Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Dwa ważne przypomnienia dla tych, którzy chcą łatwo zarobić

720 zł od mBanku650 zł od VeloBanku ⭐ 600 zł od: Millennium i BNP Paribas ⭐ 500 zł od: ING i Santandera900 zł od Citi

14.02.2015

Dwa ważne przypomnienia dla tych, którzy chcą łatwo zarobić

Nadchodzący poniedziałek to ważny termin dla bankobiorców.


W tym dniu kończą się bowiem dwie bardzo fajne okazje do zarobienia. Dziś przypominam o nich, byś nie stracił(a) takiej szansy.

Generalizując, obydwie promocje dotyczą kont, za których otwarcie dostaniesz premię. Przy jednym z nich możesz dodatkowo liczyć na comiesięczny zwrot od płatności kartą w Internecie.

Co ważne, w obydwu promocjach konto i wydana do niego karta mogą być darmowe po spełnieniu prostych warunków, więc to pozwoli cieszyć się premią w 100%. Podobnie jak fakt pokrycia podatku od nagród przez organizatorów. Nic, tylko brać i zarabiać :)

Pierwsza z okazji to iKonto w BNP Paribas. Premia za otwarcie konta wynosi 70 zł. Aby ją otrzymać  najpóźniej do 16.02.2015 r. należy:


 • za pomocą linku otrzymanego mailem przejść do wniosku o otwarcie iKonta z kartą płatniczą MasterCard debit
 • potwierdzić zawarcie umowy, wykonując przelew autoryzujący (1 zł) z banku, w którym posiadasz konto

W ciągu kilu dni otrzymasz kartę i PIN. Do 9.03.2015 r. wykonaj płatności kartą na sumę min. 150 zł (możesz je zrealizować w punktach handlowo-usługowych, jak i w Internecie). Najpóźniej 17.03.2015 r. organizator akcji (firma Agora, właściciel m.in. serwisu gazeta.pl) powiadomi Cię mailem o przyznaniu nagrody. Wówczas do 25.03.2015 r. będziesz mieć czas by uzupełnić dane na wskazanej w mailu stronie organizatora (m.in. numer rachunku iKonta), by premię otrzymać. A jej wypłata nastąpi najpóźniej do 31.03.2015 r.


Jeśli obawiasz się, że przegapisz termin uzupełnienia danych niezbędnych do wypłaty premii, zapisz się na newsletter bankobrania. Również Ci o tym przypomnę.

Posiadanie iKonta w BNP Paribas może być opłacalne w dłuższym czasie, gdyż daje ono 3% zwrotu od płatności wykonywanych kartą w Internecie za pośrednictwem PayU. W ten sposób można zyskać nawet 50 zł miesięcznie. 


iKonto prowadzone jest bezpłatnie jeśli w ciągu miesiąca wpłynie na nie łącznie min. 1000 zł, a kartą płatniczą wykonasz płatności na łączną sumę co najmniej 200 zł.

Złóż wniosek o przystąpienie do promocji - odbierz 70 zł premii i 3% moneyback


Druga z dobiegających końca ofert to promocja ING Banku Śląskiego. Tu na premię trzeba zaczekać nieco dłużej, niż w przypadku BNP Paribas. Ale warto, bo zarobić można 100 zł.

Aby dostać premię należy: 


 • do 16.02.2015 zawnioskować o otwarcie Konta Direct z kartą płatniczą i dostępem do bankowości internetowej (pamiętaj by nie wyrażać sprzeciwu wobec przetwarzania danych w celach marketingowych - to jeden z warunków promocji)
 • do 16.03.2015 zawrzeć umowę i aktywować kartę oraz dostęp do bankowości internetowej 
 • do 15.07 wydać kartą sumę min. 1000 zł (może być to jedna lub wiele płatności) 

Premię 100 zł otrzymasz do 14.08.2015 r. (do tego czasu należy mieć aktywne konto i kartę płatniczą).Prowadzenie Konta Direct jest bezwarunkowo darmowe, co oznacza, że nie potrzeba otrzymywać regularnych wpływów. Nieco inaczej ma się to z kartą płatniczą. Aby była ona bezpłatna, w każdym okresie od 29. dnia miesiąca do 28. dnia miesiąca następnego należy wykonać płatności na określoną sumę. Do 28.03.2015 jest to 200 zł, a po powyższej dacie łącznie należy wydawać 300 zł w każdym okresie rozliczeniowym. Wyjątkiem są posiadacze Konta Direct w wieku 18-26 lat - w okresie do 28.09.2015 r. nadal będą zwalniani z opłaty, jeśli miesięcznie wydadzą min. 200 zł.

Złóż wniosek o otwarcie kona - odbierz premię 100 złWażna wskazówka dla osób, które chcą założyć konto w powyższych promocjach za pomocą przelewu ze swego konta w innym banku. Pamiętaj, by dane (imię, nazwisko i adres) podawane we wniosku o otwarcie nowego konta były identyczne z tymi, które masz podane w swoim obecnym banku. Na tej podstawie odbywa się weryfikacja klienta i nawet drobna różnica może spowodować nieskuteczne otwarcie konta. Szczególnie warto zwrócić uwagę na: drugie imię i strukturę adresu. Różnice na pierwszy rzut oka mogą być subtelne (np. ul. Kościuszki/ ul. Gen. Kościuszki/ ul. Gen. T. Kościuszki/ ul. Gen. Tadeusza Kościuszki), ale podanie danych, które będą różniły się od tych z przelewu autoryzującego otwarcie konta, spowoduje odrzucenie wniosku o otwarcie konta.

Jeśli dane będą zgodne, przebieg otwarcia konta będzie szybki i sprawny, no i przede wszystkim przybliży do zgarnięcia premii :)

Regulaminy: promocja iKonta, promocja Konta Direct

Załóż: iKonto w BNP Paribas
          Konto Direct w ING Banku Śląskim

25 komentarzy:

 1. Przy ING można płatności zrobić od razu i zlikwidować kartę?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Karta powinna być aktywna na dzień wypłaty premii. Więc wydawanie tego tysiaka najlepiej rozłożyć w czasie

   Usuń
 2. Dobrze rozumiem, że na iKonto wpływ 1000 zł nie musi być jednorazowy?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Może być nawet wiele wpływów, ważna jest suma: min. 1000 zł miesięcznie. Odpowiedzi na ewentualne pytania można też znaleźć we wcześniejszych wpisach dotyczących promocji i komentarzach pod nimi. O promocji BNP Paribas można przeczytać tutaj, a o ING Banku Śląskim tutaj.

   Usuń
 3. Witam, czy skladajac wniosek o konto w ing w piatek bede uczestniczyl w promocji jezeli dane z przelewu na 0,01zl beda sie nieznacznie roznily (chodzi np.o drugie imienie nie wpisane we wniosku) i zostanie on odrzucony?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Miałem identyczną sytuację. Nie podałem drugiego imienia, wniosek mi odrzucili. Dzwoniłem - powiedzieli, że nowy wniosek muszę złożyć w oddziale lub przez ponownie przez Internet. Ale jak próbowałem go złożyć tego samego dnia to pojawiał się komunikat, że "jesteś już klientem ING". Dopiero po kilku dniach, po mailu od nich, mogłem przez Internet znów złożyć wniosek

   Usuń
 4. Założone jedno i drugie :)

  OdpowiedzUsuń
 5. W sumie z twoim blogiem zarobiłem już około 300 zł :D opłaca się czytać.

  OdpowiedzUsuń
 6. Złożyłem wniosek o konto w BNP Paribas. Ale przelew aktywacyjny zejdzie dopiero jutro. Czy mimo to załapie się na te 70 zł?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Regulamin promocji mówi:
   "(...) do 16.02.2015 roku wykonać łącznie następujące
   czynności: (...)
   v) wykonać przelew autoryzujący i aktywację konta zgodnie z treścią
   Regulaminu rachunków dla klientów indywidualnych w BNP Paribas Banku
   Polska SA (...)".

   Ale skoro wniosek jest nadal dostępny to - moim skromnym zdaniem - przelewy aktywujące, które zostaną wykonane dziś, a wpłyną jutro powinny być jednak akceptowane. Jeśli miało by być inaczej, zawsze zostaje proces reklamacyjny.

   Usuń
  2. A gdzie składać reklamację?

   Usuń
  3. Regulamin: "Reklamacje dotyczące spraw związanych z Akcją należy składać Organizatorowi za pośrednictwem Aplikacji w terminie 14 (czternastu) dni od daty wysłania przez Organizatora wiadomości e-mail, o której mowa w § 3 ust 9 Regulaminu.", czyli po 17.03. Można też korzystać z formularza kontaktowego: https://konto.zpremia.pl/promocja/kontakt/

   Usuń
  4. Dzwoniłem teraz na infolinie i powiedziano mi, że ta promocja trwa do 16.03 więc mam jeszcze czas na dokonanie przelewu.

   Usuń
 7. chodzi o to, że jak przelew do nich dotrze to aktywują mi konto
  z promocją lub bez a bez tych 70 zł to ja nie chcę tego konta
  i co robić?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Załapiesz się. Liczy się termin złożenia wniosku.Skoro był dostępny do 16.02. do północy to oczywiście akceptują przelewy następnego dnia, bo siłą rzeczy przelewu nie szło zrobić np. wieczorem w pn

   Usuń
 8. Czy do tych płatności internetowych wchodzą przelewy z jednego konta na drugie? Np wynajmuje mieszkanie i chłopu przelewam za wodę/prąd/czynsz = przelew na inne prywatne konto. Czy to muszą być płatności do podmiotów gospodarczych - sklepy etc?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Muszą być płatności kartą w sklepach lub w Internecie (z podaniem danych karty). Przelewy nie.

   Usuń
 9. Dzisiaj otrzymałam kartę do konta w Paribas, PIN-u jeszcze nie mam. Czy muszę jeszcze w tym miesiącu zapłacić kartą 200 zł. i zasilić konto kwotą 1000 zł., żeby uniknąć opłaty za konto? Czy te warunki będą mnie obowiązywały dopiero od marca?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Musisz zrobić płatności i wpływ w ciągu 30 dni od otwarcia konta. Jeśli zrobisz to na samym początku marca to dodatkowo zrobisz już sobie też te wymogi na marzec. I później będą już liczone kolejne kalendarzowe miesiące

   Usuń
  2. To super, nie będę musiała się spieszyć. Dziękuję pięknie za pomoc.

   Usuń
 10. Czy w obu przypadkach jest to promocja tylko dla nowych klientów? Od jakiegoś czasu mam konta w obu tych bankach...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wyłącznie dla nowych, nie posiadających konta. Ale też te dwie opisywane powyżej promocje są już zakończone.
   Aktualnie BNP Paribas ma nową promocję (również dla klientów, którzy w chwili obecnej nie mają tam konta) - jej opis znajdziesz tutaj.

   Usuń
 11. Czy otrzymaliście już maila z potwierdzeniem przyznania premii? Niby jeszcze tydzień, ale się martwię:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Też czekam.

   Usuń
  2. Zgodnie z regulaminem akcji, organizator roześle maile do 17.03. Dowiecie się o tym także z bloga i newslettera

   Usuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Odbierz gwarantowane 600 zł w bonusach za konto w BNP Paribas w promocji "Giga premia"

Oto najnowsza promocja z kontem osobistym w BNP Paribas. Z wyższą wartością nagród! W skład pakietu gwarantowanych nagród powitalnych wchodz...