Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: 6 pytań ankiety, czyli przedbiegi do gwarantowanej lokaty 6% i ekstra nagród

720 zł od mBanku650 zł od VeloBanku ⭐ 600 zł od: Millennium i BNP Paribas ⭐ 500 zł od: ING i Santandera900 zł od Citi

18.02.2015

6 pytań ankiety, czyli przedbiegi do gwarantowanej lokaty 6% i ekstra nagród

Samodzielnie możemy sobie ułożyć wymarzone konto.


Tak przynajmniej deklaruje inicjator akcji, który zachęca do wypełnienia krótkiej ankiety i wskazania w niej jak miałoby wyglądać nasze wymarzone konto. A, że z wypełnienia ankiety może wynikać sporo korzyści (lokata 6% i nagrody), warto poświęcić te 30 sekund.

Wypełnienie ankiety (jest dostępna tylko do 28.02.2015 do godz. 23:59:59) do niczego nie zobowiązuje, ale otwiera furtkę do założenia lokaty z oprocentowaniem aż 6% na okres 3 miesięcy i to dla wcale nie małej kwoty, bo nawet do 20 000 zł. Będzie ona dostępna dopiero gdy ujawni się bank - organizator akcji oraz przedstawi zasady nowego konta. Wówczas, gdy propozycja ta przypadnie Ci do gustu i zechcesz otworzyć konto, możliwość otwarcia lokaty będzie wyłącznie dla osób, które odpowiedziały na pytania. Wypełnij ankietę

A to nie wszystkie przygotowane atrakcje. Dla osób najaktywniejszych w poleceniu konta, do zdobycia będą również nagrody:


 • telewizor 65" Samsung UE65HU7200 , o wartości 9 163,50 zł
 • telefon Samsung GALAXY Note 4, o wartości 2 816,70 zł
 • tablet Samsung GalaxyTab S 10.5, o wartości 2 115,60 zł
 • telefon Samsung Galaxy S5, o wartości 1 906,50 zł
 • telefon Samsung Galaxy Alpha, o wartości 1 869,60 zł


Do wszystkich powyższych nagród zostały przewidziane również nagrody dodatkowe na pokrycie podatku, który odprowadzi organizator akcji. Zgodnie z informacjami na dedykowanej promocji stronie internetowej organizatorem akcji jest Novem, firma zajmująca się marketingiem i już teraz współpracująca z kilkoma bankami. Jaki bank, kryje się za akcją? Póki co zostają nam przypuszczenia.


Ankieta to 6 pytań z odpowiedziami Tak/Nie oraz jedno pytanie otwarte (jednak nie trzeba na nie odpowiadać). Wysyłając ankietę wystarczy podać imię, nazwisko, telefon, e-mail i wyrazić zgody na marketing. Źródło grafiki: wymarzonekonto.pl


Z pytań zawartych w ankiecie wynika, że zaproponowane w niedalekiej przyszłości nowe konto będzie prowadzone bezpłatnie, oprocentowane, a możliwość wypłat gotówki bezpłatnie będzie dostępna w dowolnym bankomacie w Polsce. 


Czy lokata 6% to pic na wodę fotomontaż?


Patrząc na aktualne oprocentowanie lokat może się wydawać, że tak wysoka stawka, jaka jest obiecywana w promocji jest czymś nierealnym. Ale wystarczy policzyć. Skoro teraz banki nowym klientom potrafią dać lokaty oprocentowane na poziomie 4% w skali roku to stawka aż 6% powoduje, że różnica w zysku w ciągu trzech miesięcy wyniesie 100 zł (przed odjęciem podatki Belki). Oznacza to więc ni mniej, ni więcej, że bank nowym klientom wypłaci dodatkową premię na poziomie zbliżonym do tego, który w ostatnim czasie rozdawał chociażby ING Bank Śląski. Zrobi to jednak w postaci odsetek.

Cały zysk z lokaty 20 000 zł będzie imponujący. Aż 300 zł, co po odjęciu "podatku Belki" i tak daje 243 zł!

Z konta z bonusem w postaci lokaty będą mogły skorzystać wyłącznie osoby, które będą nowym klientem banku. Póki co trochę to randka w ciemno, skoro nie wiemy co to za bank, ale ankietę na pewno warto uzupełnić. Mimo, że posiadam konta w wielu bankach i być może za akcją kryje się taki, którego klientem już jestem, to ankietę wypełniłem.

Jeśli wypełnisz ankietę, ale obawiasz się, że umknie Ci moment ogłoszenia szczegółów promocji, przypomnę o tym - zapisz się na newsletter.

Wypełnij ankietę, zyskaj szansę na lokatę 6%

13 komentarzy:

 1. Ciekawe co to za bank?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No właśnie, jakie są Wasze typy, domysły, domniemania?

   Usuń
  2. Myślę, że to może być Bank Smart albo BZ WBK

   Usuń
  3. Ja typuję aliora (lub meritum)

   Usuń
  4. Oby to nie był WBK bo mam tam konto. Ale obawiam się, że to może być właśnie ten bank, bo skoro Wymarzone Konto ma być nowym kontem to nazwa w ich stylu, jak również to, że zepsuli warunki Konta Godnego Polecenia i teraz będą pewnie kombinować żeby wprowadzić nowe konto.

   Usuń
  5. Z tym kto korzysta z usług agencji Novem zobaczymy BZ WBK,
   http://www.novem.pl/dla_wydawcy

   Usuń
 2. Stawiam na BZ WBK :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Też mi się wydaje, że to BZ WBK. Ewentualnie może to też być Idea Bank, bo ostatnio znów podnosi nieśmiało oprocentowanie

   Usuń
 3. Przekazanie swoich danych do celów marketingowych szemranej firmie. Nie warte 300 zł.

  OdpowiedzUsuń
 4. Wypełniłam i czekam niecierpliwie na efekty. Wcale nie uważam, żeby dane które przekazałam: imię, nazwisko, nr telefonu i mail nie były warte 300 zł. To bardzo konkretny pieniądz. A firma nie jest szemrana, bo stoi za tym przecież jakiś bank i to w banku docelowo założę konto. Ja, ponieważ trochę zaangażowałam się w bankobranie na potrzeby tych spraw bankowych założyłam sobie odrębnego maila i nie mam problemów, czy będą spamować czy nie. A jeśli chodzi o nr telefonu to raczej nie dzwonią. Na palcach ręki mogę policzyć takie telefony. Zresztą już w tych przypadkach, kiedy zadzwonili to zawsze mieli mi do przekazania informację o jakiejś promocji, która dawała możliwość jeśli nie zarobku to np. oszczędzenia na lokacie. Więc spoko. To przez sieci komórkowe i różne szemrane konkursy sms mamy myślę obawy, żeby dawać swój nr telefonu, bo oni akurat spamują, oj tak!

  OdpowiedzUsuń
 5. fragment regulaminu:
  "wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych, w tym:

  - na otrzymywanie informacji handlowej za pomocą środków komunikowania się na odległość, komunikacji elektronicznej z wykorzystaniem podanych przez uczestnika danych kontaktowych oraz na działania marketingowe drogą telefoniczną na wskazany przez uczestnika numer telefonu przez Novem Sp. z o.o., a także inne podmioty, które pozyskały dane uczestnika od Novem Sp. z o.o."
  czyli mimo wszystko trzeba się liczyć z telefonami z ofertą super garnków, kołder i innego badziewia

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Na tę chwilę zgodę można wyrazić. Jeśli okaże się, że nie było warto to można ją cofnąć.

   Usuń
 6. Przeprowadziłem śledztwo internetowe, no i niestety nic konkretnego mi nie wyszło. Organizator czyli firma Novem współpracuje z kilkoma bankami: Bank Smart, BIZ Bank, BZ WBK, BNP Paribas, Deutsche Bank, Getin Bank Idea Bank, mBank, Millennium, PKO i Raiffeisen Polbank. A przecież powyższa promocja może być związana z jeszcze innym bankiem, który te współpracę dopiero nawiązuje. Już myślałem, że może właścicielem strony wymarzonekonto.pl będzie bank, ale nie. Okazuje się, że Novem. Więc zostają przypuszczenia. Ankieta wysłana, czekam na info.

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Hit powraca: rekordowe 500 zł premii za konto w ING Banku Śląskim

Promocja konta w ING z historycznie rekordową premią ponownie jest dostępna. Jest to więc okazja dla tych, którzy zapomnieli, zastanawiali s...