Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Nowe rozdawnictwo BNP Paribas. 100 zł za otwarcie iKonta - rośnie premia, ale i wymogi

720 zł od mBanku650 zł od VeloBanku ⭐ 600 zł od: Millennium i BNP Paribas ⭐ 500 zł od: ING i Santandera900 zł od Citi

17.02.2015

Nowe rozdawnictwo BNP Paribas. 100 zł za otwarcie iKonta - rośnie premia, ale i wymogi

Bank nie daje o sobie zapomnieć - dziś ruszył z nową promocją.


Dopiero co zakończyła się jedna akcja promocyjna iKonta z premią, a już mamy kolejną. Tym razem za otwarcie konta można zyskać 100 zł. No i nadal nie można zapominać o zwrocie za płatności kartą w Internecie - do wzięcia jest nawet 50 zł miesięcznie.

W zakończonej wczoraj promocji jej organizatorzy (Agora i BNP Paribas) za otwarcie iKonta płacili 70 zł przy spełnieniu niewyśrubowanych warunków: wydaniu kartą 150 zł, już na koniec marca będzie można się cieszyć premią.

Tym razem za wzrostem premii, podkręcono wymogi. Mimo to propozycja jest atrakcyjna. Aby z niej skorzystać i zarobić 100 zł najpóźniej do 31.03.2015 r. należy:


 • złożyć wniosek o otwarcie iKonta wraz z kartą MasterCard 
 • dokonać przelewu identyfikującego oraz aktywacji konta

Z kolei do 31.05.2015 r. niezbędne jest: wykonanie płatności bezgotówkowych kartą na łączna kwotę min. 1 000 zł. W regulaminie promocji bank dość szczegółowo definiuje transakcje, które uwzględnia do powyższej sumy:
"Przez płatność rozumie się transakcje w Internecie oraz w tradycyjnych punktach sprzedaży. Przy obliczaniu kwoty dokonanych płatności nie będą brane pod uwagę płatności anulowane oraz transakcje bankomatowe, przelewy z konta oraz płatności dokonane w punktach posiadających MCC (Merchant Category Code): 
- równy 7995, określający kasyna oraz zakłady bukmacherskie i im podobne, 
- równy 8999 określający profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska), 
- równy 4111, określający m.in. usługi transportowe, 
- równy 6012, określający instytucje finansowe, 
- równy 6211, określający brokerów ubezpieczeniowych,
- równy 6051, określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych, 
- równy 4829, określający internetowe przekazy pieniężne."

Ostatni wymóg uprawniający do otrzymania premii to niezamykanie iKonta do 15.06.2015 r. oraz nieskładanie do tego czasu sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych w celach marketingowych. 

W powyższym terminie nastąpi  też wypłata premii: 100 zł. W regulaminie promocji bank informuje, iż "Wartość Premii w Sprzedaży Premiowej podlega zwolnieniu od podatku dochodowego od osób fizycznych".

Podsumowując, zasady uzyskania premii są proste:
W powyższej promocji na duży plus zmieniło się to, że w akcji mogą wziąć udział osoby, które nie posiadają konta w BNP Paribas co najmniej od 1.10.2014 r. Wcześniej z podobnych promocji wyeliminowani byli wszyscy dotychczasowi klienci. Teraz udziału brać nie mogą wyłącznie pracownicy banku, obecni posiadacze konta oraz wspomniane osoby, które w okresie 1.10.2014-16.02.2015 r. były posiadaczami (lub współposiadaczami) jakiegokolwiek konta osobistego w BNP Paribas.


Zwrot za płatności w Internecie


iKonto niezmiennie posiada zaletę w postaci 3-procentowego zwrotu od płatności kartą w Internecie za pośrednictwem PayU. W ten sposób można zyskać do 50 zł miesięcznie. Szczegóły konta opisywałem już w momencie jego pojawienia się w ofercie banku.

Prowadzenie iKonta jest bezpłatne pod warunkiem uzyskania co miesiąc wpływów na sumę co najmniej 1 000 zł (może to być jeden lub wiele wpływów). Karta płatnicza wydawana do konta jest z kolei bezpłatna jeśli w ciągu miesiąca wykonasz nią płatności na min. 200 zł. Mogą to być zarówno płatności w punktach handlowo-usługowych, jak i w Internecie.

104 komentarze:

 1. Umowa jest zawierana kurierem czy przelewem?

  OdpowiedzUsuń
 2. Świetnie! Ja założyłem w poprzedniej edycji z premią 70 zł. Teraz założy żona. Tylko jedno ważne pytanie. Czy konto musi być przez jakiś czas utrzymywane czy nie ma takiej potrzeby?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Regulamin promocji nie zawiera klauzuli lojalności. Decyzja co zrobić z kontem należy do klienta. Ale tu dużą zaletą konta jest moneyback.

   Usuń
 3. A moneyback jest przez jakis okreslony okres ? Czy przez caly okres utrzymywania karty ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Co najmniej do 06.2015 r.
   Regulamin: " Promocja trwa od 1 października 2014 roku do 12 czerwca 2015 roku na terytorium Rzeczpospolitej Polskiej i może być odnawiana na niezmienionych warunkach na następujące po sobie 6 miesięczne okresy. W przypadku, gdy Promocja nie zostaje odnowiona na kolejny sześciomiesięczny okres Bank poinformuje o tym Uczestników Promocji na 14 dni przed zakończeniem się bieżącego okresu obowiązywania Promocji poprzez wysyłanie SMS lub poprzez system bankowości elektronicznej Pl@net, lub poprzez zamieszczenie informacji w Zestawieniu Transakcji"

   Usuń
 4. Wczoraj złożyłem wniosek na tą poprzednią promocję. Z tym, że przelew i aktywacja konta zostały wykonane dziś. Teraz pytanie, na którą promocje się załapałem?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Na wczorajszą, bo wniosek składałeś nie dziś

   Usuń
  2. Raczej na żadną, gdyż aby załapać się na poprzednią, należało wykonać aktywację do 16.02 włącznie. Aby załapac się na aktualną należy kliknąż banner związany z tą promocją.

   Usuń
  3. Udało się na poprzednią. Pozdrawiam

   Usuń
 5. czy dobrze rozumiem, wystarczy że wydam miesięcznie 200zł za pomocą karty, aby uniknąć opłaty 6zł. Jeśli chodzi o te płatności to nie muszą być one internetowe, wystarczy że w spożywczaku zapłącę kartą?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dokładnie, możesz wydać min. 200 zł gdziekolwiek i karta nie będzie Cię kosztować ani grosza.

   Usuń
 6. A ja nie polecam tego banku chyba że tylko po promocje... Znalazłem na ich serwisie Planet poważną lukę w zabezpieczeniach. Napisałem do nich o tym maila z dokładnymi informacjami jak i co. Po 3 dniach odpisali że przekazują wiadomość do odpowiedniego działu. Kolejne dnia i cisza. Co do luki. Polega na tym że po zamknięciu karty w przeglądarce bez wylogowania można ją przywrócić i jesteśmy dalej zalogowani !! W innych bankach to nie możliwe !! Co daje nam dostęp do wszystkich naszych danych + historii transakcji :) Wystarczy w pracy \ kafejce czy gdziekolwiek w pośpiechu zamknąć x a nie wylogować się i ktoś kto korzysta po nas wie o nas więcej niżbyśmy tego chcieli :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Sygnał jak najbardziej cenny. Oby bank wyeliminował to czym prędzej. Ja osobiście nie korzystam i nie polecam logowania się do bankowości internetowej z urządzeń innych, niż swoje, czyli np. w pracy czy kafejce.

   Usuń
 7. przy okazji wspominania o moneybacku dobrze byłoby wspomnieć również o podatku, który z 50zł robi około 40zł.

  OdpowiedzUsuń
 8. Na groupon jest 200 zl premii za konto 360 w millenium

  OdpowiedzUsuń
 9. Czy biedronka sie załapuje w płatnosciach?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. każdy sklep, stacja benzynowa czy punkt usługowy. Więc Biedronka też :)

   Usuń
 10. Moge przelac 1000 zl i za chwile te pieniadze przelac z powrotem na inne konto? I to sie bedzie liczyło?

  OdpowiedzUsuń
 11. MAM PYTANIE:CO MAM ZROBIĆ JEŻELI NIE POSIADAM SKANERA I NIE MOGĘ ZESKANOWAĆ DOWODU OSOBISTEGO,KTÓRA TO CZYNNOŚĆ JEST WYMAGANA PRZY AKTYWACJI KONTA?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja zrobiłam zdjęcie, w miarę dobrej rozdzielczości i dbając by się nic nie rozmazało. Poprzycinałam boki i przeszło bez najmniejszego problemu

   Usuń
  2. AGA BARDZO CI DZIĘKUJĘ ZA PODPOWIEDŻ.UDAŁO SIĘ!

   Usuń
 12. A z tym 1000 zł co trzeba co miesiac przelac to je mozna 5 minutach wrócić na swoje konto?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie ma potrzeby przetrzymywania środków na koncie, wystarczy, że zostanie odnotowany wpływ.

   Usuń
 13. sporo ostatnio tych różnych ofert i akcji. ta również wydaje się dosyć atrakcyjna :) muszę coś więcej poczytać. pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 14. A jak jest ze zamknieciem konta? Osobiscie w oddziale czy online?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W oddziale, ale bez ceregieli. Pani się nawet nie pytała dlaczego.

   Usuń
 15. Pytanie odnośnie moneybacku, do korzystających już z niego:
  Np. przez Allegro można płacić za pośrednictwem PayU w dwóch wersjach: kartą albo przelew ekspresowy. W obydwu wersjach w historii rachunku bankowego jest podany Payu jako odbiorca.
  Czy obydwa typy płatności się liczą?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Chodzi o płatności kartą przez PayU więc wybierz tą właśnie wersję

   Usuń
 16. Wniosek na pkt 2 nie przepuszcza dalej. Kilka razy. Dane poprawne bez komunikatu o błędach. O co chodzi?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Sprawdź poprawność danych. Jeśli powtórzyło się to kilka razy wyczyść pliki coockies albo wejdź z innej przeglądarki.

   Usuń
 17. konto założone. a teraz musze wystąpić o wydanie karty czy już będzie karta z automatu?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. O kartę wnioskuje się z automatu razem z wnioskiem o konto, więc lada moment karta i PIN powinny przyjść.

   Usuń
 18. Dzieki za odpowiedz.

  OdpowiedzUsuń
 19. A kiedy muszę zrobić pierwszy przelew na konto?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Też mnie to interesowało. Na infolinii mi powiedzieli, że czym prędzej, najlepiej w ciągu 24 godzin.

   Usuń
 20. Wpływ na konto w wysokości 1000zł może być z mojego konta w innym banku, czy w danych nadawcy musi się znaleźć innny nadawca (np. pracodawca)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Może być to dowolny wpływ; także z Twego konta w innym banku

   Usuń
 21. Pytanie odnośnie zgody na przetwarzanie danych osobowych. Czy, wypełniając wniosek o otwarcie rachunku, na pierwszej stronie muszę zaznaczyć wszystkie 4 kwadraciki dot. przetwarzania danych, czy wystarczy (jak w poprzedniej promocji) jedynie ten trzeci? Będę wdzięczny za podpowiedź, gdyż wolałbym ograniczyć marketing ze strony banku do niezbędnego minimum.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie musisz na wszystkie bo niewyrażenie zgody na marketing, a sprzeciw to dwie zupełnie inne bajki.

   Usuń
 22. Wiec co z tym przelewem 1000? Kiedy trzeba najpóźniej zrobić przelew?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. w dowolnym dniu miesiąca kalendarzowego. Ale pamiętaj, że odnotowanie przelewu umożliwia otrzymanie moneybacku. Jeśli nie będzie wpływu tysiaka to nie tylko będzie opłata za konto, ale nie dostaniesz też zwrotu

   Usuń
 23. czy karte przesyłają automatycznie, czy trzeba o nią wnioskować ?

  czy po założeniu konta wpłata musi być jeszcze w tym samym miesiącu czy liczy się od nowego ?

  OdpowiedzUsuń
 24. Z wnioskiem o konto wnioskujesz też o kartę, więc lada moment powinna do Ciebie przyjść (listem poleconym). Wpływ tysiaka i płatności kartą powinny nastąpić w ciągu 30 dni od założenia konta. Jeśli zrobisz to np. w pierwszej połowie marca to jednocześnie spełnisz warunki zwalniające z opłaty za konto i kartę w miesiącu marcu. Bo kolejne warunki trzeba już spełniać w miesiącach kalendarzowych.

  OdpowiedzUsuń
 25. Mam pytanie czy po założeniu konta zrobieniu jednego zakupu kartą na kwotę powyżej 1000 zł mogę zastrzec kartę aby nie mieć za nią opłat i czekać do premii a jedynie robić w kolejnych miesiącach wpływy 1000 zł w celu uniknięcia opłaty za prowadzenie konta ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Można tak zrobić. Regulamin wymaga by do wypłaty premii mieć aktywne konto, ale nie mówi nic o karcie

   Usuń
 26. A jaki jest okres wypowiedzenia konta i karty?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Kartę zastrzegasz i od ręki jest nieaktywna. Okres wypowiedzenia konta to 30 dni

   Usuń
 27. W celu uzyskania premii, do sumy zakupów kartą nie wliczają MCC (Merchant Category Code): równy 4829, określający internetowe przekazy pieniężne, czy obejmuje to PayU lub płatności bezpośrednie kartą przez internet w sklepach internetowych?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Powyższy MCC nie jest powiązany z PayU. Nie może być skoro istotą tego moneybacku są właśnie zwroty za płatności kartą przez PayU.

   Usuń
  2. A czego dokładnie dotyczy MCC 4829? Chciałbym wykorzystywać kartę do płatności w sklepach internetowych.

   Usuń
  3. Ale to praktycznie nie ma znaczenia. Bo moneyback jest wypłacany wyłącznie za płatności wykonywane kartą przez PayU. Na stronie masz info gdzie można płacić: http://www.payu.pl/gdzie-zaplacisz - tam zwroty dostaniesz.

   Usuń
 28. Jak długo po otwarciu konta czekaliście na kartę?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Kilka dni. Karta jest przesyłana listem poleconym.

   Usuń
 29. Witam wszystkich, jestem tutaj nowy i moje pytanie dotyczy podatku od wypłacanej premii : 1. czy kwota podatku jest pobierana przez bank jako np. ryczałt i odprowadzana do urzędu skarbowego czy też muszę należny podatek obliczyć sam i sam odprowadzić podatek do właściwego US , 2. w jakiej wysokości jest pobierany podatek od wypłacanej premii , 3. czy podatek od premii-dochodu uzyskanego z "bankobrania" muszę wykazać w rozliczeniu rocznym np. za 2015 rok i czy np. otrzymam od banku jakiś pit np. pit 8c czy też sam muszę wszystkiego dopilnować , policzyć i odprowadzić należny podatek z rozliczeniem rocznym, 4. czy muszę odprowadzać zaliczki miesięczne na podatek dochodowy z "bankobrania , 5. czy mogę wykazać jakieś koszty uzyskania dochodu np. koszty prowadzenia konta, użytkowania karty itp. wiem że nie jest to forum podatkowe ale liczę na życzliwość i podpowiedz bardziej doświadczonych "bankobiorców" wyznaję zasadę kto pyta nie błądzi z góry dziękuję

  OdpowiedzUsuń
 30. Kto pyta nie błądzi. Od 1. stycznia zmieniły się zasady z rozliczaniem premii i nagród od banków. Wcześniej była wolna amerykanka, niektóre były bez podatki, do innych banki przysyłały PIT 8C. Teraz banki są zobowiązane rozliczyć podatek 19% - działa on podobnie, jak podatek Belki, czyli odprowadzają podatek do US i się niczym nie martwisz. Jeśli chodzi o naliczanie podatku wygląda to różnie. W "starszych" promocjach, jak moneyback od Getinu podatek pomniejsza wypłacaną nam kwotę. W nowych promocjach, wprowadzonych po nowelizacji przepisów zazwyczaj banki fundują nagrodę dodatkową odpowiadającą kwocie należnego podatku i wpłacają ją do US. Precyzuje to regulamin danej promocji, Mr.Złotówa zazwyczaj o tym też pisze. Jest jeszcze jedna interpretacja opodatkowania premii i nagród, która ich wypłatę uważa za sprzeddaż premiową. Wówczas do 760 zł jesteś zwolniony z podatku. Tak jest też np. w promocjach Agory albo Comperii Bonus, gdzie premię nie wypłaca bank, ale zewnętrzny organizator. Tam po prostu podatku nie ma. Podsumowując, Ty niczego nie rozliczasz, żadnych zaliczek nie odprowadzasz, tym samym nie możesz odliczyć kosztów uzyskania przychodu. A w sumie to byłby dobry pomysł ;)

  OdpowiedzUsuń
 31. Pytanie odnośnie zgody na przetwarzanie danych osobowych. Czy wypełniając wniosek o otwarcie rachunku, na pierwszej stronie, trzeba zaznaczyć wszystkie 4 kwadraciki czy wystarczy tylko ten drugi "Wyrazam zgode na przetwarzanie moich danych osobowych..." ???
  Dziekuje za odpowiedz i pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 32. Ja wyraziłem na wszystkie, ale gdzieś spotkałem się z czyimś komentarzem, że w tym jednym wystarczy

  OdpowiedzUsuń
 33. Witam a czy jeżeli kupie coś w internecie odbiorę w paczkomacie i tam zapłacę kartą przy odbiorze to liczy się to tych wymaganych 1000 zł płatności kartą. Czy czasem taka płatność w paczkomacie nie będzie zaliczona? Jak to jest rozliczane wie ktoś ?

  OdpowiedzUsuń
 34. @Adam no nie za bardzo, bo tam raczej nie masz PayU.

  OdpowiedzUsuń
 35. Nie chodzi mi o zwrot za płatność w internecie kartą tych 3% gdzie wymagane jest PayU tylko zwykłą płatność przy odbiorze z zapłatą w paczkomacie kartą.
  Bo mogę towar zamówić kurierem zapłacić kartą w necie ale nie przez PayU to zaliczy się ten 1000 zł do tej płatności a nie będzie zwrotu 3% ?
  Dobrze rozumiem ?

  OdpowiedzUsuń
 36. Do wyrobienia tego 1000 zł to oczywiście, że się zaliczy. Gdzie się da można płacić :)

  OdpowiedzUsuń
 37. Witam
  W artykule jest mowa, że konto z premią 100zł można otworzyć do 31 marca. Klikając w dedykowany link tej premii już nie widać. Tylko 3% money back. Czy ona się faktycznie już skończyła...

  OdpowiedzUsuń
 38. 100 zł za otwarcie konta jest jak najbardziej aktualne. Sprawdzałem przede chwilą link - po kliknięciu otwiera się strona z informacją o promocji.

  OdpowiedzUsuń
 39. witam
  Założyłem konto przez internet 30-03, kiedy muszę wykonać przelew aby załapać się na premię, a nie ponieść dodatkowych opłat?

  OdpowiedzUsuń
 40. Wykonanie przelewu i płatności kartą w ciągu 30 dni od otwarcia konta (co oznacza dla Ciebie zrobienie tego w praktyce w kwietniu, gdy już dostaniesz kartę) oznacza jednoczesne spełnienie warunków za kwiecień. Następne okresy będą liczone jako miesiące kalendarzowe.

  OdpowiedzUsuń
 41. Czy kupując na allegro i płacąc przez payu spełnię warunki?

  OdpowiedzUsuń
 42. Czy kupując na allegro i płacąc przez payu spełnię warunki?

  OdpowiedzUsuń
 43. Jak najbardziej. Pełna lista gdzie można płacić PayU tutaj: www.payu.pl/gdzie-zaplacisz/polecane-sklepy

  OdpowiedzUsuń
 44. Witam,
  Pomyłkowo dodałem słowo do tytułu przelewu i założenie konta zostało cofnięte. Czy powinienem przejść rejestrację od początku czy jedynie ponownie przelać 1 zł z prawidłowym tytułem? Czy mam na to jakiś określony czas?

  OdpowiedzUsuń
 45. Spróbuj jeszcze raz zrobić przelew z prawidłowym tytułem. Może przejdzie. Jak pytałem o czas na infolinii to powiedzieli, że jak najszybciej, nie wskazali konkretu

  OdpowiedzUsuń
 46. To jak to jest faktycznie z tymi zgodami która trzeba zaznaczyć koniecznie (niezbędne minimum) do wzięcia udziału w promocji:


  Wyrażam zgodę na przesyłanie w formie e-maili lub sms-ów... wiecej

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych... wiecej

  Niniejszym oświadczam, iż wyrażam zgodę na przesyłanie... wiecej

  Wyrażam zgodę na informowanie mnie... wiecej
  Proszę o konretną odpowiedź

  OdpowiedzUsuń
 47. Ja dla spokoju zaznaczyłem wszystkie 4. Później je cofnę. Ale czytałem, że niektórzy zaznaczają zgodę tylko na drugie.

  OdpowiedzUsuń
 48. Najbardziej to mi się nie podoba:
  "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu prowadzenia marketingu produktów lub usług Banku jeżeli umowa, o której zawarcie wystąpiłam/em nie została zawarta oraz po wygaśnięciu umów łączących mnie z Bankiem"
  Z wnioskiem o zamknięcie konta wyrazisz sprzeciw ?

  OdpowiedzUsuń
 49. równy 8999 określający profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska)
  Pytanie czy płatność na portalu booking.com za hotel np we Włoszech wliczy mi się do 1000 PLN obrotu na karcie? Czy chodzi tu o całą za granice czy tylko o o kod 8999?

  OdpowiedzUsuń
 50. Chyba się zaliczy bo portal to pewnie będzie miał jakiś PayPal albo coś w tym stylu

  OdpowiedzUsuń
 51. Założyłem wcześniej konto ale przelew nie weryfikował mnie pozytywnie. Czy można jeszcze zakładać konto i dostać 100zł od Comperii czy promocja się skończyła?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Promocja niestety zakończona w dn. 31.03.

   Usuń
  2. Czy jeśli nie zostałem zweryfikowany to umowa jest uznana za niepodpisaną? Czy muszę już jakoś zamykać to konto?
   Dzięki

   Usuń
  3. Jeśli przelew nie został zaakceptowany, umowa nie jest zawarta i tym samym wniosek jest anulowany. Nie ma potrzeby nic robić.

   Usuń
 52. Założyłem konto kilka miesięcy temu, a nadal nie zaobserwowałem zwrotów ze wspomnianego 3-procentowego zwrotu kosztów z tytułu płatność PayU. Czy trzeba spełnić dodatkowe warunki?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jeśli płacisz kartą przez PayU to zwrot powinien być. iKonto powinno być otwarte wnioskiem przez internet, na konto powinno wpływać min. 1000 zł miesięcznie. Zwroty naliczane są do końca miesiąca następującego po miesiącu wykonania transakcji.

   Usuń
  2. A no i chyba jest też taka zasada, że jak zakładasz iKonto po raz drugi to już chyba moneyback nie przysługuje.

   Usuń
  3. Mam ten sam problem, konto założone ok. 10.03. W marcu zrobiłem kilka płatności a zwrotu nie ma. Konto w Paribas założyłem po raz pierwszy.

   Usuń
  4. A czy ktoś, kto taki zwrot otrzymał, może powiedzieć, kiedy w miesiącu jest zazwyczaj przyznawany?

   Usuń
  5. Zazwyczaj po 20-tym.

   Usuń
  6. Właśnie dostałem zwrot. 3% dokładnie tak, jak wyliczyłem.
   Ukłony dla Mr Złotówy za ten blog!

   Usuń
 53. Czy dobrze rozumiem: jeśli złożę wypowiedzenie konta 29-ego maja to konto zostanie zamknięte 29-ego czerwca i tym samym spełnię warunek regulaminu promocji, żeby 15ego czerwca było aktywne czy raczej żeby dostać premię to nie powinienem składać wypowiedzenia wcześniej niż 16ego czerwca?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dmuchając na zimne to bym zaczekał do wypłacenia premii. Wcześniej możesz zrezygnować z karty, a zwolnienie z opłaty łatwo uzyskać, bo wystarczy przelew.

   Usuń
 54. Czy ktoś się orientuje czy płatność za bilety PKP Intercity jest uwzględniana w promocji? Nie wiem z jakiego kodu MCC korzystają. Podobne pytanie odnośnie płatności za telefon (Orange) dzięki z góry!!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To musi być płatność przez PayU - jeśli jest dostępna i w ten sposób zapłacisz to zwrot będzie i za bilety i za telefon.

   Usuń
 55. Tak, ale ja pytałem o spełnienie warunku wykonania płatności bezgotówkowych kartą na łączna kwotę min. 1 000 zł. Ponawiam zatem pytanie i nieco je rozszerzam. Mam płatności kartą za: 1) bilety PKP, 2) faktura z Orange 3) bilet miesieczny ZTM Warszawa. Czy ktoś się orientuje czy kody MCC tych firm zawierają sie w tej liscie kodów wykluczonych z promocji? Dzieki!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Te się liczą. Wykluczone są takie które pozwalały by na wałki ;)

   Usuń
 56. witam
  W dniu 29-05-2015 dokonałem 3 transakcji z tego 2 się zaksięgowało 29-05 a jedna dopiero 1-06. bez tej ostatniej nie mam wydanego 1 tyś złotych. czy premia mi się należy?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Od tej zaksięgowanej w czerwcu zwrot naliczą Ci w lipcu.

   Usuń
 57. ale brakuje mi kwoty do wydania 1 tyś oby otrzymać 100 PLN

  OdpowiedzUsuń
 58. BNP wydłuża moneyback:

  Szanowny Kliencie,

  Uprzejmie informujemy, że Promocja Money-back dla posiadaczy kart debetowych wydanych przez Bank BGŻ BNP Paribas S.A. do rachunku iKonto - Konta Dobrze Dobranego otwartego przez Internet, zostaje przedłużona do 12 grudnia 2015 r. zgodnie z pkt. 3 Regulaminu Promocji.

  W przypadku dodatkowych pytań prosimy o kontakt pod numerem infolinii 801 322 322 (+48 22 566 93 00).

  Pozdrawiamy,
  Bank BGŻ BNP Paribas S.A.

  OdpowiedzUsuń
 59. I czerwcowa wypłata właśnie przyszła.
  Dzięki Mr Złotówa!

  OdpowiedzUsuń
 60. Odpowiedzi
  1. U mnie kasa jest. Czekam jeszcze na moneyback, bo już za ostatni miesiąc miałem 35 zł. Teraz będzie prawie 50 zł :)

   Usuń
 61. U mnie również "stówka" wpadła, dzięki i gratulacje

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Hit powraca: rekordowe 500 zł premii za konto w ING Banku Śląskim

Promocja konta w ING z historycznie rekordową premią ponownie jest dostępna. Jest to więc okazja dla tych, którzy zapomnieli, zastanawiali s...