń
 4. A co z tym podatkiem? Każdemu będą wysyłać? Jest niby jakiś limit 760zł.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W tym przypadku jest to raczej system premiowy, a nie nagroda, więc nie łapie się pod zasady zwolnienia z podatku do 760 zł. Bo mogłeś założyć konto i zarobić 100 zł ale jednocześnie nieograniczenie wiele polecać więc do końca lutego dostaniesz PIT. Miałem tak samo rok temu

   Usuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Nie 700, a 800 zł za Konto Santander. Specjalnie dla Czytelników bloga Bankobranie!

Oto aktualna odsłona popularnej i sprawdzonej promocji konta w Santanderze. Wraz z nią świetna wiadomość.  Standardowo do wzięcia czekałyby ...