Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Zapunktuj kartą na rower

800 zł od Santandera600 zł od Millennium500 zł od ING7% + 300 zł od Pekao1200 zł za kartę Citi

3.06.2014

Zapunktuj kartą na rower

Banki na różny sposób próbują zaktywizować posiadaczy kart płatniczych. Właśnie ruszył kolejny konkurs dla płacących plastikiem.

Źródło: bnpparibas.pl
Skoro płacenie kartą nic więcej nie kosztuje to warto skorzystać z każdej sposobności ugrania czegoś dla siebie. Okazją są konkursy. Tym razem coś dla miłośników jednośladów - do wygrania są rowery. 

Aby wziąć udział w zabawie nie trzeba wiele wysiłku. Wystarczy płacić kartą i zdobyć w ten sposób jak najwięcej punktów. W każdym etapie można załapać się na jeden z 50 rowerów.

Konkurs BNP Paribas wystartował wczoraj i trwa do 13.07.2014 r. Mogą w nim wziąć udział zarówno nowi, jak i dotychczasowi klienci indywidualni banku, którzy posiadają kartę płatniczą, prepaid lub kredytową MasterCard.

Podstawą do udziału w konkursie jest rejestracja karty na stronie banku. W każdym z trzech etapów zabawy, bank nalicza punkty, które przyznaje przede wszystkim za transakcje kartą. Za każde zakupy o wartości min. 25 zł klient otrzymuje 1 punkt. W każdym etapie konkursu pierwsza pięćdziesiątka osób, która zgromadzą najwięcej punktów, dostanie nagrodę: rower Beach Cruiser marki Chillovelo w kolorze czarnym, który zgodnie z zapisami regulaminu wart jest 1350 zł brutto.

Etapy konkursu wyznaczone są na następujące okresy:

  • I etap: 2-15.06.2014 r.
  • II etap: 16-29.06.2014 r.
  • III etap: 30.06-13.07.2014 r.

Dodatkowe punkty w konkursie można zyskać za skorzystanie z wybranych produktów lub usług banku:


  • 7 punktów za otwarcie rachunku karty kredytowej w okresie 22.05-13.07.2014 r.
  • 5 punktów za otwarcie Konta Dobrze Dobranego z kartą debetową w okresie 22.05-13.7.2014 r.
  • 3 punkty za korzystanie z e-korespondencji z banku

Moim zdaniem promocja BNP Paribas jest ciekawą formą aktywizowania w korzystaniu z karty. Ale przede wszystkim zadziałać może na osoby, które są już klientami banku,a niekoniecznie zachęci do zakładania rachunku w banku. Konkurs trwa jednak w ograniczonym czasie, brak w nim nagród gwarantowanych i trudno oszacować, jak duża musi być determinacja i zaangażowanie w zbieranie punktów by znaleźć się w gronie osób, które załapią się na nagrodę. 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Nie 700, a 800 zł za Konto Santander. Specjalnie dla Czytelników bloga Bankobranie!

Oto aktualna odsłona popularnej i sprawdzonej promocji konta w Santanderze. Wraz z nią świetna wiadomość.  Standardowo do wzięcia czekałyby ...