Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Konto 360º i nawet 200 zł premii na grouponie

800 zł od Santandera610 zł od BNP Paribas600 zł od Millennium7% + 300 zł od Pekao1200 zł za kartę Citi

18.02.2015

Konto 360º i nawet 200 zł premii na grouponie

Kolejny dzień i kolejna promocja.Okazje do zarobienia na bankach czyhają wszędzie i bankobiorca musi mieć oczy szeroko otwarte. Tym razem bardzo dobra promocja pojawiła się w serwisie zakupów grupowych. Za jej podrzucenie dziękuję Pawłowi - Czytelnikowi bloga.


>>Ta okazja już się zakończyła. Sprawdź aktualniejsze promocje Banku Millennium<<

Aby załapać się na promocję trzeba zainwestować własne środki, ale... niewielkie. Wystarczy bowiem 5 zł, by nabyć kupon na groupon.pl, który uprawni do założenia konta z premiami. Kuponów jest całkiem sporo, bo aż 2500 sztuk i mają być dostępne do 1.03.2015 r. lub krócej, do wyczerpania puli.

W promocji mogą wziąć udział osoby, które aktualnie nie posiadają żadnego produktu w Banku Millennium. Z zakupionym kuponem należy założyć w tym banku Konto 360° albo Konto 360° Student.Aby uzyskać premie, które wypłacane są w transzach po 50 zł należy wykazać się aktywnością i w następujących po sobie okresach rozliczeniowych:
 • zasilić konto kwotą min. 1 500 zł
 • wykonać i mieć odnotowane jako zaksięgowane płatności kartą lub przy użyciu płatności mobilnych BLIK na sumę min. 500 zł

Zgodnie z regulaminem promocji okresy rozliczeniowe są cztery: 18.02-31.03., 1-30.04., 1-31.05. i 1-30.06.2015 r. Po spełnieniu w/w wymogów, premia w wysokości 50 zł będzie wypłacana do 10. dnia roboczego po danym okresie rozliczeniowym.

Regulamin promocji nie precyzuje niestety kwestii rozliczenia podatku od nagrody. W takiej sytuacji najprawdopodobniej zostanie on potrącony przez bank w wysokości 19% od nagrody i na konto uczestnika promocji trafi odpowiednio niższa kwota premii. Zapytanie dotyczące tej kwestii wysłałem do banku i oczekuję na odpowiedź. 

W przypadku Konta 360º Bank Millennium nie pobiera opłat za jego prowadzenie, ani za kartę i wypłaty z bankomatów, jeśli miesięcznie na konto wpływa min. 1 000 zł oraz wykonana zostanie co najmniej jedna płatność kartą na dowolną kwotę. Przy niespełnieniu tych warunków bank pobierze opłaty: za konto w wysokości 8 zł oraz za kartę w wysokości 7 zł. 

Warto też pamiętać, że do karty płatniczej bank włącza jeszcze pakiet ubezpieczeń Bezpieczna Karta. Możemy się więc negatywnie zaskoczyć, gdy z konta zostanie potrącona opłata w wysokości 2,99 zł miesięcznie. Z ubezpieczenia można na szczęście w każdej chwili zrezygnować, zgłaszając taką dyspozycję w placówkach lub na infolinii banku.

Konto 360º Student dedykowane jest osobom w wieku od 18 do 26 lat i bezwarunkowo prowadzone za 0 zł. Z kolei z opłaty za kartę (4 zł) zwalnia wykonanie i zaksięgowanie min. jednej płatności w w poprzednim miesiącu kalendarzowym. Do karty włączone jest również wyżej opisane ubezpieczenie.

Jeśli chcesz zarobić równie dużo co w powyższej promocji, ale premię chcesz dostać szybciej i po wykonaniu płatności kartą na sumę zaledwie 300 zł, skorzystaj z promocji Citibanku, który płaci 200 zł za skorzystanie z darmowej karty kredytowej.

AKTUALIZACJA: 18.02.2015, g. 13:05. Bank całkiem szybko udzielił odpowiedzi dotyczącej opodatkowania premii. Wynika z niej, że możemy cieszyć się nią w pełni. Treść odpowiedzi:44 komentarze:

 1. Czy wpłatą na konto musi być wynagrodzenie? Czy mogę sobie przelać 1500 zł ze swojego rachunku z innego banku, a następnie dajmy na to po 1 dniu z powrotem opróżnić konto millenium?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. regulamin nie wymaga wpływów wynagrodzenia więc może być z dowolnego źródła

   Usuń
  2. Czy jezeli posiadam karte kredytowa z millenium to moge zalozyc to konto?

   Usuń
  3. Konto możesz założyć... ale premii nie dostaniesz, bo nie można mieć żadnego produktu:
   "w dniu rozpoczęcia Sprzedaży Premiowej i składania Wniosku o Konto nie posiadają żadnego produktu Banku"

   Usuń
  4. Czy 1500zł musi być przelane jednorazowo czy może być przykładowo w 3 transzach?

   Usuń
  5. "Uczestnik spełni łącznie następujące warunki:
   1) zasili Konto kwotą nie niższą niż 1500 złotych" więc raczej ten wpływ jest wymagany w jednej kwocie

   Usuń
 2. Ładnie brzmi te 200 zł, ale trochę zniechęca bo kartą trzeba wydać aż 2000 zł. W tym samym czasie można wydać 1000 zł kartą i mieć premię 100 zł od BNP Paribas (+moneyback od płatności kartą, więc np. dodatkowe 30 zł), a od Citi dostanie się 200 zł po wydaniu 300 zł. Do zagospodarowania zostaje jeszcze 700 zł, które wydając np kartą Getinu Online da nam zwrot 70 zł.

  Czyli wydając 2000 zł, ale innymi kartami możemy mieć nie 200, a 400 zł w 2 miesiące! Ot, taka optymalizacja.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Fajne wyliczenie :) Więc można mieć zwrotowość na poziomie nawet 20%!!!

   Usuń
  2. Przepraszam, a skąd te 70 zł w GO skoro można zyskać 10% ale nie więcej niż 40 zł? Coś przeoczyłem ?

   Usuń
  3. chodzi chyba o rozłożenie płatności w czasie, tak jak w millennium przez 4 miesiące tak i w getinie 40 zł jednego miesiąca, a 30 kolejnego

   Usuń
 3. Trochę zmylił mnie tytuł artykułu. Pierwsze co- zniechęciłem się, bo myślałem, że premią będzie 200 zł do wykorzystania na grouponie, a premie wypłacane są na konto, tak?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak, premia będzie wypłacana na konto - złotówki do wykorzystania na dowolny cel ;)

   Usuń
 4. a czy po okresie promocji można zamknąć konto?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Regulamin nie zawiera zapisów dot. konieczności posiadania konta przez jakiś określony czas, więc można z nim zrobić co się zechce :)

   Usuń
 5. Kiedyś Millennium to był fajny bank, ale teraz dobre czasy się skończyły. Chociaż wiadomo, konto jak konto, kredytów i innych rzeczy brać w nim nie musimy.

  OdpowiedzUsuń
 6. Nie dopatrzyłerm sie w regulaminie informacji, że nie uwzględniane są internetowe płatności kartą. Czy wobec tego moge korzystać z aplikacji Sprytny Bill ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. jeżeli nie ma informacji, że 'z wyłączeniem internetu' to zakupy przez internet też się liczą. wyjątkiem w tej chwili jest pko i inteligo, tam nie honorują inetnerowych zakupów kartą. tutaj śmiało :)

   Usuń
 7. Z tym przelewem autoryzującym otwarcie konta na kwotę aż min. 10 zł to mnie rozłożyli na łopatki. Inne banki chcą 0,01 zł, góra 1 zł a tu dycha!

  OdpowiedzUsuń
 8. Mam już kupon z Groupona i...co dalej? Tak normalnie na stronie banku wypełnić wniosek? Trzeba gdzieś wpisać numer kuponu? Skąd będzie wiadomo, że konto jest otwierane z Groupona, z tej promocji?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Z lewej u góry zakupionego groupona masz "Kod grouponu". I tam masz link do swego wniosku.

   Usuń
 9. Niestety oferta na gruponie juz niedostepna ...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie jest to link afiliacyjny, nie jestem w stanie tego zweryfikować.

   Usuń
 10. Oferta jest widoczna u mnie jako niedostępna, a widzę, że ilość kupionych grouponów rośnie. O co chodzi?:|

  OdpowiedzUsuń
 11. A teraz juz dostepna ... dziwne ... wchodzilem z linka podanego powyzej.
  Niewazne, grupon kupiony :)

  OdpowiedzUsuń
 12. Te Millennium to jakaś żenada. Założyłem konto, dostałem SMS, przelew zwrotny. Chcę się zalogować, a tam komunikat, że muszę skontaktować się z infolinią celem aktywacji usługi haseł SMS. Dzwonię. A paniusia z infolinii mówi mi, że mają problem i tak się zdarza i, że muszę iść do oddziału (mam do niego kilkadziesiąt kilometrów!!!!). Mówię jej, więc, że de facto mają dwa problemy, czyli ten techniczny, że nie mogę się zalogować chociaż dostałem login i hasło, a drugi, że pojawia się komunikat o konieczności dzwonienia na infolinię, jak i tak mi tam nie potrafią pomóc. Pani miała focha jakiegoś za to i powiedziała dziękuję, do usłyszenia.

  Dziwi mnie, że tak traktują nowego klienta. W ostatnim czasie założyłem konto w Getin online, BNP Paribas i kartę w Citi. Wszędzie profeska, bez problemów, szybko i sprawnie, a tu jakaś klęska. i muszę specjalnie pojechać do najbliższej placówki by łaskawie dali mi dostęp.

  OdpowiedzUsuń
 13. Mam pytanie czy nastepujace warunki :
  - zasilić konto kwotą min. 1 500 zł
  - wykonać i mieć odnotowane jako zaksięgowane płatności kartą lub przy użyciu płatności mobilnych BLIK na sumę min. 500 zł

  Ja musze spelnic przed przystapieniem do promocji i potem dokonywac kolejnych miesiecznych wplat 1000 zl i jednej transakcji miesiecznie czy tez te powyzsze warunki mieszcza sie i sumuja w wykonywaniu zadan miesiecznych ?

  OdpowiedzUsuń
 14. Aby dostać premię co miesiąc (tj. w każdym okresie rozliczneiowym, bo ten pierwszy jest dłuższy) trzeba odnotować wpływ 1500 zł i płatności kartą na min. 500 zł

  OdpowiedzUsuń
 15. Dzisiaj założyłam to konto. Procedura od zakupu gruponu do wizyty w banku prosta. Mogę odpowiedzieć na kilka zadanych tu pytań : nie musi to być wpłata 1500 zł. jednorazowa- system zlicza wpłaty z całego miesiąca, płatności przez internet też się wliczają i za pomocą BLIK też. Do tego rachunek oszczędnościowy na gwarantowane , promocyjne 3,3%

  OdpowiedzUsuń
 16. i tez 1500 nie co msc a raz potem tylko 1000 zł w celu darmowego konta + trans karta. Tak to rozumiem

  OdpowiedzUsuń
 17. Mam pytanie,
  czy aby korzystać z tej promocji, muszę spełniać poniższy warunek (inne produkty mnie nie interesują, limit może zostać).

  Uwaga!!!
  Przypominamy ze zgodnie z "Regulaminem otwierania rachunku poprzez przelew" do chwili wizyty w placówce Banku i złożenia wzoru podpisu oraz wykonania skanu dokumentu tożsamości:

  - nie będziesz mieć możliwości składania wniosków o produkty kredytowe
  - limit miesięczny transakcji wykonywanych na rachunku wynosi 5000 PLN

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Chyba będziesz musiał iść do banku. Bo u mnie pojawił się wspomniany już też wcześniej problem z logowaniem i musiałem iść do banku mimo, że wybrałem opcję założenia konta przelewem. Potrzebne było złożenie wzoru podpisu. Dowód mieli już wskanowany bo kiedyś byłem już ich klientem.

   Usuń
  2. ale ja nie miałem żadnych problemów z logowaniem - konto założone.

   Usuń
 18. Dzwonilem do Millenium. W kazdym okresie rozliczeniowym po ktorym jest wyplacana premia trzeba wplacic na konto 1500 i wydac 500. Oczywiscie nie musi to byc jednorazowa wplata i nie musi byc jednorazowe wydanie. Ale ten warunek dotyczy kazdego z 4 okresow rozliczeniowych premiowanych.

  OdpowiedzUsuń
 19. Niestety wygląda na to że oferta jest już niedostępna :(

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Znów się zmienił link --> http://www.groupon.pl/oferty/warszawa/bank-millennium-1/56646897

   Usuń
 20. Czy ktoś już premię dostał? U mnie nie ma mimo spełnienia warunków.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. U mnie wypłata była 8.04. Dziewczyna nie dostała. Złożyła reklamację.

   Usuń
  2. Czy udało jej się coś wywalczyć?

   Usuń
 21. Ten bank to jakaś żenada jest. opowiem swoją historię. Wniosek internetowy, otwarcie online przelewem.
  Problem nr 1: dostaję login, ale nie mogę się zalogować. Jadę 30 km by mnie zweryfikowali. Cała procedura, dowód osobisty przejrzany, ale login wydany.
  Problem nr 2: przez miesiąc korzystam z konta, dostaję p-wszą premię. Na koncie oszczędnościowym mam już kilkanaście tysięcy - chcę wypłacić. Zonk: możesz robić przelewy do 5000 zł miesięcznie. Powód: brak weryfikacji w oddziale.
  Problem nr 3. Piszę przez Internet do Millennium - odpowiadają mi, że limit 5000 zł dotyczy przelewów, ale kart nie. Super. Nie muszę jechać do oddziału, poradzę sobie. Mogę wypłacać gotówkę w bankomacie. Okey, więc idę do bankomatu jednego, drugiego. Wszędzie odmowa. I znów piszę do Millennium - odpowiadają, że się im pomyliło i jednak limit 5000 zł dotyczy nie tylko przelewów, ale i kart. Muszę udać się do oddziału. Znów 30 km przede mną. Oby się udało.

  Choć brak kompetencji, podstawowej wiedzy i profesjonalizmu pracowników Millennium wręcz przeraża. Tragedia.

  OdpowiedzUsuń
 22. Jest już premia :)

  OdpowiedzUsuń
 23. Wszystkie wymogi spełnione, teraz tylko czekać na ostatnią transzę nagrody. Kiedy składacie wymówienie konta? Od razu po otrzymaniu nagrody czy z początkiem miesiąca?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja nie czekam, dostanę ostatnią premię to i składam.

   Usuń
  2. No właśnie, tylko wypłata premii nastąpi najprawdopodobniej ok. 10.07, okres wypowiedzenia to miesiąc, więc zarówno za lipiec jak i za sierpień trzeba będzie wykonać obrót 1000 zł i płatność kartą żeby uniknąć opłat za konto...

   Usuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Nie 700, a 800 zł za Konto Santander. Specjalnie dla Czytelników bloga Bankobranie!

Oto aktualna odsłona popularnej i sprawdzonej promocji konta w Santanderze. Wraz z nią świetna wiadomość.  Standardowo do wzięcia czekałyby ...