Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Zapunktuj kartą na rower

480 zł od Santanderatelefon Motorola od Citi400 zł od BNP Paribas550 zł od Aliora450 zł od mBanku

3.06.2014

Zapunktuj kartą na rower

Banki na różny sposób próbują zaktywizować posiadaczy kart płatniczych. Właśnie ruszył kolejny konkurs dla płacących plastikiem.

Źródło: bnpparibas.pl
Skoro płacenie kartą nic więcej nie kosztuje to warto skorzystać z każdej sposobności ugrania czegoś dla siebie. Okazją są konkursy. Tym razem coś dla miłośników jednośladów - do wygrania są rowery. 

Aby wziąć udział w zabawie nie trzeba wiele wysiłku. Wystarczy płacić kartą i zdobyć w ten sposób jak najwięcej punktów. W każdym etapie można załapać się na jeden z 50 rowerów.

Konkurs BNP Paribas wystartował wczoraj i trwa do 13.07.2014 r. Mogą w nim wziąć udział zarówno nowi, jak i dotychczasowi klienci indywidualni banku, którzy posiadają kartę płatniczą, prepaid lub kredytową MasterCard.

Podstawą do udziału w konkursie jest rejestracja karty na stronie banku. W każdym z trzech etapów zabawy, bank nalicza punkty, które przyznaje przede wszystkim za transakcje kartą. Za każde zakupy o wartości min. 25 zł klient otrzymuje 1 punkt. W każdym etapie konkursu pierwsza pięćdziesiątka osób, która zgromadzą najwięcej punktów, dostanie nagrodę: rower Beach Cruiser marki Chillovelo w kolorze czarnym, który zgodnie z zapisami regulaminu wart jest 1350 zł brutto.

Etapy konkursu wyznaczone są na następujące okresy:

  • I etap: 2-15.06.2014 r.
  • II etap: 16-29.06.2014 r.
  • III etap: 30.06-13.07.2014 r.

Dodatkowe punkty w konkursie można zyskać za skorzystanie z wybranych produktów lub usług banku:


  • 7 punktów za otwarcie rachunku karty kredytowej w okresie 22.05-13.07.2014 r.
  • 5 punktów za otwarcie Konta Dobrze Dobranego z kartą debetową w okresie 22.05-13.7.2014 r.
  • 3 punkty za korzystanie z e-korespondencji z banku

Moim zdaniem promocja BNP Paribas jest ciekawą formą aktywizowania w korzystaniu z karty. Ale przede wszystkim zadziałać może na osoby, które są już klientami banku,a niekoniecznie zachęci do zakładania rachunku w banku. Konkurs trwa jednak w ograniczonym czasie, brak w nim nagród gwarantowanych i trudno oszacować, jak duża musi być determinacja i zaangażowanie w zbieranie punktów by znaleźć się w gronie osób, które załapią się na nagrodę. 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij 480 zł w bonusach za konto osobiste w Santander Banku

Oto najnowsza edycja promocji konta osobistego  w Santander Banku. Na uczestników czeka gwarantowana premia pieniężna 300 zł, bon o wartości...